0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Диляна

Re: Съмнения за бременност
« Отговор #20 -: Ноември 28, 2006, 18:31:20 pm »
Здравейте!Може да ви се стори малко странно,защото все още не ми е закъсняло,но въпреки това се съмнявам,че може да съм бременна,защото с мен стават някакви странни неща:
-пишкам доста често,а това изобщо не е типично за мен и е така от 6 дена;
-още от 16(а ми дойде на 2 и се очаква пак на 29) което май се пада веднага след овулацията започнаха да ме болят яйчниците и по-специално десния и от време на време получавах нещо като пробождания точно в средата където е матката;
-гърдите ми леко се уголемиха и ме болят,а пък зърната ми са сигурно по-големи от орехи и понякога ме сърбят,а и са доста горещи;
-преди 3 дни като се сабудих ме болеше главата,а мен за живота ми досега главата ме е боляла точно 2 пъти и на всичкото отгоре ми стана много гадно от миризмата на Ленор(а няма какво да се лъжеме,той си мирише прекрасно);
-направих една просто уникална комбинация от пилешка супа с пържени картофки със сирене,за което моля ви се недейте да ми се смеете
-имам едно течение което в началото беше по-силно,а сега е по-слабо
Щях да си направя тест,но ми казаха,че е най-добре да изчакам поне 2 дена да ми закъснее,защото ако го направя преди това е възможно да отчете,че няма бременност,а пък всъщност да има.Ако си кажете честното мнение относно тези симптоми ще съм ви много благодарна
*
Re: Температура показател за бременност
« Отговор #21 -: Ноември 28, 2006, 18:40:37 pm »
Диляна,опитай се да не мислиш за това,изчакай да ти закъснее и си направи тест.Ако си толкова нетърпелива си пусни кръвен още утре.Дано скоро ни зарадваш с добри новини :D
*

    Диляна

Re: Температура показател за бременност
« Отговор #22 -: Ноември 28, 2006, 18:49:23 pm »
Дано  :D знам че не трябва толкова да го мисля ама... :D все пак кажи какво мислиш за тези симптоми
*
Re: Температура показател за бременност
« Отговор #23 -: Ноември 28, 2006, 18:58:23 pm »

За съжаление нещата не се развиха благоприятно при мен и загубих ембриончето...
Почваме от начало.

Диляна, симптомите съвпадат с общите признаци на бременност, но това не значи нищо. Изчакай и не се обвързвай толкова емоционално като мен, защото после толкова боли  :balk_146:
*

    Диляна

Re: Температура показател за бременност
« Отговор #24 -: Ноември 28, 2006, 19:18:09 pm »
Аз също загубих едно бебче преди година така че напълно разбирам болката ти.Наистина искренно се надявам това да не ни се случва отново.Но все пак нали знаеш че винаги след неприятната част идва хубавата и трябва да мислиме позитивно
*

    Диляна

Re: Температура показател за бременност
« Отговор #25 -: Ноември 28, 2006, 19:35:20 pm »
Тези дни пак ще пиша момичета.Благодаря ви за мненията и да знаете че сте страхотни
*
Re: Температура показател за бременност
« Отговор #26 -: Ноември 28, 2006, 21:55:41 pm »
Bijou  :( много съжелявам!
Диляна,имаш симптоми-да.Но много често се случва и преди цикъл да са ясно изразени и да се обърка човек.Толкова силно го искаме че..Разбирам те прекрасно!Направи си тест вместо да гадаеш и да се измъчваш!А ние те чакаме с положителни резултати..
*
Re: Температура показател за бременност
« Отговор #27 -: Ноември 28, 2006, 22:15:50 pm »
И според мен си направи тест.Пожелавам ти то сърце да е положителен :D :D :D
*
Re: Температура показател за бременност
« Отговор #28 -: Септември 03, 2015, 15:14:48 pm »
Здравейте момиче искам да ви попитам закаснява ми с един ден базалната ми температура е 37.2 възможно ли е да съм бременна по принцип цикала ми е точен. Благодаря ви предварително
*
Re: Температура показател за бременност
« Отговор #29 -: Септември 03, 2015, 18:27:52 pm »
burga, при условие, че има закъснение, може да направиш уринен тест за бременност (най-добре с първа сутрешна урина или след 3-4 часа въздържание от напитки и ходене по малка нужда). Той би трябвало вече да отчете положителен резултат, ако има такъв. Ако желаеш по-достоверен резултат, най-добре си пусни кръвен тест - там ще отчете със сигурност и може да го направиш по всяко време на деня. Само по един показател на базална температура не може да се съди за наличие на бременност, въпреки че стойностите й изглеждат обещаващи. Успех! :)
"Не ми казвай, че небето е лимитът, след като има стъпки на Луната."
"И все пак, докато имам дъх, топя ледените цветя по прозорците си, защото имам душа, която не може да не се надява.”
“Sad birds still sing.”