0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
частна клиника "ева" гр.Варна
« -: Януари 22, 2007, 17:14:05 pm »
Здравейте,
аз съм нова тук , но научих доста неща .
Интересува ме някой знае ли нещо за д-р Колев от клиника "ева" във гр.Варна.Понеже ми препоръчаха него ,като лекар който може да помогне на мен и мъжа ми.
        Предварително БЛАГОДАРЯ !
*
Re: частна клиника "ева" гр.Варна
« Отговор #1 -: Януари 23, 2007, 14:53:22 pm »
Да тикажа чвстно аз тази клиника за първи път я чувам.Не е ли по-добре да отидеш в Майчин Дом така и така си решила да даваш пари.Там определено си разбират от работата хората.Аз лично съм доволна.
Re: частна клиника "ева" гр.Варна
« Отговор #2 -: Януари 23, 2007, 15:06:45 pm »
  И аз не съм я чувала никога.Тук доста момичета ходят при доктор Александров.Аз също ходих при него и наистина съм доволна.След като си чела доста форума ,би трябвало да си го срещала в много от постингите.Както казват хората,не питай старило ,а патило.Ще те посъветвам да не си губиш времето като се луташ от един на друг лекар.
 Пожелавам ти успех! :P
*
Re: частна клиника "ева" гр.Варна
« Отговор #3 -: Януари 23, 2007, 15:13:13 pm »
Не лошо първо да се установи какъв точно е проблема и в кой от двамата е дали при тебе или при мъжа ти.От МД мога да ти препоръчам др.Халачева аз съм много доволна от нея внимателна е и те изслушва за разлика от много други прехвалени доктори.Ако се установи че проблема е в мъжа ти др.Александров прави най-добрите спермограми във Варна.Който иска мога да ви дам координатите му.
Re: частна клиника "ева" гр.Варна
« Отговор #4 -: Януари 23, 2007, 16:14:52 pm »
Здравейте,
аз съм нова тук , но научих доста неща .
Интересува ме някой знае ли нещо за д-р Колев от клиника "ева" във гр.Варна.Понеже ми препоръчаха него ,като лекар който може да помогне на мен и мъжа ми.
        Предварително БЛАГОДАРЯ !


Aз ходя при него, но за стандартни неща като цитонамазки, микробиологии,  направления. Лекуваше ме, когато имах проблемни микробиологии. Нямам идея какъв е проблема при вас, но не мисля че д-р Колев е започнал да се занимава и със стерлитет. По скоро си е гинеколог, който води и раждания, изражда и прави секцио. В момента не знам дали работи в ''ЕВА'', но знам че е в окръжна на третия етаж. Ако имате проблеми със забременяването и трябва да се търси причината, мисля че точно този лекар не е много удачен избор точно за това.
Re: частна клиника "ева" гр.Варна
« Отговор #5 -: Януари 23, 2007, 16:46:01 pm »
Този доктор много добре го познавам.Във вашият случай ,смятам че няма да може да ви помогне.До сега незнаех ,че се занимава и със стерилитет.Аз съм му ползвала услугите но въпросният доктор за шест месеца не разбра че имам поликистозни яйчници.Просто посети кабинета на доктор Александров и няма да съжаляваш.
Мое ангелче винаги ще те обичам!
embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=eva&year=2010&month=7&day=14&babycount=1"
*
Re: частна клиника "ева" гр.Варна
« Отговор #6 -: Януари 23, 2007, 20:35:41 pm »
Благодаря на всички за съветите !
Със сигурност ще ви послушам.