0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Може ли?
« Отговор #20 -: Май 09, 2007, 10:33:36 am »
Часовникът на компютъра ми сега е 10.33 а твоят отговор ми е в 05:01:26
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Може ли?
« Отговор #21 -: Май 09, 2007, 10:43:16 am »
Часовникът на компютъра ми сега е 10.33 а твоят отговор ми е в 05:01:26

тогава цъкни на Профил под оранжевата лента и като влезеш в настройката на профила си, избери от менюто вляво - Настройка изглед и подредба. от изведения екран провери каква е избраната при теб настройка за времеви формат - дали е стандартната за форума или има отместване. най-вероятно е това проблемът при теб.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Може ли?
« Отговор #22 -: Май 09, 2007, 10:58:53 am »
Мерси, оправих го. Имаше 7 часа разлика. Дано сега е наред.
:bighug:

Да всичко е наред. Пак мерси. :cheerleader:
« Последна редакция: Май 09, 2007, 11:01:45 am от Tamara »
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Може ли?
« Отговор #23 -: Юни 04, 2007, 13:55:29 pm »
Може ли в темата "Моята градинка" да се виждат и всички постинги?  :D
Както е в повечето  :wink:
Че трябва да търся едни съвети и като скролирам ще стане доста по-бързо.
Предварително мерси
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Може ли?
« Отговор #24 -: Юни 06, 2007, 10:08:40 am »
Ами над определен брой страници не може- за това темите по 15 страници трябва да се заключват и да се правят нови по тематиката.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Може ли?
« Отговор #25 -: Юни 06, 2007, 11:00:26 am »
mini,
мерси за разяснението  :D
Re: Може ли?
« Отговор #26 -: Юни 16, 2007, 01:25:21 am »
Хораааа, направо се измъчвам като чета статиите в сайта. Много им е дребен шрифта.
Размерът на текста ми е увеличен максимално и пак се кьоря.
Има ли възможност малко да се пипне?
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Може ли?
« Отговор #27 -: Юни 16, 2007, 11:58:52 am »
ако си с ИЕ - отиваш във View, после Text size, и си избираш размер на шрифта.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: Може ли?
« Отговор #28 -: Юни 16, 2007, 12:18:13 pm »
Северина, много лесно можеш да си увеличаваш и намаляваш шрифта като натиснеш CTRL и едновременно завъртиш скрол-бутона на мишката.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Re: Може ли?
« Отговор #29 -: Юни 17, 2007, 00:43:12 am »
Благодаря ви Евро и Уайт!
Аз всичко това, което предлагате го правя, даже имам допълнителен бутон на мишката за зумване.
Проблем явно има само при статиите от сайта със стария интерфейс. Такива например са статиите в подфорум емоционални проблеми, тема - интересни теми.
Във сайта при сегашния му вид нямам този проблем. Това не го уточних в предния постинг.
Някакви идеи?