0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Диазгноза Олигоастенозооспермия
« Отговор #20 -: Май 13, 2005, 22:22:51 pm »
Когато изписаха на мъжа ми Прегнил потърсих информация и попаднах на това:

 http://www.suplements.net/main/adv/pregnil.htm
Диазгноза Олигоастенозооспермия
« Отговор #21 -: Май 18, 2005, 14:54:48 pm »
Здравейте!

Моят мъж току-що ми се обади - върнал се е от прегледа при д-р Кацаров.
За мое огромно щастие няма варикоцеле и всичко му е наред. Даже спермограмата е относително добра, единственият проблем е ниското количество на сперматозоидите. Казал е, че дори с такива показатели е абсолютно възможно да се забременее по естествен път.
Предписал му е Оксибор Форте - ще ги пие по едно хапче дневно в продължение на месец. После пак спермограма и пак на доктор.
Та така, явно проблемът ще се търси при мен.
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Диазгноза Олигоастенозооспермия
« Отговор #22 -: Май 18, 2005, 18:16:46 pm »
Цитат на: mickey
Даже спермограмата е относително добра, единственият проблем е ниското количество на сперматозоидите. Казал е, че дори с такива показатели е абсолютно възможно да се забременее по естествен път.


Хм, този коментар за спермограмата, която публикува, ли е или е правил нова. Ако е за тази, то аз не съм оптимистична, съжалявам.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Диазгноза Олигоастенозооспермия
« Отговор #23 -: Май 18, 2005, 18:24:14 pm »
Мели, това е коментар за спермограмата, заради която започнах тази тема. Аз също доста се учудих, но това са думите на лекаря. Направил е преглед на мъжа ми с ехограф и е казал, че всичко е наред и няма варикоцеле. Даже му е казал, че е напълно възможно да се забременее по нормален път с тези показатели.
Питал го е дали е сигурен, че при даване на материала е дал цялото количество на спермата, без да го изсипва и така.
Предписал му е Оксибор форте и му е казал да ги пие в продължение на един месец по едно на ден. После пак спермограма и пак при него.
Наитина е странно.....  :?
*
Диазгноза Олигоастенозооспермия
« Отговор #24 -: Май 30, 2005, 10:50:23 am »
Здравейте момичета! Бихте ли ми дали адрес или телефонен номер в частния кабинет на д-р Кацаров? Много ви благодаря предварително.
*
Диазгноза Олигоастенозооспермия
« Отговор #25 -: Май 30, 2005, 11:03:38 am »




София ул."Шандор Петьофи" 39 Записване
телефон: 52 58 52

Свободен прием:
понеделник: 14.30-16.30 ч.
сряда:  14.30-16.30 ч.

GSM: 0888 62 02 46
*
Диазгноза Олигоастенозооспермия
« Отговор #26 -: Май 30, 2005, 11:26:56 am »
Благодаря ти Сигнус!