0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
овулация след абразио ..
« -: Ноември 16, 2008, 15:00:30 pm »
извинявам се че пускам нова тема при наличието на други подобни, но в тях просто не намирам отговор на въпроса, който ме интересува .. а и като пиша в стари теми обикновено не получавам отговор ..  :dontknow:
от старите теми разбрах, че е нормално да няма овулация първия цикъл след аборта.., но притеснението ми е свързано с това че имам назначена терапия с аспирин протект /х1 на ден/ без прекъсване и дуфастон от 15-25 ден на цикъла /2х1 на ден/, с цел спукване на задържан фоликул. овулацията ми обикновено настъпваше на 15-16 ден от цикъла.., днес ми е 16-ти ден и според температурната крива, овулация няма .
малко се притеснявам от това лечение, защото доколкото знам и аспирина и дуфастона могат да доведат до задържане на фоликули.
освен да изчакам няколко цикъла и да наблюдавам овулацията., какво друго бихте ме посъветвали да направя ..
благодаря предварително ..   :bighug:
Re: овулация след абразио ..
« Отговор #1 -: Ноември 16, 2008, 15:27:09 pm »
Аспиринът забавя О. И аз след втория мисед пих аспирин. В резултат О. се измести 3 дни по-късно.
*
Re: овулация след абразио ..
« Отговор #2 -: Ноември 16, 2008, 15:56:02 pm »
хех .., значи все още има надежда ..  :P  притесних се да не зема да задържа още един фоликул .. :?