0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Др. Александров Варна
« -: Май 20, 2007, 11:20:06 am »
Моля ви, някой да ми даде координати на др.Александрож от Варна.
Благодаря предварително. Успех на всички.

[/url]
Re: Др. Александров Варна
« Отговор #1 -: Май 20, 2007, 11:33:32 am »
Напиши д-р Александров варна в търсачката на сайта ..може и в Google От търсачката на сайта ще те се появи малко по-стара информация но мисля че там имаше и телефони..успех :D
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*
Re: Др. Александров Варна
« Отговор #2 -: Май 20, 2007, 11:34:48 am »
Координатите на д-р Александров са:
Клиника Кисьови
тел.052/631 888 - вторник и четвъртък
ул.Габрово №43 (вход от ул.Дунав) срещу бензиностанция OMV - близо е до гарата.
Re: Др. Александров Варна
« Отговор #3 -: Май 21, 2007, 00:03:54 am »
Благодаря много.

[/url]
Re: Др. Александров Варна
« Отговор #4 -: Май 21, 2007, 00:09:32 am »
Какво е мнението ви за него? Защото аз наскоро чух за него и ми го препоръчаха, но все още се чудя дали да отита.Той гинеколог-ендокринолог ли е? 

[/url]
*
Re: Др. Александров Варна
« Отговор #5 -: Май 21, 2007, 07:33:21 am »
Ами лично моето мнение за него е много добро, не само като лекар, но и като човек, но най-добре ще си прецениш ти самата.  :D Само гинеколог е. Успех! Мисля, че си на правилния път!
Re: Др. Александров Варна
« Отговор #6 -: Май 21, 2007, 10:11:43 am »
Да и аз мисля,че си на правилен път.
Успех ти желая!
*
Re: Др. Александров Варна
« Отговор #7 -: Май 21, 2007, 19:19:45 pm »
Ами лично моето мнение за него е много добро, не само като лекар, но и като човек, но най-добре ще си прецениш ти самата.  :D Само гинеколог е. Успех! Мисля, че си на правилния път!

Д-р Александров не е само гинеколог.Човека е ембриолог не бъркайте двете понятия.
*
Re: Др. Александров Варна
« Отговор #8 -: Май 22, 2007, 08:22:36 am »
аз мисля, че  peta отговори на въпроса дали александров е гинеколог или ендокринолог.
.Той гинеколог-ендокринолог ли е? 

в този случай няма две мнения-той си е гинеколог.
а вече друг е въпроса за разликата между ендокринолог и ембриолог :lol: :lol: :lol:
*
Re: Др. Александров Варна
« Отговор #9 -: Май 22, 2007, 08:52:40 am »
аз мисля, че  peta отговори на въпроса дали александров е гинеколог или ендокринолог.
Правилно си разбрала. А иначе да, д-р Александров е един от най-добрите ембриолози, но мисля че момичето не питаше за това. :D
Re: Др. Александров Варна
« Отговор #10 -: Май 22, 2007, 10:06:39 am »
Факта, че д-р Кателия Александров е в екипа на доц.Конова при медицински център КИРМ е достатъчно доказателство за неговия опит и професионализъм. Повече информация може да се получи за него от www.ivfpleven.com - графа екип.