0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #20 -: Юни 10, 2005, 18:30:55 pm »
Цитат на: ultra
Да поразбудим малко темата - за кого да се оглеждам утре, не ми се пишат лични до всички, така че признавайте без бой. Аз съм там към 10,15, най-късно 10,30. Свиркайте, който ще идва, да не взема да се изтъпанча сама там :oops:


ако е хубаво времето утре, съм се цанила да катерим баири.
ако не е за планина - старото ше доде, но на въртелешка се не качвам, отсега да е ясно!
имам телефона на СтефиЗ, нея ще диря
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #21 -: Юни 10, 2005, 19:31:11 pm »
Цитат на: jam
но на въртелешка се не качвам, отсега да е ясно!
имам телефона на СтефиЗ, нея ще диря

Джамкееееееее, а мойто тел. нямаш ли го? Кога пък успя да го изтриеш  :lol:
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #22 -: Юни 11, 2005, 13:50:40 pm »
Беше много хубаво, е, не спечелихме, но спечели бг-мамма.
И видяхме Лали  :D
Момичета, изпуснахте купона.
*
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #23 -: Юни 11, 2005, 13:53:49 pm »
Браво! И аз исках да спечели bg-mamma, техен ред си беше, ние спечелихме тази награда миналата година  :) Поздравления за Mamma и Tatti  8)
Ей, Лали, видя ли, че сме готина компания, а ?  :wink:
Зайо, разкажи повече де :) Как мина?
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #24 -: Юни 11, 2005, 14:00:00 pm »
Поздравления за Мама и Тати! И без това те трябваше да спечелят. Важното е, че сме номинирани.

Хайде, давайте клюките! :balk_83:


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #25 -: Юни 11, 2005, 14:03:05 pm »
Цитат на: cygnus

Зайо, разкажи повече де :) Как мина?

Ми, нормално мина, беше лудница, деца крещящи, майки фърчащи след тях - съботна идилия  :D
Дойде Кари с малкия разбойник. С Ултра, Джам и Стефи пихме сокчета и кафета. Накрая за съвсем мъничко се появи и Лали. Това е. Ултра като свали снимките, може и да ги покаже.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #26 -: Юни 11, 2005, 14:48:27 pm »
Цитат на: cygnus
Ей, Лали, видя ли, че сме готина компания, а ?  :wink:


Лали мислеше, че ще я ухапем, което и щяхме да направим, ако не беше бегала толкова бързо ;)

и моята котка прави така при среща с непознат, но интересен обект - първо се приближава дебнешком, в ритъма на тангото - две напред, едно назад, побутва леко с лапичка, после бега, после пак се приближава .... търпение требва, според мен най-много до 2-3 месеца Лали ще кацне в Къщата...  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #27 -: Юни 11, 2005, 14:55:14 pm »
Кви 2-3 месеца бе джанъм, нали другата седмица сте в Къщата, гадини такива.  :oops:
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #28 -: Юни 11, 2005, 15:24:53 pm »
Цитат на: cygnus
Кви 2-3 месеца бе джанъм, нали другата седмица сте в Къщата, гадини такива.  :oops:

Ми, ела и ти, сладка бургаска гадинке  :D
Ако не - ние ще дойдем. Очаква се около 20-ти да си развея заешката опашка в Бургас  :D
*
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #29 -: Юни 11, 2005, 15:53:12 pm »
Ми айде де :) Много ще се радвам  :)
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #30 -: Юни 11, 2005, 15:54:48 pm »
:oops:  :oops:  :oops:
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #31 -: Юни 11, 2005, 17:04:22 pm »
Лалииииииии  :heartbeat:
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Събота, 10,30 часа, София ленд
« Отговор #32 -: Юни 12, 2005, 10:47:29 am »
Мацки, снимките са супер, ама понеже съм снимала предимно Кари и малкия разбойник, чакам позволение от нея, че да ги метна нейде. Лали, споко, теб не съм те документирала, щото реших, че ако се видиш в нета, съвсем ще се покриеш :lol:
Айде, чакаме те в Къщата :D


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde