0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

д-р Евгения Георгиева Варна
« -: Януари 18, 2007, 10:00:39 am »
Много горещо ми препоръчаха тази лекарка.Някой има ли впечатления от нея?Занимажала се със стерилитет и имала голяма успеваемост?
*
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #1 -: Януари 18, 2007, 14:10:05 pm »
Къде работи тази докторка, защото има една с такова име в "Майчин дом", но за пръв път чувам, че се занимава със стерилитет  8O, ако въобще става въпрос за нея.
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #2 -: Януари 18, 2007, 14:50:15 pm »
Ако става въпрос за тази в Майчин дом не бих я препоръчала , имам лични наблюдения . А със стерилитет се занимава до толкова до колкото пише протоколи нищо повече.
На другата Евгения Георгиева кабинета се намира някъде зад Окръжна болница. Свекърва ми ходи там и е доволна от нея , но не съм чувала да се занимава със стерилитет.
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #3 -: Януари 18, 2007, 18:56:54 pm »
Намира се до Онкологичния диспансер.
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #4 -: Юни 04, 2007, 16:57:10 pm »
Много горещо ми препоръчаха тази лекарка.Някой има ли впечатления от нея?Занимажала се със стерилитет и имала голяма успеваемост?

Здравей,
От години ходя при д-р Георгиева и съм много доволна. Страшно е мила, добре обяснява и много добър професионалист. Изпратила съм всичките си приятелки и познати там. Говоря за д-р Евгения Георгиева, която работи срещу най-старото Пикадили зад Окръжна болница на улица "Илинден" 33. В Майчин дом има друга с такова име, но нямат нищо общо.
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #5 -: Юни 05, 2007, 18:48:24 pm »
   Ходила съм при нея за гъбички и октанах с добро впечатление ,но НЕ е специалист по стерилитет!Ако ще ходиш при нея за това по-добре недей! Успех!  :P
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #6 -: Август 01, 2007, 10:21:50 am »
Сега виждам темата.
На мен ми я препоръчаха д-р Георгиева (от Майчин Дом) като гинеколог-ендрокринолог,но за стерилитет не съм чувала.
Нямам много наблюдения от нея защото ходя от скоро, но е много внимателна и обяснява подробно. Ако някой друг има мнение...
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #7 -: Август 01, 2007, 10:35:14 am »
 
Ако става въпрос за тази в Майчин дом не бих я препоръчала , имам лични наблюдения . А със стерилитет се занимава до толкова до колкото пише протоколи нищо повече.


Ако,говорим са тази д-р Георгиева (от Майчин Дом),то това е единственото ми отрицателно впечатление за някой доктор досега. :( Доц.Маркова ме беше пратила да си взема протоколите за лекарства по ЗК от нея и тя се държа много-пренебрежително с мен.Също ми направи силно впечатление лошата хигиена,която поддържа(срам ме е да кажа конкретно),все пак е млад доктор... :( Тя не се занимава конкретно със стерилитет.
« Последна редакция: Август 01, 2007, 10:37:28 am от baracuda »
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #8 -: Август 01, 2007, 11:26:12 am »
Ако става въпрос за тази в Майчин дом не бих я препоръчала , имам лични наблюдения . А със стерилитет се занимава до толкова до колкото пише протоколи нищо повече.


Ако,говорим са тази д-р Георгиева (от Майчин Дом),то това е единственото ми отрицателно впечатление за някой доктор досега. :( Доц.Маркова ме беше пратила да си взема протоколите за лекарства по ЗК от нея и тя се държа много-пренебрежително с мен.Също ми направи силно впечатление лошата хигиена,която поддържа(срам ме е да кажа конкретно),все пак е млад доктор... :( Тя не се занимава конкретно със стерилитет.
   Мисля,че тази за която аз говоря не преглежда в Майчин дом!
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #9 -: Март 21, 2008, 12:19:04 pm »
Здравейте,а някои може ли да ми даде телефон на д-р Георгиева (тази до онко диспансера)
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #10 -: Март 21, 2008, 14:09:49 pm »
615-965 Илинден 33. Това са координати на д-р Георгиева.
Тя не е специалист по стерилитет.

На мен ми я препоръчаха за женска консултация по ЗК.
Любезна е да (освен първия път).
За момента не искам да коментирам повече.
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #11 -: Март 04, 2010, 15:20:21 pm »
Изключително изнервена и невъзпитана жена. Говоря за д-р Евгения Георгиева, която работи на ул. Илинден 33. За професионализма й също съм резервирана. Със сигурност от стерилитет не разбира. Знанията й се свеждат май само до Candida и толкова. Препоръчвам ви наистина да си намерие друг лекар.
Re: д-р Евгения Георгиева Варна
« Отговор #12 -: Март 04, 2010, 15:22:27 pm »
Изключително изнервена и невъзпитана жена. Говоря за д-р Евгения Георгиева, която работи на ул. Илинден 33. За професионализма й също съм резервирана. Със сигурност от стерилитет не разбира. Знанията й се свеждат май само до Candida и толкова. Препоръчвам ви наистина да си намерите друг лекар.