0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Проблеми с простатата и ИКСИ
« -: Януари 06, 2007, 00:05:28 am »
Остават само броени дни до започването на ИКСИ процедурите при нас и установяваме, че милият има проблеми с простатата. Чувам, че е често срещано при мъжете след 40г. Притеснявам се, че ни престоят процедури сега, а вероятно ще се наложи той да пие лекарсва. Ясно е вече защо ни е толкова лоша спермограмата :(
Не знам какво да мисля, разбира се ще говорим с лекарите за това.
Но ако има някой с такъв проблем, моля да сподели.

Ако се включи и Мели, ще съм и благодарна :)
« Последна редакция: Януари 06, 2007, 00:08:21 am от Osiana »
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Проблеми с простатата и ИКСИ
« Отговор #1 -: Януари 06, 2007, 01:05:26 am »
Оси, желая ви много много късмет от все сърце и бързо излекуване!!! :bighug: :bighug: :bighug:


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*
Re: Проблеми с простатата и ИКСИ
« Отговор #2 -: Януари 06, 2007, 08:04:02 am »
Моята половинка пиеше Спимен. Той е на билкова основа и го дават за профилактика на простатата. От това нищо няма да му стане. И ние сме правили 2 пъти ИКСИ. Пък доколкото си спомням цената беше около 1.90лв.
Да поясня, пиеше Спимен след предписание на уролог без да е имал проблеми с простатата.
На опаковката пише: Има благоприятен ефектпри проблеми с простатата и безплодие.

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Проблеми с простатата и ИКСИ
« Отговор #3 -: Януари 06, 2007, 15:19:22 pm »
Има много лекарства за простата, които не само няма да навредят, ами и точно обратното - могат да подпомогнат процедурата. Трябва да се лекува, това е ясно, нали?

Желая ти успех!  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Проблеми с простатата и ИКСИ
« Отговор #4 -: Януари 06, 2007, 19:12:22 pm »
Благодаря ви момичета,
днес беше един от най-лошите дни в живота ми :(
Днес са приели съпруга ми  в болница, веднага щом са го видели.
Проблема не е обаче в простатата /писна ми от селски фелшери :x /
А от задстомашната жлеза, от там бъбреци, естесвено и пик. мехур се е възпалил. 3апочнал е да се натравя организма му, защото бъбреците му отказали да работят. Ходих в болницата, той лежи целия обвит в системи и кабели, катетри. Просто има късмета, че ме послуша и отиде в окръжна болница, защото, просто така ми спомена, междудругото, че ако е чакал само още 2-3
дни, щяла съм да стана вдовица :balk_146:
Незнаем обаче от какво се е получило това, кръвна захар няма, изследвали са му кръвта и е 6
Ще лежи на системи около 3-4 дни.

Прегръдки от мен :bighug:
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Проблеми с простатата и ИКСИ
« Отговор #5 -: Януари 06, 2007, 20:10:09 pm »
Най-важното е сега да си спокойна, за да му вдъхваш кураж!
Стискам палци за бързо възстановяване!
БЪДИ МНОГО СИЛНА
Re: Проблеми с простатата и ИКСИ
« Отговор #6 -: Януари 07, 2007, 09:30:35 am »
Осина, прегръщам те мила! Знам, че никак не ти е лесно, но трябва да бъдеш силна и заради двамата! Сега той има нужда от подкрепата ти, вдъхни му малко кураж! Стискам палци нещата да се оправят по възможно най-бързия начин!
Успех и много късмет!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Проблеми с простатата и ИКСИ
« Отговор #7 -: Януари 07, 2007, 15:48:28 pm »
Сиа, Розовелка,  :bighug:
Има вече надежда да се оправи всичко, бъбреците вече работят, станал е дори от леглото за кратко, до тоалетна.
Май страшното мина.
Говорим си по телефона, и той е спокоен. Стаите са супер оборудвани, телевизор, телефон и т.н.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Проблеми с простатата и ИКСИ
« Отговор #8 -: Януари 07, 2007, 16:43:04 pm »
Това е страхотно! Най-важното е да се оправя по-бързо!
много късмет и дано да няма пречка за ИКСИ-то