0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Бактерии. ПОМОЩ!
« Отговор #20 -: Март 09, 2007, 12:15:39 pm »
Ами то с половинката паралелно се лекуваме, но той не си е правил изследвания. Гинеколога назначава лечение и за двамата. Може би си права да си пусна и урина, но на мен ми казват, че имам чревни бактерии, не звучи като да са бъбреците...знам ли и аз....вече нищо не разбирам :(

Гинеколога не може да назначава лечение и на партньора ти без да му е направена микробиология с антибиограма. Нали разбираш, че всеки организъм си е различен и реагира различно. Лекарствата, които е взимал може да са били резистентни и той да ти предава инфекцията отново и отново. Най-добре да отиде и да се изследва, преди да взима какъвто и да било антибиотик.  Като гледам как са се развили нещата при вас, май трябва всичко да направите наново. Направете и двамата  микробиологии с антибиограми и започнете да се лекувате като  избягвате сексуалните контакти по време на лечението.
Успех! :)


Мда май така ще стане, но странното е,че от последния път сме правили секс само с презервати и то много малко пъти, защото си слагах противигъбични глобули...
*
Re: Бактерии. ПОМОЩ!
« Отговор #21 -: Март 09, 2007, 12:42:48 pm »
Мила yat, никакъв секс по време на лечението. Иначе се обезмисля всичко.
*
Re: Бактерии. ПОМОЩ!
« Отговор #22 -: Март 09, 2007, 13:14:13 pm »
здравей и от мен!!!
не мога да не се включа и аз след като минах по този път в продължение на 1,5-2год и задаване на хиляди въпроси във форума!вярно е,всеки се опитва да помогне с каквото може,но...все същото организъм-обедих се в това!!!
затова след като ви излекуват от последните бактерии спри да пиеш разни бъркочи,антибиотици и т.н.яж повече кис.мляко(аз лично не го харесвам,но се напъвам вс.божи ден),сирене,спри захарните изделия,ако пиеш кафе-намали захарта и най-вече спри да се подмиваш със специалните продукти-много често и те са причинители-само с вода.за дам.превръзки-да момичетата са прави,че разнасят разни гадини,но все пак не може без тях.аз лично използвах копринени,но..по съвет на приятелка сега използвам памучни!а към края когато е по-слабо използвам тампони!!!по-повод бельото-нося само боксерки(памучни)+чорпогащници(памучни)-ликрата ме спарва!това също е от голямо значение!!!
абе...всичко има значение и аз като теб се вманиачих да съм изрядна в това отношение и ...резултата беше бактерия след бактерия!само като се погледнех и познавах преди още да отида на лекар каква бактерия имах!!!!
интересното е,че след като спрях антибиотиците и вс.други средства-се нормализира!
не се отчайвай,мила!!!действай!!!
успех и дано съм ти била полезна с нещо!!!
*
Re: Бактерии. ПОМОЩ!
« Отговор #23 -: Март 09, 2007, 13:21:03 pm »
здравей и от мен!!!
не мога да не се включа и аз след като минах по този път в продължение на 1,5-2год и задаване на хиляди въпроси във форума!вярно е,всеки се опитва да помогне с каквото може,но...все същото организъм-обедих се в това!!!
затова след като ви излекуват от последните бактерии спри да пиеш разни бъркочи,антибиотици и т.н.яж повече кис.мляко(аз лично не го харесвам,но се напъвам вс.божи ден),сирене,спри захарните изделия,ако пиеш кафе-намали захарта и най-вече спри да се подмиваш със специалните продукти-много често и те са причинители-само с вода.за дам.превръзки-да момичетата са прави,че разнасят разни гадини,но все пак не може без тях.аз лично използвах копринени,но..по съвет на приятелка сега използвам памучни!а към края когато е по-слабо използвам тампони!!!по-повод бельото-нося само боксерки(памучни)+чорпогащници(памучни)-ликрата ме спарва!това също е от голямо значение!!!
абе...всичко има значение и аз като теб се вманиачих да съм изрядна в това отношение и ...резултата беше бактерия след бактерия!само като се погледнех и познавах преди още да отида на лекар каква бактерия имах!!!!
интересното е,че след като спрях антибиотиците и вс.други средства-се нормализира!
не се отчайвай,мила!!!действай!!!
успех и дано съм ти била полезна с нещо!!!


Ти си сродна душа... и аз вече сама си поставям диагнози, дори и на приятелки поставям и познавам :lol: Ежедневни превръзки ползвам само памучни...но не мога без тях, все си има някакво течение, а нямам възможност да си сменям бельото по 5 пъти на ден...иначе се мия с Лактацид, който уж съдържа лактобацили...Предпочитам да нося боксерки, но да си призная не всички са ми памучни, но защо по дяволите някои жени си ходят нон стоп с прашки и им няма нищо, а ние и материята трябва да подбираме...
Ще мина на кисело-млечна диета:)))
*
Re: Бактерии. ПОМОЩ!
« Отговор #24 -: Март 09, 2007, 13:37:11 pm »
защото сме по-чувствителен организъм!!!прашките много се изместват нагоре-надолу и сигурно се досещаш какво се получава!
аз се миех също с лактацит(големи препоръки за него)слагах и свещички на същата марка,но...бактерията гарднерела вагиналис ги изяждаше вс.полезни бактерии.спрях всичко-сега 1-2 пъти седмично изполвам дом.разтвор 1к.л.сода+1л.вода и се измивам само външно!вътре се измивам само с вода задължително само когато ми мине цикъла!малко образно обяснявам,но..аз съм си такава! :D
*
Re: Бактерии. ПОМОЩ!
« Отговор #25 -: Март 09, 2007, 13:42:14 pm »
защото сме по-чувствителен организъм!!!прашките много се изместват нагоре-надолу и сигурно се досещаш какво се получава!
аз се миех също с лактацит(големи препоръки за него)слагах и свещички на същата марка,но...бактерията гарднерела вагиналис ги изяждаше вс.полезни бактерии.спрях всичко-сега 1-2 пъти седмично изполвам дом.разтвор 1к.л.сода+1л.вода и се измивам само външно!вътре се измивам само с вода задължително само когато ми мине цикъла!малко образно обяснявам,но..аз съм си такава! :D

Ами аз преди си правех промивки с млечна киселина, ама скоро не съм, имам чувството че нищо не помага...
*
Re: Бактерии. ПОМОЩ!
« Отговор #26 -: Март 09, 2007, 13:45:44 pm »
идваш до моя извод!!!пробвай със вс.тези нещица и ...дано има успех и при теб!
следи и за хигиената на партньора!!!винаги преди полов акт да сте чисти и двамата!
по повод бельото-купи си само памучно!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Бактерии. ПОМОЩ!
« Отговор #27 -: Март 09, 2007, 20:43:40 pm »

Гинеколога не може да назначава лечение и на партньора ти без да му е направена микробиология с антибиограма. Нали разбираш, че всеки организъм си е различен и реагира различно. Лекарствата, които е взимал може да са били резистентни и той да ти предава инфекцията отново и отново. Най-добре да отиде и да се изследва, преди да взима какъвто и да било антибиотик.  Като гледам как са се развили нещата при вас, май трябва всичко да направите наново. Направете и двамата  микробиологии с антибиограми и започнете да се лекувате като  избягвате сексуалните контакти по време на лечението.
Успех! :)

Абсолютно съм съгласна с bori_st!!!!!!!
Лично аз 2 години се мотах с тия бактериии    ту има ,ту няма.Сега вече мина 1 година без гадинки.По горе бях ти написала какво е нужно да изследваш ти и половинката. :D