0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IUI в АГ център Димитров
« -: Декември 19, 2006, 12:02:21 pm »
Здравейте,

от скоро чета писанията Ви във форума и искам да Ви благодаря. Тук намерих много информация и много неща ми се изясниха.
Аз съм пациентка на Др. Димтров предстои ми 4 инсе. след Коледа. малко сам отчаена, вапреки че овулацията ми е нормална и инсе. са добре таймирани , чудото не се случва.
Искам да помоля ако някой е бил пациент на др Димитров да сподели опита си,

Благодаря!!!
*
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #1 -: Декември 19, 2006, 16:28:12 pm »
Aз бях замалко. Арогантен и груб. Искаше да ми прави инсеминация без цветна снимка или хидротубация. След като настоях ми направи хидротубация. Резултат: две проходими тръби.( без микробиология преди това)...а и гъби кандида! Няколко месеца по-късно: след цветна снимка на друго място, резултат: дясна тръба напълно запушена. Така и не разбрах каква е истината. След процедурата изпрати сестрата за бира! Прави си сама изводите! Това ми беше последното ходене при него! Държа да подчертая, че това е лично мое мнение! :goodluck:
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #2 -: Декември 19, 2006, 22:39:54 pm »
Здравей Faith,

Благодаря ти за отговора
Но искам да те питам дали става дума за Д-р Йосив Димитров, защото  аз сам с добри впечатления от него. Винаги е бил любезен , както той, така и неговите  сътрудници, а и лекаря, който ме изпрати за инсе. при него , не би го направил ако беше такъв какъвто го описваш.
За това си мисля че може би става въпрос за друг.  :roll:
*
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #3 -: Декември 20, 2006, 09:53:15 am »
Да... за него става въпрос! :|За това изрично подчертах, че това е изцяло мое мнение, не го казвам това с цел да те откажа от него ...това явно си е твоя доктор! Щом се чувстваш спокойна и му имаш доверие , значи това наистина е твоят доктор! Нали това е най-важното! Мойте впечатления от него са тези дето писах. Миличка, трябва да знаеш,че за всеки лекар има и добри и лоши мнения. При мен ...той не  спечели доверието ми :roll:Съжелявам! Може би си очаквала да чуеш друо, но... :|    Трябва да потърсиш и друго мнени,според мен, ...след 3 неуспешни инсета...незнам ти решаваш, аз бих постъпила така...мисля, че прекалено си се предоверила...посети още няколко доктори, и тогава реши, трябва да имаш някаква база на сравнение...Живота си е твой, ти решаваш! Успех! :)
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #4 -: Декември 20, 2006, 15:52:35 pm »
Някой друг бил ли е там?
Моля Ви пишете  :help:
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #5 -: Декември 20, 2006, 16:19:37 pm »
Потърси повече мнения в раздела Лекари и клиники: http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=2.0
Намерихме нашето синче.
*
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #6 -: Декември 20, 2006, 18:01:26 pm »
спомням си, че преди години в неговата клиника 1 жена  почина, голям шум се беше вдигнал, а после нищо
незнам, може и да е не имал вина, ама знам ли
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #7 -: Декември 20, 2006, 19:32:08 pm »
спомням си, че преди години в неговата клиника 1 жена  почина, голям шум се беше вдигнал, а после нищо
незнам, може и да е не имал вина, ама знам ли

Не, няма вина за смъртта на жената. Но е виновен за това, че е пияница, грубиян и простак. Съжалявам за откровението. Колегите модератори може да ме редактират, ако решат.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #8 -: Декември 20, 2006, 20:38:35 pm »
Зайко ,несъжелявай за откровението!!!!Истина винаги трябва да се казва,дори да звучи грубичко! :D
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #9 -: Декември 20, 2006, 21:40:52 pm »
WOW ,МОМИЧЕТА ИДЕЯТА МИ БЕШЕ ДА СПОДЕЛИТЕ ОПИТА СИ ОТ ПРОВЕДЕНИ IUI ПРИ ТОЗИ ЛЕКАР , А НЕ ДА ОТВАРЯМ ТЕМА ЗА МАСОВО ОПЛЮВАНЕ  НА ЧОВЕКА.
АЗ ЛИЧНО НЕ САМ ГО ВИДЯЛА В ТАКАВА ЛОША СВЕТЛИНА, НАПРОТИВ ВИНАГИ Е БИЛ МНОГО ВНИМАТЕЛЕН И ПРОФЕСИОНАЛЕН , ОБЯСНЯВА МНОГО ДОБРЕ, ОТГОВАРЯ НА ВАПРОСИ, МНОГО ДОБРЕ ОПРЕДЕЛЯ ВРЕМЕТО НА ОВУЛАЦИЯ .

ДРУГО КОЕТО МИ НАПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ Е ЧЕ Е ПЪРВИЯ ЛЕКАР В БГ , КОЙТО МИ Е ДАЛ КАСОЖА БЕЛЕЖКА.

НИ НАЙ-МАЛКО ИСКАМ ДА СЕ ПРЕВРАЩАМ В ОБЩЕСТВЕН ЗАЩИТНИК НА ЧОВЕКА, НО СЕ ЧУВСТВАМ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО НЕЛОВКО И НЕПРИЯТНО ОТ ОБРАТНИЯ ЕФЕКТ ОТ ПОВДИГНАТАТА ОТ МЕН ТЕМА. ТВЪРДЕ ЖАЛКО, ЧЕ ТОВА Е ПАРВИЯ ПЪТ В КОЙТО СЕ ВКЛЮЧВАМ В ТОЗИ ФОРУМ.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #10 -: Декември 20, 2006, 22:02:03 pm »


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #11 -: Декември 20, 2006, 22:06:26 pm »



Биливър, ти попита за мнения - ето ги.

Някой друг бил ли е там?
Моля Ви пишете  :help:

Иначе - това явно е твоят лекар. От сърце ти пожелавам успех и чакам да се похвалиш!
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #12 -: Декември 20, 2006, 23:58:34 pm »
WOW ,МОМИЧЕТА ИДЕЯТА МИ БЕШЕ ДА СПОДЕЛИТЕ ОПИТА СИ ОТ ПРОВЕДЕНИ IUI ПРИ ТОЗИ ЛЕКАР ,...
момичетата които са били там ти каzаха мнението си. след като нямат добро мнение логично е да намат и опити при него. приеми чуждото мнение след като сама го поиска. и няма нужда да креЩиШ. успех ти желая все пак
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #13 -: Декември 21, 2006, 09:20:22 am »
Мила Belliever,

Ти поиска мнения от момичетата - това, че не отговориха на твоите очаквания е друг въпрос :x.
Аз тактично се опитах да те накарам сама да си потърсиш мненията като ти дадох линк :D.
ВИНАГИ Е БИЛ МНОГО ВНИМАТЕЛЕН И ПРОФЕСИОНАЛЕН , ОБЯСНЯВА МНОГО ДОБРЕ, ОТГОВАРЯ НА ВАПРОСИ, МНОГО ДОБРЕ ОПРЕДЕЛЯ ВРЕМЕТО НА ОВУЛАЦИЯ .
Ти явно харесваш този лекар, защо тогава подлагаш на съмнение професионалните му качества като питаш за него тук? Щом му вярваш направи си АРТ процедурите при него. Ние тук можем само да ти стискаме палци и да ти пожелаем от все сърце да успееш :D.
Намерихме нашето синче.
Re: IUI в АГ център Димитров
« Отговор #14 -: Декември 21, 2006, 10:15:14 am »
Zdraveite pak,

blagodarya ti Pati-Pati za linka, tam naistina namerih info.

Na obvineniata che na myastoto na "ь" slagam "a" , shte otgovorya che v povecheto sluchai pisha na latinitsa i za tova se e poluchilo taka.

Ne "kreshtya" , ne mi e trudno da priemam chujdoto mnenie , bilo to i negativno, prosto bih seradvala na e  argumentirano takova -  "Pianitsa, Prostak i t.n." ne zvuchi seriozno.

Uspeh momicheta

Пиши на кирилица!
« Последна редакция: Декември 21, 2006, 10:40:56 am от Lali »