0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Чували ли сте за Васка Ковачева
« Отговор #20 -: Февруари 05, 2007, 13:36:09 pm »
Лекси, ТОВА  е една от темите на Fraia. Подобни бяха пуснати няколко пъти из форума.
Преди да критикуваш прочети темите.
И още нещо - интернет пространството не е мястото, където трябва да се проявява безгранично доверие.
Re: Чували ли сте за Васка Ковачева
« Отговор #21 -: Февруари 05, 2007, 14:37:03 pm »
За Кирилицата: когато някой задава въпрос, той очаква отговор, т.е. трябва някакъв брой хора да прочетат въпроса и да отговорят. Лично аз не си правя труда да чета текстове на "маймуница". След като , този който пита, не ме уважава и не цени моето време, защо аз да си правя труда и да си губя времето, такава е логиката. Така, че мен ме изпускат като източник на информация. А дали съм само аз?
Най-лесно се чете грамотно написан текст на кирилица, с главни букви и препинателни знаци. Не казвам, че аз не допускам грешки, но се старая да пиша разбираемо. Как да очаквам, иначе някой да ми прочете мнението?
Re: Чували ли сте за Васка Ковачева
« Отговор #22 -: Февруари 05, 2007, 16:29:23 pm »
Лали, откъде да знам, че потребителката се подвизава под няколко имена?
Относно кирилицата - не смятам, че е кой знае какъв проблем, ако някой, скаран с кАмпютрите пише на латиница, но щам такива са правилата във форума...
А относно Фрая... Фрая, май само се жалваш и самосъжаляваш от което полза няма. В темата, цитирана от Лали са ти дадени мн. добри съвети и насоки, но ти не си реагирала по никакъв начин. Оставъм с впечетлението, че въпреки дългата ти борба със стерилитета и факта, че си мед. сестра, не си разучила видовете изследвания, манипулациите, същността на диагнозите и т.н. Неща, които тук почти всяко момиче знае. Не видях някъде да пишеш точно каква ви е диагнозата, точно какви изследвания сте правила, прибягвали ли сте до инсеминация, ин витро/ИКСИ. Как искаш тогава да ти се помогне? Ти явно вече не вярваш в медицината и искаш да стане чудо. И се надяваш някой да ти каже къде да го намериш това чудо. Ако ставаше така... Абсолютно не вярвам и съм абсолютно против, но тъй като ти явно търсиш това, ако искаш попитай в този форум. Там често се задават въпроси като твоите: http://www.chudesa.net/forum/index.php?sid=80774d0976a21b1cbb4746cbbe3903d9
Желая ти успех!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Чували ли сте за Васка Ковачева
« Отговор #23 -: Февруари 05, 2007, 19:00:54 pm »
Лали, откъде да знам, че потребителката се подвизава под няколко имена?

Лекси, на мен това ми е работата - да чета всички теми. Ако и ти четеше - щеше да се ориентираш. Разбира се, не е задължително ти да четеш всичко, но в такъв случай не критикувай.
И някой като е скаран с компютрите как пише изобщо? Щом може на латиница, може и на кирилица. Никаква разлика няма.
« Последна редакция: Февруари 05, 2007, 19:10:53 pm от Lali »
*

    fraia

Re: Чували ли сте за Васка Ковачева
« Отговор #24 -: Февруари 06, 2007, 22:48:00 pm »
Благодаря на всичи за отговорите Ви !
Ще напиша отново моята сага доколкото разбрах някои са я чели други не са я намерили дано не отекча едните и обезнадежда другите !!!
вече нямам сили да се боря довре че мъжът ми е винаги до мен инацче досега да съм отишла във вечните ловни полета
Вчера бях при последната ми надежда-Др.Конова дано този път имам късмет .
За нея разбрах от Вас за което съм Ви мн.влагодарна !!!
*
Re: Чували ли сте за Васка Ковачева
« Отговор #25 -: Февруари 07, 2007, 10:22:47 am »
Доктор Конова е един добър избор!Късмет!
Пристрастена към д-р Хаус!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Чували ли сте за Васка Ковачева
« Отговор #26 -: Февруари 07, 2007, 22:41:33 pm »
 :lol:Ааа,можело значи! :lol:Браво,Фрая!Абе,пич си бе! :lol:Ще видиш,че всичко ще се оправи!Успех при др.Конова! :balk_21: