0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #320 -: Май 11, 2008, 14:58:49 pm »
Тази тема не е дискусионна! Тя трябва да отразява факти за ранна бременност ,а не предположения. Дано се включи модератор!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #321 -: Май 14, 2008, 13:17:50 pm »
Напълно подкрепям luba_boiko, защото се губи време в четене на коментари и въпроси, които не са за тази тема. Така спрях да чета и темата за +++ резултати, защото започнах да не намирам отговор на нещата, които ме интересуват. Нещо взеха темите да се превръщат в чат, което не е полезно за никого и ще се загуби интереса като цяло. Всички сме развълнувани и емоционално обвързани с проблемите ни, но в крайна сметка страницата има разнообразни теми, които да задоволят всякакви потребности, просто се изисква от нас малко да се съобразяваме къде какво да пишем.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #322 -: Май 14, 2008, 15:01:43 pm »
Напълно подкрепям luba_boiko, защото се губи време в четене на коментари и въпроси, които не са за тази тема. Така спрях да чета и темата за +++ резултати, защото започнах да не намирам отговор на нещата, които ме интересуват. Нещо взеха темите да се превръщат в чат,
:good_post:
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #323 -: Май 25, 2008, 09:31:54 am »
Здравейте! Имам един много прост въпрос-Тестовете за бременност дали ще уловят предполагаема бременност при два дни закъснение?
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #324 -: Май 25, 2008, 09:40:25 am »
Здравейте! Имам един много прост въпрос-Тестовете за бременност дали ще уловят предполагаема бременност при два дни закъснение?
Да-всички ги дават след 1 ден закъснение. :)

*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #325 -: Май 25, 2008, 10:02:20 am »
Здравейте! Имам един много прост въпрос-Тестовете за бременност дали ще уловят предполагаема бременност при два дни закъснение?
Да-всички ги дават след 1 ден закъснение. :)
Аз лично от момичетата във форума знам,че при някои жени не отчита още на първия ден,а след няколко дни.При някои пък отчита и преди закъснението.Явно е индивидуално повишението на дадения хормон през първите дни.Незнам.Казвам това,което съм прочела тук.За съжаление още не ми се е случило да видя положителен резултат!
Дано твоя тест този месец покаже :bfp:
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #326 -: Май 25, 2008, 11:23:20 am »
Здравейте! Имам един много прост въпрос-Тестовете за бременност дали ще уловят предполагаема бременност при два дни закъснение?
А,какви са ти симптомите?Щото тук се споделят симптомите на бременноста,не се задават "прости въпроси"
*

    Vilma

  • *
  • 15
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #327 -: Май 26, 2008, 09:18:14 am »
Здравейте ще опиша и моите симптоми.
Още на третата седмица, започнаха много силно да ме болят гърдите / особено нощем /, но въобще не предполагах от какво могат да са тези болки. Аз ги отдавах на упражнения, които правя два пъти седмично с гирички, понеже ходех на аеробика. Друга особеност бяха силни болки в стомаха и вълчи глад, който ме прави изнирвена и трябва в момента да хапна. От сладкото започна да ми се гади - само солено ми се яде, сега хапвам в промишлени количества кисело мляко и сирене. Започнах да се събуждам много рано в 4-5 сутрин. В работата си съм разсеяна. Обонянието ми е изострено дразнят ме парфюми и други подобни - сапун и всичко, което мирише. А мъжът ми забеляза, че мрънкам как мирише гланцът ми за усни и пастата за зъби. Често ми се ходи до тоалетна и имам леки бодежи низко долу. Не ми се гади. Чувствам тялото си особено и странно, а и често ми се спи, особено в ранния следобед. Понякога имам усещане, че мога да си легна навсякъде само и само да дремна малко. 
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #328 -: Май 27, 2008, 09:27:06 am »
Vilma,това си ми мирише на бременност.Стискам палци това да е причината :balk_602: и в скоро време да се похвалиш с  :bfp:
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #329 -: Май 27, 2008, 09:57:49 am »
        Здрвейте мили момичета!!! Аз съвсем скоро разбрах, че ЧУДОТО и мен е споходило. Моите първи симптоми са следните: помирисвам всичко което можете да си представите, гърдите ми са много напрегнати 24 часа, и усещам леко подръпване в таза главно сутрин и вечер след работа. Това е от мен целувки за вас и споделяите вие как сте!!! :P :P :P
*

    Vilma

  • *
  • 15
  • Прави добро и ще получиш добро!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #330 -: Май 29, 2008, 09:06:58 am »
Да Iliyanas,  вече съм сигурна, че съм бременна и се надявам всичко да бъде нормално и леко.
*

    julia_m

  • ****
  • 665
  • Най-хубавото нещо тепърва предстои :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #331 -: Май 29, 2008, 10:42:56 am »
Да Iliyanas,  вече съм сигурна, че съм бременна и се надявам всичко да бъде нормално и леко.
Честито!
Всичко ще бъде наред-само спокойствие :) сега е момента на голямото глезене и почивка, че после... ще ни излиза през носа. Така че сега се пази и си почивай,когато ти е възможно :) и накрая ще се поздравим с по едно, а може и две-здрави и хубави бебчета :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #332 -: Май 30, 2008, 16:04:07 pm »
Симптоми като гадене и повръщане нямах.Единствено болките и подуването на гърдите ме накараха да направя тест и той е :bfp:Успех на всички
46737.png[/IMG][/URL]
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #333 -: Май 31, 2008, 11:52:51 am »
Здравейте на всички.
Искам да споделя нещо и аз.
Аз съм на 21 години и преди няколко месеца имах връзка с едно момче но изведнъж всичко приключи(от негова страна).След една -две седмици той пак ме потърси и се видяхме и така два пъти.След втория път в който се видяхме трябваше да ми дойде и още съм в очакване.Обаче имам съмнения че съм бременна(защото никога не сме използвали никакви предпазни мерки,а и аз му имах доверие и той ме пазеше):вече ми закъснява няколко дни имам симптоми на ПМС но освен това ми се вие свят,прилошава ми от миризми,всичко оклоло мен ме дразни,когато гледам филм мога да се разрева(а това не е нормално за мен),гърдите ми са се надули страшно много и ме болят ужасно, да не говорим за зърната,изключитолно отнесена съм и когато съм на лекции имам чувството че всеки момент ще заспя,постоянно ми се лежи,яде ми се всичко(аз попринцип не съм от хората които ядат много) :hungry:и от няколко дни се чувствам с по-висока температура(не се чувствам болна а просто по-тола),до скоро пуших но вече ми става лошо от дима от цигара.Щях да забравя имам доста убилно бяло течение.Предполагам че трябва да си направя тест,но смятам да изчакам още някой друг ден може да ми закъснява от смяната на сезона. :?
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #334 -: Май 31, 2008, 12:33:43 pm »
Фифи,това е тема за вече бременни жени,а не за такива дето се чудят дали са,или не са... Направи си тест,за да не се чудиш вече.. Пожелавам ти резултата,който желаеш ти!
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #335 -: Май 31, 2008, 18:35:07 pm »
Фифи-аз не искам да съм груба -но тук пишещите искрено и само за това  мечтаят -да са бременни-така че твоите размисли/клонящи според мен към "ама дано не съм"/ ни обиждат и карат да се чустване не много приятно.
Ако не съм те разбрала правилно ,ме извини-но повечето момичета тук ,сме вече твърде чуствителни на тема,че някои се притеснява да не би да е бременна.
И аз желая резултата да е такъв ,какъвто искаш.


Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #336 -: Май 31, 2008, 21:22:30 pm »
Фифи, симптомите са доста показателни за бременност, но тъй като всеки случай е индивидуален, направи си тест. При всички случаи вече е време. Да не правиш теста няма да те направи по-малко бременна.
Дано събитията се развият по-най благоприятния сценарий, но наистина имай предвид, че тук всички се борят за бебе. Дано ти бъдат спестени нашите тревоги един ден. Затова внимателно помисли ако си бременна.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #337 -: Юни 05, 2008, 20:19:54 pm »
Хриси, аз вече съм писала някъде по въпроса с усещанията, но за всеки случай пак ще го напиша. При всяка неуспешна инсеминация имах различни признаци и все се надявах. Накрая като забременях, признаците бяха съвсем различни. Това придърпване, което имаш звучи оптимистично. На седмия ден, доколкото си спомням, би трябвало да стане имплантирането на оплодената яйцеклетка. Не е задължително да имаш силно изявени признаци. При някои жени такива почти няма.
Аз си направих тест на 11 ден след инсеминацията. После изследвахме и ниво на ЧХГ за по-сигурно.

Дано желанието ви за бебе се е сбъднало!

Късмет!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #338 -: Юни 09, 2008, 13:09:24 pm »
ние от скоро си правим бебче, така че не смея да се връзвам много на промените, но все пак - спи ми се много (а не съм уморена от работа и си лягам рано), поглъщам невероятно количество храна и сладко късно вечер, до сега на 2 пъти ми призлява, но нищо сериозно.
Не искам да се вманиячавам, но се надявам да е станало.
Успех на всички



*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #339 -: Юни 09, 2008, 14:30:14 pm »
Да споделя и аз  :D
При мен липсват всякакви симптоми , нищо не ме боли , не ми се гади , не ми се яде , не ми прилошава .... Дори нямах ПМС !
Ама има време за всичко !