0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Препоръчай те ми добър гинеколог от Варна
« Отговор #20 -: Февруари 16, 2009, 15:20:32 pm »
Доктор Ковачев -пак е в АГ на 7 етаж
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Препоръчай те ми добър гинеколог от Варна
« Отговор #21 -: Февруари 16, 2009, 19:55:07 pm »
Доктор Ковачев -пак е в АГ на 7 етаж
А телефон за записвания ? Иска ли се направление от джи-пи, за да идеш на преглед, цени и т.н. ?
Мерси за отговора, мисля че ще е полезно и за други момичета.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Препоръчай те ми добър гинеколог от Варна
« Отговор #22 -: Февруари 16, 2009, 20:50:30 pm »
http://www.invitro-varna.com/index.php?m=396&lang=1
тук има координати  :)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Препоръчай те ми добър гинеколог от Варна
« Отговор #23 -: Февруари 16, 2009, 21:54:14 pm »
Мерси ! :bighug:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Препоръчай те ми добър гинеколог от Варна
« Отговор #24 -: Март 04, 2010, 15:59:40 pm »
За д-р Антонина Радева може все отрицателни неща да се прочетат. Тази жена не е лекар, а търговец. На всичките си пациенти казва едно и също нещо - раничка на шийката, криотерапия, HPV (без да го типизират), антибиотици и прочие докато стигне до индукция на овулацията със много мощни лекарства и то без грам изследване. Колко момичета е съсипала тази жена, не е истина. И всичко е платено. Бягай от нея. Намери си друг лекар. Аз една година се бях побъркала, какви ли не тежки диагнози ми поставяше и все ми взимаше пари. Но аз съм си виновна.Накрая ми писна. Намерих и други момичета при нея със същите проблеми. Как няма кой да я запише и разследва тази жена. Достойна е за съд. Изключително ехидна,фалшиво любезна, непрофесионалист и със закърнели знания. Бях свидетел как каза на една дама, че яйчниците й са в отлична форма, размери, без изменения, а жената я прекъсна, за да сподели, че е претърпяла операция и яйчниците са махнати. В този миг наистина напуснах кабинета и никога не бих се върнала, ако ще и последният гинеколог да остане на света. На всичкото отгоре е супер мърляво в кабинета, вкарват по 2-3 жени, чака се с часове и това много я радва.Ще те посъветвам наистина да си потърсиш друг лекар.