0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #160 -: Август 06, 2007, 12:15:25 pm »
 Katy Koci , възможно е да болят или да усещаш леко придърпване.
 Дано Дано!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #161 -: Август 06, 2007, 12:20:33 pm »
  Възможно ли е  да нямаш абсолютно никакви симптоми? Друг път имам ПМС , този месец нищо. МЦ тр да дойде на 9 , а аз до това време имам много подут корем и големи гърди , а сега  - не.  Друг път ям , сега - не . Не обичам сладко , а вчера съм пила  бира с шоколадови бонбони  - така ми се ядяха.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #162 -: Август 06, 2007, 13:00:39 pm »
  Възможно ли е  да нямаш абсолютно никакви симптоми? Друг път имам ПМС , този месец нищо. МЦ тр да дойде на 9 , а аз до това време имам много подут корем и големи гърди , а сега  - не.  Друг път ям , сега - не . Не обичам сладко , а вчера съм пила  бира с шоколадови бонбони  - така ми се ядяха.
:balk_602:д знаеш че сигурно :bfp1:стискам палци!относно мойте болки в яйчниците имам чувството че някой се е пъхнал там и ровичка постоянно!направо откачам!аз обичам пък много сладко и когато ще навлизам в цикъл направо се пукам по ръбовете за сладко,ама сега хич!направо не ми се поглежда!
ох,незнам то от толкова надежди всеки път си мисля едно и също!!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #163 -: Август 06, 2007, 14:10:16 pm »
Кати и Fatal Woman,
Лошото е, че тези пусти признаци на бременност са различни при всяка от нас и не може да се обобщи. Както и ПМС е различен. Аз например, сега съм бременна за втори път. Първият път нямях никакъв апетит, не ми се ядеше нищо. Дори се насилвах да ям, а после го връщах обратно. Сега пък, не е така. Ям до полуда. Просто глад, бе, глад. Първият път много ме боляха гърдите /но не яйчниците/ и дори си мислех, че ще ми идва и затова ме болят. А сега -не. Но и двата пъти имам киселини и ужасни оригвания. Абе, гадничко си е, ама аз нали това исках да съм бременна. Така че, не се оплаквам. Ще траем, нямя как. Желая ви и на вас да ги изпитвате тия неразположения. :wink:

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #164 -: Август 06, 2007, 14:25:24 pm »
Кати и Fatal Woman,
Лошото е, че тези пусти признаци на бременност са различни при всяка от нас и не може да се обобщи. Както и ПМС е различен. Аз например, сега съм бременна за втори път. Първият път нямях никакъв апетит, не ми се ядеше нищо. Дори се насилвах да ям, а после го връщах обратно. Сега пък, не е така. Ям до полуда. Просто глад, бе, глад. Първият път много ме боляха гърдите /но не яйчниците/ и дори си мислех, че ще ми идва и затова ме болят. А сега -не. Но и двата пъти имам киселини и ужасни оригвания. Абе, гадничко си е, ама аз нали това исках да съм бременна. Така че, не се оплаквам. Ще траем, нямя как. Желая ви и на вас да ги изпитвате тия неразположения. :wink:
да сте живи и здрави!вс.останало се преживява!пожелавм ти лека бременност!дано и аз да изпитам скоро тези неразположения!!!ще ги преживея!  :lol:
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #165 -: Август 22, 2007, 15:01:13 pm »
Здравейте момичета,

Моля да ми кажете кога най-рано се усещат първите симптоми?
Мисля, че си внушавам. Минали са едва няколко дни от предполагаемата ми овулация, а вече ми се струва, че имам някои от симптомите, които описвате. От следобяд се чувствам страшно отпаднала. Сутрин съм много гладна, а като тръгна да ям ми се повдига. Зная, че сигурно е внушение, но все пак се надявам да има нещо. А за тест е още много рано. Вие как мислите?
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #166 -: Август 22, 2007, 23:54:42 pm »
milichka ,
Чела съм, че при някои жени признаците се усещат още от първите дни след имплантацията, а при други - много по-късно.
Аз съм от този тип, дето от самото начало им става лошо и си усетих, че този път е станало.
При мен овулацията е била около 15-16 юли, а аз на 22ри за пръв път усетих признаците.
Може да е внушение при теб, а може и да е истина.
Пожелавам ти да не ти дойде в близките 9 мес. :)

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #167 -: Август 23, 2007, 11:31:30 am »
milichka ,
Чела съм, че при някои жени признаците се усещат още от първите дни след имплантацията, а при други - много по-късно.
Аз съм от този тип, дето от самото начало им става лошо и си усетих, че този път е станало.
При мен овулацията е била около 15-16 юли, а аз на 22ри за пръв път усетих признаците.
Може да е внушение при теб, а може и да е истина.
Пожелавам ти да не ти дойде в близките 9 мес. :)

milenche,
Благодаря ти за отговора и пожеланието.
Вчера пък нямах никакви признаци, но все пак се надявам. Не знам как ще издържа до края на другата седмица докато направя теста. Дано да е станало.
Желая ти много лека бременност!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #168 -: Август 23, 2007, 16:51:12 pm »
Здравейте на всички!
Сега и аз да попитам... Изчетох всичко за симптомите и някои от тях ги откривам и при мен... Закъснява ми, а принципно съм точна като Швейцарски часовник - 27 дни и по обед вече съм зацапана. Та сега въпроса - кога най-рано да си направя теста!?  На два дни закъснение съм. Принципно напреженито в гърдите ми започва към седмица преди МЦ, но този месец започна едва в деня, в който трябваше да ми дойде... Миналата седмица в понеделник се събудих към 4 часа, за да повръщам, но тогава го отдадох на някаква чревна инфекция... иначе ми се гади от тогава та до сега... замислих се за бременност от това, че преди около 4 дни ме нападнаха едни спазматични болки ниско долу, където е матката...

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Lara

  • ****
  • 507
  • Най-хубавото е невидимо за очите...
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #169 -: Август 23, 2007, 19:05:57 pm »
Привет, мила!
Можеш да направиш тест - и уринарен и кръвен! Дано имаш много хубави новини и да ни зарадваш в темата за очаквания +++ резултат!!!  :crossfingers:

Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #170 -: Август 23, 2007, 22:56:15 pm »
Напълно подкрепям Лара. Купи си веднага един уринарен, напр. Шуър Чек и се провери. Той реагира и на първия ден от закъснението.
Иначе, по всичко, което описваш, май си си бременна.
Успех!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #171 -: Август 24, 2007, 09:15:05 am »
АЛООО, МАЙ НЕ ЧЕТЕТЕ КАКВО ПИШЕ ПО-НАГОРЕ.
ТОВА НЕ Е ТЕМА ЗА КОМЕНТАРИ, ТУК ТРЯБВА ДА ПИШАТ САМО ТЕЗИ, КОИТО СА ВЕЧЕ БРЕМЕННИ И НА НАС СПОДЕЛЯТ ПРИЗНАЦИТЕ СЛЕД КАТО ВЕЧЕ Е ДОКАЗАНА БРЕМЕННОСТТА ИМ.

ОМРЪЗНА МИ ДА ВЛИЗАМ В ТАЗИ ТЕМА И ДА ЧЕТА СЪЛЗЛИВИТЕ ВИ ВЪПРОСИ - БРЕМЕННА ЛИ СЪМ ИЛИ НЕ?

ПРЕДЛАГАМ НА МОДЕРАТОРИТЕ ДА ДОБАВЯТ ТЕКСТ КЪМ ТЕМАТА, ТАКА ЧЕ ДА СЕ РАЗБИРА ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ!!!

извинявам се за главните букви
Дано слънчо огрее и моят дом ...
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #172 -: Август 24, 2007, 14:40:09 pm »
symphony не бъди толкова груба, неразбирам какво ти пречи като не искаш не чети коментарите на момичетата.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #173 -: Август 24, 2007, 15:42:46 pm »
Вижте сега - кротка съм си. Казах го с висок тон за да разберете. Четете и се запознавайте, после питайте. Има правила, има библиотека.
Разбирам на всички вълнението ви, и аз съм във форума от почти две години.
А вие, вникнете каква е целта на тази тема. Темата не е за коментари и пожелания, ТЯ Е СТАТИСТИЧЕСКА.
Прочетете по-нагоре, правени са поне няколко забележки, че това е тема в която вече забременели жени споделят първите си усещания.
За вашите въпроси и вълнения има други теми - например "В очакване на +++ резултат".

Успех на всички,
« Последна редакция: Август 24, 2007, 15:47:07 pm от symphony* »
Дано слънчо огрее и моят дом ...
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #174 -: Август 26, 2007, 17:47:58 pm »
Аз предлагам тези размисли ако може да си ги пишем в"в о4акване на+++" само ако е вазможно де!?защото вълнението е голямо наистина! :balk_113:
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #175 -: Септември 11, 2007, 11:29:28 am »
Ами моите първи симптоми бяха, че липсваха такива . Предишните месеци, какво ли не усещах, то не ми ставаше лошо , болки и придръпвания в областта на матка , силен апетит и каквото си пожелаеш, но така и си ми идваше, а аз си мислех, че е станало… Когато наистина стана не усетих абсолютно нища от тези симптоми, единствено беше, че пишках малко по-често от обикновено, но това може де се получи и от лека настинка, така че не го определям като симптом. Направих си тест ей така 2дни преди датата и той излезе положителен, а в деня на датата имах пмс на моменти… Нито ми се гади, нито ми се спи, чувствам се прекрасно и се надявам така да е до края… Успех на всички бъдещи мами..


*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #176 -: Септември 13, 2007, 14:44:40 pm »
Бях с изключително нередовен и непредсказуем цикъл. Около седмица след овулацията /и след двете зачевания/ много ме болеше кръста, както и чувствах гърдите си малко по- болезнени, отколкото преди мензис. Това ми бяха първите симптоми, които не могат да са сигурен признак за бременност. Тестът беше положителен, едва седмици по-късно започна да ми се гади, вие ми се свят и бях много отпаднала.
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #177 -: Септември 19, 2007, 13:10:37 pm »
Симптомите ми са подобни- силно напрежение в гърдите, придърпване ниско долу в корема, серизоно закъснение на М и положителен тест за бременност.Това, което ме притеснява, обаче е, че преди около седмица ходих на ехограф и нищо не се видя,и тестът беше отрицателен, лекарят категорично ме убеди, че няма бременност, дори ми изписа Dufaston.Естествено не го пих, и се чудя ако тези дни отново отида на ехограф, ако действително съм бременна, ще се види ли вече плода?Предполагам, че  съм около 5-та седмица.
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #178 -: Септември 19, 2007, 13:57:21 pm »
на хубав вагинален ехограф трябва да се види някъде около 10 дена след закъснението. Успех
*
Re: Първи симптоми на бременност
« Отговор #179 -: Септември 19, 2007, 14:03:53 pm »
Дени, надявам се скоро да честитим! Нормално е преди седмица да не се е виждало нищо на ехограф, още повече, че тогава и тестът ти е бил отрицателен. Но сега имаш положителен тест :P, а ако искаш да си сигурна - направи си кръвен... Мисля, че при мен "червейчето" се видя 3-4 седмици след зачеването, т.е. 5-та-6-та г.с. Така че : :crossfingers: УСПЕХ! И пиши скоро