0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Инсето е първо за мен и съм новобранец по темата в общи линии :)естествения стремеж към по-ранно разбиране е неконтролируем конкретно в тази ситуация. Казваш че е ПМС - дори и при положителен резултат ли имаш ПМС?
Казваш че е ПМС - дори и при положителен резултат ли имаш ПМС?
Да, понякога е така,но теста трябва да го направиш поне на 14 ден от процедурата-поне мен така ме накараха.
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
anna_74,   :welcome: и дано не се задържиш тук дълго. И на мен днес ми е 10ти ден от инсето. Аз утре ще правя кръвен :)



 :D Желая ти успех - на 10-ти ден теста е достоверен - нали?
Аз ще го правя в малинов в петък - като имам резултат ще пиша. Успех на всички! :)
« Последна редакция: Септември 28, 2011, 16:52:09 pm от anna_74 »
*
Анна, моят тест на 11-ти ден отчете добро ЧХГ. Но кръвен разбира се. Уринните толкова рано едва ли ще отчетат. Така че, по-добре утре отиди на един кръвен. Ясно е за всички, че никой няма търпение в такава ситуация :)
Благодаря! Ще отида в петък за де се доближа малко повече до препоръчаните 12 дни  :D
Здравейте момичета да ние този месец го изтървахме вече вероятно другия ако ме вредят за инвитро да 4 инсита са достатъчни защото съм с 3 коремни  операции и мъжки фактор вторник ще разбера как продължавам
Йоли късмет миличка
Красиfile:///
*
К.С Стоянова , целия късмет на света и на теб миличка!!Много ти стискам палци!


Здравейте момичета да ние този месец го изтървахме вече вероятно другия ако ме вредят за инвитро да 4 инсита са достатъчни защото съм с 3 коремни  операции и мъжки фактор вторник ще разбера как продължавам
Йоли късмет миличка

Миличка, късмет и от мен! Горе главата  :bighug:



*
Лина,още си тук...бягай за кръвен бе миличка,че нямам тъпрние :) :lol:


jolie16, на работа съм до 17.00ч и после веднага отивам... И аз нямам търпение   :) Ще имам резултат към 19.00ч довечера.



*
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
Стискам палци !!


Лина  :crossfingers:
Късмет, Лина! Стискам палци!
Успех! Дано всичко е така както трябва!  :D
Благодаря момичета, но резултата е 0,44 :( Незнам защо не съм изненадана... :(((



с риск да прозвуча лаишки.....има ли вариант да се повиши да речем след ден два?
*
 :balk_144: :balk_145: толкова много се надявах миличка.Съжалявам много!
Знам,че сега хич не ти е до това,но ще пробваш ли пак?
Много те прегръщам


Съжалявам скъпа  :bighug: , но все пак 11 ден не е ли рано за тест?? На мен ми казаха 14,15....
Re: Инсеминации - Юли, Август, Септември 2011 - Късмk
« Отговор #719 -: Септември 29, 2011, 21:06:30 pm »
anna_74, шанса е почти нулев, т.е. ако не е лабораторна грешка няма как да е грешка

jolie16, Няма да се отказваме... Трябва да си направя изследване на ТСХ този месец и ако е под 2.5 продължаваме с пълна сила.

didoni2109, и на мен ми казаха 14 ден за уринен тест, кръвен може и по-рано... А аз не мога да чакам, неизвестността ме побърква  :( А на теб не ти ли е време вече за тест? Стискам ти палци и нека този месец завърши с поне два ++++++++ резултата, в това число вкарвам и anna_74 :)

Благодаря ви за съчувствието момичета, трябва да сме силни  и да не се отказваме! Целувам ви  :bighug:
« Последна редакция: Септември 29, 2011, 21:10:01 pm от linapoli »