0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Въпрос за спермограма?
« Отговор #20 -: Януари 29, 2007, 12:10:22 pm »
д-р Милен Кацаров
Частен кабинет :ул. Шандор Петьофи 39, София.
Тел .02/ 852 58 52
http://andrologia.hit.bg
Спермограмата да не сте я правили в "Св. София"? Това е бившата Тина Киркова. Там има андролог и той се казва Лазаров.
Късмет и кураж.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    koteto7975

  • *
  • 18
  • Едно ангелче си имам,и вече си чакам още едно
Re: Въпрос за спермограма?
« Отговор #21 -: Януари 29, 2007, 12:40:48 pm »
white благодаря ти много за кординатите.Много ми помагате момичета,защото не съм от просветените тъй като не съм се сблъсквала с такива проблеми.Имам син на 7 год. и 4 мес.и с него не съм разбрала кога е станало.А сега много работи разбрах.
Щастлива мама,че все пак си има ангелче на този свят.
[/url]
*
Re: Въпрос за спермограма?
« Отговор #22 -: Януари 30, 2007, 10:44:55 am »
galli благодаря ти.Моля те даи ми кординати на д-р Кацаров,пък ще видя как ще се преборя със съпруга отново да го мъкна по доктори,защото много се разстрой от самото изследване,а не толкова от резултата.Нещо можете ли да ми кажете за Трибестан-така мисля,че беше.

Котето, извинявай за забавянето но не бях влизала в нета и чак сега видях питането ти. :(

Уайт ти е отговорила, но и аз ти писах на лични.

Късмет и от тук! :)
*

    сара

Re: Въпрос за спермограма?
« Отговор #23 -: Ноември 12, 2008, 19:02:57 pm »
koteto7975  - Мачин Дом НЕ!!!! Там спермограмите се правят от лаборанти, а не от ембриолози!!!

Достоверна спермограма се прави само и единствено в клиника по стерилитет!

Колкото до процедурата - преди самата спермограма половинката ти трябва да спази сексуално въздържание от 3 до 5 дена.

Самата процедура - дава му се специално стерилно контейнерче, и го пращат в стаичка със списания и видео с подходящи филми ;) и той трябва да даде материал.
Първият път е малко стресиращо (поне според моето мило), ама после вече не му правеше впечатление, и се майтапехме, че видеото му давало идеи ;) :oops:



Това по процедурата добре. Ние смъжа ми обсъждаме това че е най-добре половинката да извърши това.
Обаче се чуня дали е позволено.