0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    franke

Surbej
« -: Януари 10, 2007, 14:21:00 pm »
здравейте всички,нова съм и ако съм объркала нещо отностно местонахождението на темата моля за извинение.при мен проблема е следния.и аз както много други правя опити за забременяване но неуспешни засега,та да си дойдем на темата.трябва да ми дойде другата седмица в четвъртък но от няколко дни имам ужасен сърбеж по гърдите направо ми идва да си ги разкъсам и вече досадно ходене по малка нужда без парене и нещо друго.БТ почна да се покачва но до овулацията има доста време защото тя се получава 2 дни преди дами дойде менструацията, а с тези симптоми незнам какво да правя.на някои да му се е случвало?
*
Re: Surbej
« Отговор #1 -: Януари 10, 2007, 14:31:00 pm »
Овулация - 2 дни преди менструация? Вярно ли?
Я пак си помисли или попрочети нещичко тук! 
Re: Surbej
« Отговор #2 -: Януари 10, 2007, 14:31:47 pm »
   Мен много често ме сърбят зърната около седмица преди да ми дойде.Почти всеки месец,а най-вече като си въобразявам,че може и да е станало :?!
Цитат
.БТ почна да се покачва но до овулацията има доста време защото тя се получава 2 дни преди дами дойде менструацията,
-тук обаче май нещо има грешка :P!
   Надявам се обаче да имаш + резултат този месец :goodluck:
*

    франке

Re: Surbej
« Отговор #3 -: Януари 10, 2007, 14:44:10 pm »
дори мойта лекарка се учуди отностно овулациятя защото и цикълът ми е 28 дни.странно но факт.
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
Re: Surbej
« Отговор #4 -: Януари 10, 2007, 14:49:39 pm »
Нищо не разбрах! :?:
А това за лекарката още повече ме обърка.
Но както и да е  - дано да е станало :D

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
Re: Surbej
« Отговор #5 -: Януари 10, 2007, 14:57:28 pm »
Значи овулацията настъпва на 26 ден от цикъла, а на 28 ти идва менструацията, така ли? Поне от това, което си написала така излиза.
Re: Surbej
« Отговор #6 -: Януари 10, 2007, 15:01:59 pm »
  Но ти казваш,че
Цитат
БТ почна да се покачва
-значи овуто може би е минало?!
*
Re: Surbej
« Отговор #7 -: Януари 10, 2007, 15:30:14 pm »
А правена ли ти е фуликулометрия в няколко поредни цикъла, защото понякога базалната температура не е много надежден метод за следене на овуто (така беше при мен)?
Re: Surbej
« Отговор #8 -: Януари 10, 2007, 15:41:32 pm »
.БТ почна да се покачва но до овулацията има доста време защото тя се получава 2 дни преди дами дойде менструацията, а с тези симптоми незнам какво да правя.на някои да му се е случвало?
Много странно как така Ову 2 дни преди МЦ, как го установи това твоята докторка? 8O
От малкото което знам и на мен ми се струва, че е странно 8O
Ако доктор го е потвърдил това, което казваш би трябвало да ти назначи някакви изледвания (хормони)най-малкото, защото не е нормално.
Трябва да я провериш тая работа, защо не се посъветваш с друг лекар?.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Surbej
« Отговор #9 -: Януари 10, 2007, 16:37:35 pm »
Мен понякога, като ме хване нервата започват да ме сърбят ръцете между китката и лакътя и ако започна да ги чешам картинката става ужасна за гледане. И колкото повече ги ждрапам толкова по-зле става. Ама си е някаква алергия на нервна почва.
Ако на теб овулацията ти е 2 дни преди МЦ и имаш съмнения, че си бременна пробвай с тест... все пак от предишната овулация са минали 3 седмици. Би трябвало да покаже.
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
Re: Surbej
« Отговор #10 -: Януари 12, 2007, 16:38:27 pm »
Може да е от сутиена