0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Айдеее, доживях и аз да пусна седмичната тема в този подфорум!

С пожелание за здрави бебета, много усмивки пред коледната елха, щастливи бременелки и добри новини за момичетата, чакащи коледни чудеса!

Днес съм на док, че в петък претърпях малка злополука. Дано всичко е наред.

Отново благодаря на всички момичета, които ми честитиха, но  няма да пускам своя темичка за това, че съм забременяла. Имам си лични съображения и моля да бъдат уважени.  Направо живот и здраве мисля да се разписвам в Статистиката на успеха към юли месец.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
 :flower: Лейди ,да си ни на късмет,тази седмица!!! yahoo_17
Седмицата на Бъдни вечер,в която ще видим любими хора!
И ще бъдем с тях на предстоящата Коледа !
           Благодарим за пожеланията!
А ЧУДЕСАТА :babydust: те се случват,когато ги предизвикваме!
И имаме търпението,да ги дочакаме !
При теб, Лейди ,никакви злополуки повече! :cloud9:
Прекрасна предколедна седмица, santa2 ДАМИ !
 :balk_5:Любов и много ПОДАРЪЦИ под tree2a!
                 :grouphug2:
« Последна редакция: Декември 18, 2006, 08:27:17 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Привет от нас!
Лейди, да пишеш после всичко ли е наред!
Ани, тука имам един стерилизатор, но е на кумицата и освен да я питам дали има нещо против да ти го дам! Но шишетата ги продадох като се разбра, че незнаем за какво служат!
Мати не е вдигал температура от 48 часа, още кашля от време на време! Днес ще го водя следобяд на док да видим как е гърлото!
Матей - 1.04.2006 г
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
yahoo_17Вени,добри новини следобед!
Да се подобрява малкото "жуже" Мати   :balk_104:!
 :grouphug2:
« Последна редакция: Декември 18, 2006, 08:45:54 am от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Ние сме добре вече от 2 дни. По-спокойни сме и вече правим бели. Научихме как се работи с копчетата на двд-то и от тогава нямат мира горките :lol: Тук вече падна и първия сняг. Надявам се, че ще можем да излетим без проблеми. Бабите вече чакат в треска ;)
Лейди, стискаме палци всичко да е наред с теб и с бебо! И без повече инциденти!!!
Весела седмица на всички и дано няма повече болни мами и бебешори!
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
На всички майки с болни бебоци иm пожелавам да оздравяват бързо, на тези, които ще летят - леко и безпроблемно пътуване, а на тези, които ще си кротуват в къщи тази седмица - да не преяждат :lol: :lol: :lol:

Ние отиваме да купим подарък за рожденния ден на тати. Никой не може да го бие по избор на ден да се роди: 31 декември. Супер нали?
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Нямаме вода и докато чакам да дойде помощник с тубите да драсна два-три реда. Коликите на моята Елхичка почнаха :( Иди че разбери кога плаче от болки, кога от глад... Последната седмица два пъти спираха водата, добре че с тока засега няма изненади.

На всички малки джудженца пожелавам да са здрави, за да са весели и усмихнати мамите на Коледа!

Весела седмица на всички ви!
Лейди, стискам палци всичко да е наред с теб и бебчо.

Ние от няколко дни сме малко нервни като дойде време за ядене, защото се задави и се уплаши много миличкото. Нядявам се малко по малко да отшуми този страх, защото докато започне да се храни настава малък кошмар.
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Хайде тази седмица да няма болни бебоци и инциденти :D
Вчера правихме първото коледно пазаруване и купихме част от подаръците. Бяхме в Метро и станах разногледа :lol: Жалко само, че точно играчката за Симеон беше свършила - Музикален бебешки център 4 в 1 :( Обещаха, че ще го има тия дни, ама не им вярвам, пък и ми е много далече. До нас има два магазина за играчки - Комсед и Вега, все ще харесам нещо. За таткото също още не съм взела, но поне съм го измислила. Хубаво е да има коледни премии - за пръв път пазарувам без да се притеснявам особено. Съботното ми пазаруване на коледния базар в НДК се увенча с половинчат успех - купих доста подаръци, ама все за мен :lol:
Вени, какъв е стерилизатора, че не всички влизат в нашата микровълнова? Питай кумицата дали ще го продаде. За две седмици имам таблетки за студена стерилизация, но после ще трябва да купя нещо. Румен напира да купуваме нов, но като знам какъв елементарен пластмасов уред е хич не ми се дават 30 лв.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Дано тази седмица е добра и успешна за всички.
За нас определено не е :(
Сутринта се събудихме с открадната кола, която имахме само 2 дни...
Незнам какво да мисля, в каква държава живеем само, нямам думи. За два дни каране на нова тойота ще олекнем с 2000 лв. :cry:
Само се моля вече да сме живи и здрава, че както е тръгнало...
*
Здравейте, бъдещи и настоящи майчета!
Дано тази седмица е изпълнена само с положителни емоции и щастливи моменти, споделени с близки хора!
Ние с бебе Венци сме добре - все още го мъчат сополките, но по-поносимо. Сега, като отидем на планински въдух за празниците, може и да се оправи. Важното е, че се храни вече нормално и аз съм много доволна.
Гане, браво на вас. Дано повече не боледувате. Леко и безаварийно пътуване.
Нинче, нашият татко е роден на 1 януари и се казва Васил - всичките му празници са в едно! Не питай по колко подаръка се пазаруват за този ден! :D
Ултра, какъв е този музикален бебешки център? Аз съм се размечтала за активната гимнастика на Чико, която после става на йоника. Някой ползвал ли я е и дали има мнение?
Лейди, всичко ще е нормално!
За кражбите направо не знам какво да кажа - май всеки си е патил в нашата мила столица. Стефи, няма ли начин да се намери колата без да давате толкова много пари?
Боровинка, специално за коликите аз знам, че бебетата не правят особена разлика между глад и колики. Така че ако го мъчат колики, няма да ти откаже да яде, което води до нови колики. Поне при нас беше така. Носене на ръце му е цаката.
Здравейте дами!
Лейди, стискам палци всичко да е наред!
Гане и на вас леко и безаварийно пътуване!
Стефи, просто нямам думи! Хората могат да бъдат и ужасно гадни, но съм сигурна, че тази неприятна изненада ще бъде компенсирана с най-приятната новина за вашето семейство  :D

Успешна седмица на всички и повече усмивки  :D
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
http://images12.snimka.bg/001752279-big.jpg
Това е играчката.
Стефи, нямам думи... Съжалявам, предполагам сте бесни. Да им изсъхнат ръчичките дано!


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Незнам дали съм бясна, по скоро ме е яд, че се случва всичко това и тези нещастници ще остаат безнаказани, а ние ще си събираме още сумати време пари за нова кола :( Чувството на безсилие е убйствено...
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Аз да докладвам  - на прегледа всичко изглежда ок.
Стефи, съжалявам за случилото се, много е гадно ... Баси държавата, няма да има оправия не в ЕС, ами и марсианците ако ни приемат ...
*
Стефи, надявам се колата е била застрахована. Иначе няма оправия в тази държава и това си е.
Ultra, аз си купих преди няколко месеца стерилизатор на Chicco (в к-т с 1 шише) от магазин на ф-ма  Метларов ООД в Люлин за 20 лв. Тел.: 8273138. Те имат м-н и някъде около пазара Димитър Петков ама не знам точно къде е.
Притеснявам се за Марти. Някой знае ли как е? Jam  не е писала откакто каза, че пак му е падала температурата.
Боровинка, бебето като има колики обикновено се присвива. Плача също е различен за глад от този при колики. С времето ще свикнеш да ги различаваш.


*
Ако някой знае нещо за Марти, моля да пише!
*
Стефи, няма ли да ви платят нещо?
*
Марти е добре :)

Дони, ще ни върнат първоначалната воска, но всички застраховки, такси и т.н си остават за наша сметка :(
*
Стефи, не се ядосвай :(