0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    мики

забременяване след аборт
« Отговор #20 -: Май 08, 2005, 11:36:48 am »
Цитат на: Lali
Не ме безпокоиш. Обаче се въздържи един месец от басейна, защото незнам за колко време ще се затвори канала, и въобще може да има някакви наранявания при процедурата. Най-добре изчакай. Успех.
Благодаря ти много :)
*

    мики

забременяване след аборт
« Отговор #21 -: Май 08, 2005, 23:12:23 pm »
Цитат на: Lali
Не ме безпокоиш. Обаче се въздържи един месец от басейна, защото незнам за колко време ще се затвори канала, и въобще може да има някакви наранявания при процедурата. Най-добре изчакай. Успех.

А по принцип обикновено за колко време се затвяря канала,защото лекарите нищо не обясниха?и как мога да разбера дали има усложнения???Много съм притеснена???
*

    Anonymous

забременяване след аборт
« Отговор #22 -: Май 08, 2005, 23:20:52 pm »
Цитат на: Lali
Не ме безпокоиш. Обаче се въздържи един месец от басейна, защото незнам за колко време ще се затвори канала, и въобще може да има някакви наранявания при процедурата. Най-добре изчакай. Успех.

А за колко време трябва да се затвори канала ако няма усложнения и азкак мога да разбера дали има усложнения лекарите ми казаха да си пия хапчетата и не ми обясниха друго???
забременяване след аборт
« Отговор #23 -: Май 09, 2005, 00:11:00 am »
Ami Miki,otidi sled 1mesec na pregled,za da se vidi,dali vsi4ko e nared.Az taka napravih
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
забременяване след аборт
« Отговор #24 -: Май 09, 2005, 09:37:44 am »
Ако не те боли, ако кървенето не е много по продължително от обичайното, проблеми няма. Отиди след месец на профилактичен преглед.
*

    мики

забременяване след аборт
« Отговор #25 -: Май 11, 2005, 07:50:28 am »
Цитат на: Lali
Ако не те боли, ако кървенето не е много по продължително от обичайното, проблеми няма. Отиди след месец на профилактичен преглед.
Днес е 9 ден от аборта а ми се появи кръв??? нормално ли е .След аборта имах само първия ден кръв.Моля ви кажете много съм изплашена?????
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
забременяване след аборт
« Отговор #26 -: Май 11, 2005, 09:44:36 am »
Абе не толкова страшно, но отиди на лекар. Нормално е да се получи хормонален дисбаланс, но преди това трябва да се изключи нещо друго. Спокойно, отиди на лекар.
*

    мики

забременяване след аборт
« Отговор #27 -: Май 13, 2005, 19:57:58 pm »
Цитат на: Lali
Абе не толкова страшно, но отиди на лекар. Нормално е да се получи хормонален дисбаланс, но преди това трябва да се изключи нещо друго. Спокойно, отиди на лекар.

Lali ,Моля те ако можеш да ми кажеш нормално лие да се появи кафеникава кръв на 10 ден след аборта и днес е 13 ден и продължава, апреди това имах кръв само на първия ден, а часът ми за гинеколог е чак за другата седмица????
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
забременяване след аборт
« Отговор #28 -: Май 13, 2005, 22:38:51 pm »
мики, и при мен около 10 дни след аборта се появи едно кафяво зацапване, което продължи 3-4 дни и спря.
послед гинекологът ми каза, че това било един вид "имитация" на мензис.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    miki

забременяване след аборт
« Отговор #29 -: Май 15, 2005, 16:20:03 pm »
А в коя седмица ти се случи това?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
забременяване след аборт
« Отговор #30 -: Май 15, 2005, 17:35:54 pm »
Цитат на: miki
А в коя седмица ти се случи това?


аборта ли имаш предвид? в 9-та...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    мики

забременяване след аборт
« Отговор #31 -: Май 15, 2005, 17:53:12 pm »
Цитат на: jam
Цитат на: miki
А в коя седмица ти се случи това?


аборта ли имаш предвид? в 9-та...
И при мен  в девета и утре ми е часа за лекар и много се безпокоя:(Кървенето продължава ное някак кафяво и аз незнма какда го обясня.а нормалния цикъл колко време след това ти се появи??
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
забременяване след аборт
« Отговор #32 -: Май 15, 2005, 18:37:50 pm »
нормалният мензис дойде 39 дни след абразиото.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

забременяване след аборт
« Отговор #33 -: Май 15, 2005, 19:26:13 pm »
Може и това да ти е цикъл, защото при мен менструацията  ми дойде на 5 ден след кюретажа, но ако нещо те притеснява редно е да говориш с лекаря си! При всеки както виждаш е индивидуално
*

    miki

забременяване след аборт
« Отговор #34 -: Май 16, 2005, 00:33:46 am »
Цитат на: wa_wa
Може и това да ти е цикъл, защото при мен менструацията  ми дойде на 5 ден след кюретажа, но ако нещо те притеснява редно е да говориш с лекаря си! При всеки както виждаш е индивидуално
Да ти кажа наитина прилича на цикъл,но утре ще разбера.
*

    мики

забременяване след аборт
« Отговор #35 -: Май 17, 2005, 16:55:56 pm »
Цитат на: miki
Цитат на: wa_wa
Може и това да ти е цикъл, защото при мен менструацията  ми дойде на 5 ден след кюретажа, но ако нещо те притеснява редно е да говориш с лекаря си! При всеки както виждаш е индивидуално
Да ти кажа наитина прилича на цикъл,но утре ще разбера.
  Казаха че всичко е наред,но вероятно е станало хормонално объркване и ми изписаха метилергометрин и диклофенак дуо,а кървенето продължава???
*
забременяване след аборт
« Отговор #36 -: Май 19, 2005, 09:12:22 am »
Щом са ти казали да не се притесняваш недей. А колкото до басейна - спести си го. Когато аз направих аборт в съседната стая имаше една циганка дето я бяха приели, защото след аборта отишла някъде на басейн и ето ти инфекция. Пази се.
На мен М ми дойде на 27 ден след кюртажа. Не съм кървила междувременно.
*

    miki

забременяване след аборт
« Отговор #37 -: Май 19, 2005, 19:43:05 pm »
Цитат на: rosi
Щом са ти казали да не се притесняваш недей. А колкото до басейна - спести си го. Когато аз направих аборт в съседната стая имаше една циганка дето я бяха приели, защото след аборта отишла някъде на басейн и ето ти инфекция. Пази се.
На мен М ми дойде на 27 ден след кюртажа. Не съм кървила междувременно.
благодаря ти Роси за отговора при мен кървенето спря вероятно е от лекарствата дано всичко да е наред:)
*

    miki

забременяване след аборт
« Отговор #38 -: Май 19, 2005, 19:49:20 pm »
Цитат на: miki
Цитат на: rosi
Щом са ти казали да не се притесняваш недей. А колкото до басейна - спести си го. Когато аз направих аборт в съседната стая имаше една циганка дето я бяха приели, защото след аборта отишла някъде на басейн и ето ти инфекция. Пази се.
На мен М ми дойде на 27 ден след кюртажа. Не съм кървила междувременно.
благодаря ти Роси за отговора при мен кървенето спря вероятно е от лекарствата дано всичко да е наред:)
Роси а преди аборта цикъла ти колко дни беше???
*
забременяване след аборт
« Отговор #39 -: Май 20, 2005, 12:52:01 pm »
Мики - съвсем нормален между 28 и 30 дни, понякога 31