0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Има идея да се издава списание свързано с нашите проблеми.Нека всеки да предложи име.
Условието е да се има предвид че като се продава по реповете на някои хора може да им е неудобно да си го купят, та заглавието трябва да е по тайнствено :).
Награда ще има за най-оригиналното име.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Тайствено - да, ама нали все пак от заглавието трябва да става ясно за какво пише вътре.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Цитат на: Lali
Тайствено - да, ама нали все пак от заглавието трябва да става ясно за какво пише вътре.


 Да и аз точно това си мисля-как ще си го купи някой ,ако не става ясно за какво е това списание.А какво пречи да си се казва "Зачатие"-това заглавие не значи непременно,че имаш проблем със забременяването.
<br />
да разбира се нещо от сорта "Женско здраве"
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Искам бебе!

Щъркел

Репродуктивно здраве

"Ева" вече е заето, птю .... Мадона?

утре ше снеса още ;)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
женски неволи


*

    yana-v

  • *****
  • 1207
  • Ще порасна голяма!!!
А...ми например.... ще бъдат най-обичаните?!
пътят към най-желаното щастие?
Ние искаме бебе?!
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Женските имена и въобще насоката към жената трябва да се избягва, ясно защо, нали?

На мен "Зачатие" си ми харесва, но може би не е много ясно.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ъхъ! хубаво е...
защо да не е ясно?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Знам ли, навява религиозни мисли. :lol:
Ама пак си е хубаво, де.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
разказаха ми един филм комедия.
"Почти бременна"

За една мацка с нашите проблеми  8)  Е тя си беше без проблеми де - иначе щеше да е драма ....

"28 дни = 1 надежда"
"Очакваме щъркела"
"Щъркели" - поредица за репродуктивно здраве и планиране на бременност
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Памперси в аванс  :balk_47:

направо си е в рима
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Джам, неудържима си, ще спечелиш :wink:
"Заедно"  (за жените, мъжете и специалистите-заедно в борбата за бъдещото бебе)
"Споделено" (споделен опит на горните изброени)
"Тя, Той и...ТО?" (тук е ясно, защо предлагам такова заглавие)

на мен лично ми харесаха :Рерподуктивно здраве и Зачатие
@ целува всички във форума и им желае щастие



http://www.bgphoto.net/Arabidopsis/
http://s9.bg.bitefight.org/c.php?uid=69366
*
Съществува специализирано издание "Репродуктивно здраве" издавано от БАСРЗ.
*

    mimss

  • *
  • 156
  • И от най-тъмните облаци вали светла вода!
А просто

"Надежда"?

Женско име и ключова дума в живота ни.....
Според мен Зачатие е най-добре.
Така се казва и сайта и сдружението, логично е печатното издание да е със същото име.
И аз съм на мнение името да си е "Зачатие", пък отдолу може да има с две-три думи пояснение.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
то и без пояснение си е ясно според мен-много си ни е хубаво името. :lol:
<br />
*
" Искам бебе ! "
Вярвай в успеха и той няма да те подмине !