0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета.
Този уикенд отидохме до Плевен, за да се слещна с д-р Конова, да взема резултата от изсл. на яйчниковия резерв и да направиме останалите генетични и имунологични изследвания.
Резултатите от 3 ден на цикъла са :
Инхибин Б - 47,30 ( мин 45)
ЛН - 8,27 (1-15)
ФСН 14,39 (3-12)
Радвам се че инхибина ми е в норма, но тези стойности на ФСН то ме озадачиха, досега са били в норма, но последното изследване е старо.
Не съм пила противозачатъчни, нямам проблеми със щитовидната жлеза.
Мислите ли че е възможно чаят който пия - клинавиче да е дал такъв ефект.... звучи ми налудничаво, но знам ли, други медикаменти, които редовно приемам са витамини...
Помагайте с идеи! :?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Пак за яйчниковия резерв - високи стойности на ФСН
« Отговор #1 -: Декември 06, 2006, 09:43:47 am »
Не е от билките. Направи ново изследване само на ФСХ другия месец в друга лаборатория.
*
Re: Пак за яйчниковия резерв - високи стойности на ФСН
« Отговор #2 -: Декември 12, 2006, 10:02:17 am »
Здравейте, искам да попитам колко плати при конова за изследването на яй4никовия резерв? Благодаря ти предварително.

*
Re: Пак за яйчниковия резерв - високи стойности на ФСН
« Отговор #3 -: Декември 14, 2006, 08:35:20 am »
Колко струва в Плевен при Конова яй4ников резерв. Може ли някой да ми каже

Re: Пак за яйчниковия резерв - високи стойности на ФСН
« Отговор #4 -: Декември 14, 2006, 09:48:25 am »
Аз платих 55 лв. Яйчниковият резерв включва три изследвания – Inhibin B, LH и FSH. Цената на Inhibin B е 25 лв., а LH и FSH са по 15 лв. Общо 55 лв.
*

    balmi

Re: Пак за яйчниковия резерв - високи стойности на ФСН
« Отговор #5 -: Декември 14, 2006, 10:20:29 am »
Не мисля, че ФСХ е завишено от билките. При мен например се вдигна до 20 в резултат на противозачатъчни. Веднага започнах да пия от билките за овулация и за три месеца падна на 10. Очаквам този месец да падне още. Препоръчвам ти да проследиш хормона следващия и по-следващия месец на трети ден от цикъла.