0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Статия в "Сега" акция "Буркан"
« -: Декември 05, 2006, 11:38:29 am »
"Как стотици хиляди деца няма да се родят", стр.14
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=2490&sectionid=5&id=0001401
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #1 -: Декември 05, 2006, 12:21:17 pm »
Ужасих се от коментарите под статията - иде ми да извия нечий врат!  :x

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #2 -: Декември 05, 2006, 12:22:38 pm »
Статия - хубаво.

Ама не четете коментарите долу.. пяна ми излезе на устата! как може такава злоба, неграмотност и изобщо..... нямам думи, нямам...
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #3 -: Декември 05, 2006, 12:37:41 pm »
И аз прочетох коментарите - лошото е,че това не е изключение..Много хора мислят така 8O :(

*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #4 -: Декември 05, 2006, 12:44:07 pm »
А коментарите по темата, са просто Върха
Чета и не вярвам на очите си. Иде ми да убия някой.
То справдливост, няма, ясно, нито в природата, нито в обЩеството, нито сред човеШките в3аимоотноШения, ама то това е не несправедливо, не  некомпетентно, ТОВА Е НЕЧОВЕШКО
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #5 -: Декември 05, 2006, 13:00:56 pm »
Тъкмо си мислех каква чудесна статия, докато не стигнах до коментарите след нея ... :x
Знам, че не бива да се впрягяме, но това е прекалено ...
И както казва Саморасличе, най-лошото е, че това не са изолирани случаи...
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #6 -: Декември 05, 2006, 13:03:28 pm »
Aз от сутринта се чувствам ужасно след като прочетох коментара (знаете кой). На няколко пъти се засилвах да пиша, но като му гледам и следващите постове, няма идея да си хабя нервите за поредния простак. Не четете коментарите - обърнете внимание само на статията!
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #7 -: Декември 05, 2006, 13:10:37 pm »
Е само заради това човекоподобно , няма да се регистрирам там и да спретна отговора , който заслужава.
 Ще кажа само - момичета не си позволявайте да се обиждате от изплютата простотия на един средновековен полуидиот.
  Просто не си струва!

 А иначе статията е много изчерпателна и на много хора ще им стане по -ясно - що е туй репродуктивно здраве и има ли то почва у нас.
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #8 -: Декември 05, 2006, 13:11:55 pm »
На мен статията много ми хареса - изчерпателна е, показва различни страни на проблема.

А коментарите са показателни за отношението на масата... Не ми дреме обаче. Да искаш дете не е грях, да си болен също! Безплодието е хронична болест, не по-различна от останалите, освен може би със специфичния си емоционален товар.
*
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #9 -: Декември 05, 2006, 13:12:24 pm »
Обещавам си вече наистина никога да не чета коментарите под статиите! Няма смисъл, пак се разтреперах! Идиоти жалки!
*
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #10 -: Декември 05, 2006, 13:20:35 pm »
Мда, и аз едва се сдържах да не му отговоря подобаващо на това мекотело :x
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #11 -: Декември 05, 2006, 13:22:40 pm »
Статията е конкретна и точна,една от добре написаните по темата!

Коментарите :BangHead:-Анонимността не дава право на никого да
сее злост и некомпетентност по тема, от която не просто боли,а кърви....
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #12 -: Декември 05, 2006, 13:31:25 pm »
"Прости им Боже, те не3наят какво говорят"
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #13 -: Декември 05, 2006, 14:12:36 pm »
Статията е чудесна. Много пълна, много разбрано описано всичко. Браво на журналистката!

За коментарите-хайде сега, спомнете си темата на Мели за "Общественото мнение и личният принос". Ще премълчим, ще преглътнем, но не се ли обадим, някой простичък човек, случайно попаднал там и зачел темата, ще си помисли, че онова говедо е право, след като никой не го е оборил!

Хайде, да се регистрираме и да отговорим! Интелигентно и убедително!
Alexandra
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #14 -: Декември 05, 2006, 15:01:06 pm »
Ами така е прости хора, които мислят че знаят много и са критерий някакъв, това показва неграмотността на хората, за което е виновна държавата. Държавната ни политика с нищо не помага на хората , още повече на младежите да се ограмотят по проблеми като тези , които дори и пишещите тези смешни коментари не знаят дали няма да се сблъскат или дори не знаят че може и да ги имат вече. Другото кото ми прави впечатление е нетолерантността в нашето общество. Изобщо не разбирам откъде и как сме се научили да сме толкова нетолерантни към хората около нас. Всеки има едни или други проблеми но всеки се заравя като щраус в пясъка и не ще и да чуе за другите, все едно ги няма и не трябва да ги има.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #15 -: Декември 05, 2006, 15:24:35 pm »
Аз изобщо не си премълчах, отговорих. Че и ме изтриха един път даже. Важното е не друго, а това че мъжете в България си мислят че са недосегаеми за тези проблеми и на тях не е възможно да се случи. Жалко е :?
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #16 -: Декември 05, 2006, 15:35:10 pm »
Хайде, да се регистрираме и да отговорим! Интелигентно и убедително!
Добре! 
Re: Статия в "Сега" акция "Буркан"
« Отговор #17 -: Декември 05, 2006, 16:41:37 pm »
По повад на онова изказване - коментар на статията щом смята че еди кои си хора не заслужават и не трябва да имат деца , тогава какво ще каже за тежко и раково болните - по неговата логика и те са си го заслужили и не трябва да им се помага да се излекуват!!! :bad_idea: Просто възмутително, интересно ако има тежко и нелечимоболен в семейство си какво ще разправя.  ДАли пък не го пише нарочна, защото се забавлява и знае как ще провокира много хора. Има и такива дето се забавляват за чужда сметка, докато все още не ги е притиснал живота до стената. Какъв глупак! Не са ли прости и неграмотни тези хора, но пък с такива по-лесно се управлява едно общество, що им трябва да знаят много! Айде стига толкова, че май и аз яхнах метлата. :witch:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание