0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Цикъл на 60-70 дена - МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ
« Отговор #20 -: Октомври 14, 2009, 16:51:44 pm »
здравейте отдавна не е писано в таи тема ... мисля че имам същия проблем с цикъла. минали са около 56 дена от предния ми цикъл но днес си направих тест за бременност и се появи бледа но видима втора чертичка.Има ли шанс да съм бременна или просто хормоните са нещо полудели??? благодаря.Само да вметна че от около седмиц, 10 дни гърдите ми са болезнено чувствителни..
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Цикъл на 60-70 дена - МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ
« Отговор #21 -: Октомври 14, 2009, 16:58:07 pm »
Според мен трябва да направиш още един тест, или да пуснеш един кръвен тест, дано да е  preggo стискам ти палци!!!
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Цикъл на 60-70 дена - МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ
« Отговор #22 -: Октомври 14, 2009, 16:59:47 pm »
честито, бременна си. теста за бременност отчита нивото на ЧХГ, а при липса на бременност то е  толкова ниско, че с домашен тест не може да се улови. направи си и кръвен, ако не ми вярваш ;)
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Цикъл на 60-70 дена - МОЛЯ СПОДЕЛЕТЕ
« Отговор #23 -: Октомври 14, 2009, 17:09:30 pm »
не знам дали да отида на доктор или да изчакам и да си взема един дигитален тест дето ти отчита до седмица и нагоре..май ще е по-добре... мерси милички.гледам го този и нещо май не ми се вярва много.сякаш това не е чертичка ами  видима линийка на теста,но пък досега не съм имала такава линийка.все бяло бяло... този път и мъжа ми не се взира дълго.ами направо си я видя и той.. офф много сложно с тези тестове и с тяхното разгадаване.