0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
идея
« -: Април 25, 2005, 13:47:51 pm »
неможе ли да се направи още един раздел в който които желаят периодично да пишат до каде са стигнали
идеята е следната всяка тема да е със съответния ник и да се попълва от съответния човек и да няма  коментари на писанията да е информативно по скоро


*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
идея
« Отговор #1 -: Април 25, 2005, 19:46:48 pm »
Принципно може всичко, а което не бива, но много ти се иска, пак може. Нека Cygnus да каже. :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Форум "Дневници"
« Отговор #2 -: Април 26, 2005, 07:31:17 am »
Форум "Дневници" примерно, така ли?
Аз така го разбирам: Всеки си има своя тема, в която периодично пише какво е правил и докъде е стигнал, пише си резултати от изследвания, прегледи и каквото реши и винаги може да си намери темата, където и да е. Мисля, че ще е удобно това.

Освен това, според мен е хубаво този форум "Дневници" да е само за регистрирани потребители в сайта, които са влезли с регистрацията си в даден момент, и то не само за писане ами и за четене. Ако искате да обсъдим идеята и да го пуснем днес или утре най-късно?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
идея
« Отговор #3 -: Април 26, 2005, 08:11:11 am »
Може.
идея
« Отговор #4 -: Април 26, 2005, 10:06:03 am »
Подкрепям!
*
идея
« Отговор #5 -: Април 26, 2005, 10:50:50 am »
ий такова нещо имах предвид щото все питаме и разпитваме пък и забравяме и така няма да се повтаряме