0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    tanita_3

Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #20 -: Март 28, 2007, 22:29:18 pm »
Mомичета,нека някой който скоро е бил на лапаро при Александров да напиши нещо по-подробно,например:организация по приема,изледвания там ли се правят,по колко души сте в стая,колко се лежи в реанимация,кога те изписват....???Станаха много въпроси,но се извинявам,малко съм шашната,понеже ще ми е второ лапаро/първото беше в бившата Тина Киркова,а там е плачевно/.   
*
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #21 -: Март 29, 2007, 17:09:39 pm »
Здравей Tanita_3 казваш,че ти е второ лапаро значи знеш каква е самата процедура.Аз правих лапаро при Александров.Няма нищо страшно.Престоя в болницата е 3 дни.За реанимацията не мога да ти кажа точно,защото мен ме качиха още същият ден,но аз настоявах за това(защото се чуствах добре).Всички изследвания ми ги направиха при постъпването ми в болницата.Стаите са с по 2 и 3 легла.С две думи казано аз останах доволна и се възстанових много бързо.Не се притеснявай,а действай.Пожелавам ти успех! :balk_602:
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #22 -: Март 29, 2007, 17:15:29 pm »
Здравей Танита!

Аз съм съвсем прясна. Моето лапаро беше в събота (24.03). В болницата ме приеха на 23.03. сутринта към 10 часа. Настаниха ме в стая на 6-ти етаж с три легла, но бях сама. Има си санитарен възел към стаята. В болницата ми направиха всички изследвания. В събота към 13 часа започна операцията. В стаята ме върнаха към 18.30. На следващия ден около 10-11 часа ме изписаха. Д-р Александров е прекрасен специалист и Човек! Не се притеснявай, в добри ръце ще си.

Успех

*

    tanita_3

Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #23 -: Март 29, 2007, 22:35:45 pm »
Благодаря Ви момичета за отзивчивоста,толкова сте мили.Има и още нещо което ме интересува,клизма ли се прави или нещо слабително се приема и то какво,защото имам неприятни спомени от рициновото :)и не маловажно сумата с престой,изследвания и всичко.Късмет на всички ви от все сърце!
*
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #24 -: Март 30, 2007, 09:57:05 am »
Не Танита, вече никой не прави клизма, и слава богу!  :) В Шейново даваха да пиеш едни прахчета, които буквално ти изчегъртват стомаха! Но някой беше писал, че примерно при д-р Стаменов дори това не дават, само не се храниш след определен час. Така че, споко, и това не е страшно! Успех с лапарото!
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
*
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #25 -: Март 30, 2007, 13:12:57 pm »
Мен ме оперираха края на ноември в "Шейново"(лапаро) и искам да ви кажа ,че си имаше клизма,при която сами си я направихме и то два пъти.Дават ти едни шишенца които накрая имат дълъг завършек като дебела ига,на упътването пишеше че имат лубрикант.И си ги пъхаш,но няма страшно изобщо не боли и е лесно.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #26 -: Март 30, 2007, 13:41:28 pm »
Все пак още правят клизми,но не е страшно! :D
*
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #27 -: Март 30, 2007, 14:47:47 pm »
Мен ме оперираха края на ноември в "Шейново"(лапаро) и искам да ви кажа ,че си имаше клизма,при която сами си я направихме и то два пъти.Дават ти едни шишенца които накрая имат дълъг завършек като дебела ига,на упътването пишеше че имат лубрикант.И си ги пъхаш,но няма страшно изобщо не боли и е лесно.
Ау, това не ми звучи много приятно, е как преди 2 години минаваха с прахчета само а сега с шишенца и не знам си оше какво......
Песимистът вижда трудността във всяка възможност;
Оптимистът вижда възможността във всяка трудност!
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #28 -: Март 31, 2007, 02:40:03 am »
И сега някъде минава с прахчета, другаде обаче си тачат класическата клизма. :lol:
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #29 -: Март 31, 2007, 16:53:44 pm »
Танита доколкото знам д-р Александров вече не работи по ЗК и цената на лапарото е между 600-650лв.,но той ще ти каже точно.И незнам как е в другите болници,но в АГ-Варна правят клизма преди лапарото,даже предния ден ти дават и хапче.
*
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #30 -: Март 31, 2007, 17:13:26 pm »
http://kozovski.hit.bg/ZeniFrameset.htm

ето ви всичко за цените.
на мен не са ми давали хапче от предния ден.отидох сутринта, пуснаха ми кръв, направиха ми клизма и ме смъкнаха в операционна, на другата сутрин ме изпратиха по живо по здраво.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #31 -: Юни 12, 2007, 21:36:59 pm »
   Момичета,пишете нещо ново.Някой правил ли е скоро лапаро при д-р Александров?
Ако е оперативно,колко е времето за възстановяване?Знам,че е индивидуално за всеки,но ме притеснява излизането от упойка,на доста места прочетох,че е кофти работа.Никога не съм правила и "елементарна" операция,а майка ми така ме наплаши с тези упойки... :oops:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #32 -: Юни 12, 2007, 22:16:00 pm »
Мила БАРАКУДА,лично аз не съм правила лапаро при Александров,направих го другаде,но искам да ти кажа че и аз бях прочела много глупости и много ме беше страх! :oops: :oops:Е,оказа се че вобще  не е толкова страшно :D :D :D
За упойките,не се притеснявай......преди лапаро анестезиолога ти прави тест. :D
Успех миличка! :D
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #34 -: Юни 12, 2007, 23:09:55 pm »
   Момичета,пишете нещо ново.Някой правил ли е скоро лапаро при д-р Александров?
Ако е оперативно,колко е времето за възстановяване?Знам,че е индивидуално за всеки,но ме притеснява излизането от упойка,на доста места прочетох,че е кофти работа.Никога не съм правила и "елементарна" операция,а майка ми така ме наплаши с тези упойки... :oops:
Аз правих преди 10-тина дни, няма за какво да се притесняваш, както казах 3 часа след операцията бях готова да си ходя. Анестезиолога е готин, слага хубава упойка, като се събудиш все едно нищо не са ти правили, поспах си един час и после всичко беше наред. Пожелавам ти късмет!
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Жужка

  • ****
  • 564
  • Фен на Пегъзи Музовски
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #35 -: Юни 13, 2007, 15:06:08 pm »
   Момичета,пишете нещо ново.Някой правил ли е скоро лапаро при д-р Александров?
Ако е оперативно,колко е времето за възстановяване?Знам,че е индивидуално за всеки,но ме притеснява излизането от упойка,на доста места прочетох,че е кофти работа.Никога не съм правила и "елементарна" операция,а майка ми така ме наплаши с тези упойки... :oops:
Споко бе, само дето няма да ти дават да пиеш много водичка след това. Нищо не се усеща, няма тежки странични ефекти от упойката. Аз станах и вървях сама около 4 часа след операцията. Вечерта ядох плодове. Въобще починах си малко :).
Мога, стига да искам.
*

    georgeel

  • ****
  • 625
  • На мама разбойника
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #36 -: Юни 13, 2007, 15:43:06 pm »
Цитат
Момичета,пишете нещо ново.Някой правил ли е скоро лапаро при д-р Александров?
Ако е оперативно,колко е времето за възстановяване?Знам,че е индивидуално за всеки,но ме притеснява излизането от упойка,на доста места прочетох,че е кофти работа.Никога не съм правила и "елементарна" операция,а майка ми така ме наплаши с тези упойки...
Баракудке няма от какво да се притесняваш.Аз правих лапаро при д-р Александров(края на април)Страшен лекар ще кажа само.Като излязох от упойка все едно нищо не са ми правили,и се прибрах във вкъщи след 3часа.Бързо ме изписаха.Изобщо не е страшно.Кога ще го правиш лапарото?
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #37 -: Юни 13, 2007, 17:04:59 pm »
Ledena_luna ,Жужка, georgeel,
   много ви благодаря!
 :grouphug2:
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #38 -: Юни 13, 2007, 18:16:21 pm »
Здравейте и от мен,моето лапаро беше преди 6 дни,оперативно за отстраняване на хидросалпингс.Мога само да кажа,че Александров е невероятен специалист и страхотен човек,доверете му се и всичко ще бъде наред.Благодаря му безкрайно за вниманието,търпението и отношението.Що се отнася до упойката,три дни спах като коте,но още на другия ден след операцията пътувах 350км да се прибера.Вяра и късмет.
*
Re: Лапаро при Александров цени
« Отговор #39 -: Юни 14, 2007, 08:54:19 am »
момичета влизам след 1 час,бъдете с мен!Разчитам толкова много на Д-р Александров! :grouphug:Ще пиша как е минало.