0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Re: След два миссед, вече и зачеването - невъзможно
« Отговор #20 -: Януари 11, 2007, 16:49:05 pm »
Според мен първо си направи изследвания за хламидии и микробиология- хубаво е да ги имаш.Изчакай поне още 2-3 цикъла и ако до тогава не стане, помисли (и обсъди с док) за хидротубация.
*
Re: След два миссед, вече и зачеването - невъзможно
« Отговор #21 -: Януари 11, 2007, 16:50:31 pm »
Ооо, здрасти Jul4e,
Помня те, помня всички, с които сме споделили тревогите и провалите си...и дано всичко това да е останало във тази мрачна 2006г.
Точно за тези хормони ми е чуденето сега? В края на месеца ще се прибера в Сф и ще видя откъде да я захващам пак.
При теб как са нещата?
*
Re: След два миссед, вече и зачеването - невъзможно
« Отговор #22 -: Януари 11, 2007, 17:01:05 pm »
Аз се опитвам да се примиря с нещата, които ми отркиха. Още не мога да се престраша и да започна опити.  :(

Мисля, че е важно да изследваш тези хормони. Те са важни за забременяването и началните седмици на бремеността. Ако имаш недостиг на някой, например прогестерон, може това да е причина за абортите. А се оправя лесно - с инжекции или утрогест. Така че ... мисля, че е важно.
*
Re: След два миссед, вече и зачеването - невъзможно
« Отговор #23 -: Януари 11, 2007, 17:02:35 pm »
Според мен първо си направи изследвания за хламидии и микробиология- хубаво е да ги имаш.Изчакай поне още 2-3 цикъла и ако до тогава не стане, помисли (и обсъди с док) за хидротубация.
Аз се надявах при последния АГ преглед да ми назначат някоя микробиология поне, (че то нали беше контролен - след аборта), ама лекарката се ограничи само с УЗ изследване, според нея всичко си беше съвсем добре...
Но една микробиология никога не е излишна.
А и друго се сещам - в документацията по аборта ми бяха писали, че ми е взет секрет за микробиологично изследване, ама такова така и не ми направиха.