0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
Re: цена на Менопур и Пурегон
« Отговор #20 -: Декември 15, 2006, 15:35:15 pm »
ААААААААА е тука вече се извинявам 8) не съм прочела както трябва. Ти си написъла клиника аз каса :lol: къде ми върви ъкъла. Извинявам се.
*
Re: цена на Менопур и Пурегон
« Отговор #21 -: Декември 29, 2006, 18:00:20 pm »
Момичета, чета за купуване на лекарствата от Турция от много време, плюнча молива и смятам и излиза наистина къде-къде по-евтино да се купят от Турция.
Обаче!
Освен питането на Mili_2b за минаването на границата с лекарствата, митата и ДДСто, на мен ми изплува и въпроса за съхранението по време на пътя.
Някое от момичетата беше писала, че в аптеката са й дали лекарствата в специална транспортна торбичка, колкото докато стигне до хладилник. Непрекъснато чета и за самото съхранение, че е в хладилник.
А от Турция как ще се носят?!? Може би хладилна чанта? Все пак са си 10тина часа път до Истанбул (Одрин е по-близичко все пак, но...)
Споделете мисли по този въпрос също.

Весело посрещане на 2007!  :ballons: Догодина по това време всички да сме дебели и капризни бременни или дай боже майки!
*
Re: цена на Менопур и Пурегон
« Отговор #22 -: Декември 29, 2006, 18:12:49 pm »
А от Турция как ще се носят?!? Може би хладилна чанта? Все пак са си 10тина часа път до Истанбул (Одрин е по-близичко все пак, но...)
Споделете мисли по този въпрос също.
Ако ги купуваш сега не е необходимо да са в хладилна чанта  :lol: