0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #20 -: Ноември 22, 2006, 11:22:16 am »
На мен теста ми отчете резултата едва след около 15 дни с едва забележима оцветена втора чертичка. Цвета става все по силен с отделянето на "новия" хормон. Колкото по-късно, толкова по ярка линия.
Внимавай какво си пожелаваш, защото някои желания се сбъдват!
*

    mishel

Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #22 -: Ноември 22, 2006, 11:45:47 am »
testa,koito az izpolzvah v4era beshe evtin.moje bi ste e dobre da si kupia po-hubav i da si go napravia utre s purvata urina.dva puti mi zakasnia prez jivota mi i dva rezultata igraiat v kushti.tova ste mi e treto.luda sam,nali
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #23 -: Ноември 22, 2006, 11:52:30 am »
  С кръвен тест се изследва бета-ЧХГ,но не го правят във всички лаборатории и цената варира!Наистина е по-добре или да си купиш по-добър тест или да изчакаш още малко!Радвам се за двете дечица дано сега три да станат! :P
*
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #24 -: Ноември 22, 2006, 11:55:39 am »
Изоооооооооообщо не си луда!
Веднъж съм забременявала и вечерта като видях втората чертичка изтичах до денонощната аптека за да си купя втори тест, за по-сигурно. Той също беше положителен. Но толкова време я бях чакала тази втора чертичка и толкова й се радвах, че на сутринта си направих и трети тест  :D  Голям кеф е! Особено като отидеш при доктора и изпъчен му кажеш "докторе, три от три са +".
Пожелавам ти всичките ти бъдещи тестове да са  :bfp1:

Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #25 -: Ноември 22, 2006, 12:13:58 pm »
momi4eta super ste.niamam tarpenie da sam sigurna v tova,4e sam bremenna,zashtoto tatkoto ima ogromno jelanie za dete.zapo4na da me pita koga ste mi doide i az izlugah,4e sled niakolko dni.iskam drugia put kato stane vapros za tova da moga da mu kaja-bremenna sam.
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #26 -: Ноември 22, 2006, 18:02:46 pm »
momi4eta temperaturata mi e 37.3,utre sutrinta ste si izmeria bazalnata i ste si napravia amerikanski test,koito si kupih dnes.mnogo vi blagodaria na vsi4ki,4e ste vuv foruma i 4e ima s koi da pogovoria .
*
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #27 -: Ноември 22, 2006, 19:20:55 pm »
Ined,мила -така хубаво го разказа ,че ми се стори че и аз съм направила 3 + теста.Направо така се заредих с положителни мисли ...
Дай Боже всеки му!
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #28 -: Ноември 24, 2006, 12:13:31 pm »
zdraveite momi4eta.az oshte sam bez zikal i poddurjam temperatuta 37.3-37.4.gardite mi rastat,a kak me boli glava ot v4era da ne vi obiasniavam.predpolagam,4e e ot poka4vaneto na hormona ili ot temperaturata.kak ste vie
*
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #29 -: Ноември 24, 2006, 13:16:07 pm »
Муца72, ти и Мишел (като гост) сте едно и също момиче, нали? Защо не направиш отново тест, като този път си вземеш по-чувствителен и по-качествен. Може да направиш и кръвен тест. Стискам ти палци да си бременна и да си имаш едно хубаво и здраво бебче!

Искам да те помоля да бъдеш малко по-дискретна в радостта си. Тук мнозинството жени чакаме да забременеем с години. Много от нас преминават през скъпоструващи и опасни процедури. Всички искаме да се радваме като теб, но се налага да чакаме търпеливо. Моля те да ни разбереш.
Alexandra
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #30 -: Ноември 24, 2006, 13:23:27 pm »
blagodaria ti marie.adno i sushto momi4e sam.izviniavam se ako sam ogor4ila niakoi.az samata sam oburkana oshte i ne znam sus sigurnost dali sam bremena,no simptomite mi otgovariat.vednaga sled purvia den ot zakusnenieto pravih test,no beshe-.zatova sega ste iz4akam niakolko dni,za da sam sigurna,4e ne e rano.makar 4e ne mi e zakusniavalo nikoga osven dvata puti kogato biah bremena s drugite mi dve deza.pojelavam na teb i drugite mnogo kasmet.
*
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #31 -: Ноември 24, 2006, 13:27:44 pm »
Няма нищо, мила. Никого не си огорчила. Много често до 5-6 дни тестовете не отчитат бременността. Но както ти казах и в друга тема-прилича ми на бременност твоето! :crossfingers: Здраво и хубаво трето детенце ти желая!
Alexandra
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #32 -: Ноември 24, 2006, 13:45:25 pm »
marie znaesh li neshto po vaprosa za mai4instvoto-kolko vreme e,plateno,neplateno i kakvi sa pomoshtite
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #33 -: Ноември 24, 2006, 15:37:23 pm »
Оооо ами вече и аз ще се намеся.Какво майчинство мила, в момента ние даваме пари за да станем майки(за изследвания, процедури, лечение) и все още не е дошъл момента да вземаме  майчински.  Ами има форум бъдещи и настоящи майки. Те ще ти кажат със сигурност. Има форим www.odit.info за счетоводители, те също биха ти отговорили подробно.
Но ти пожелавам наистина да си бременна и да се радваш на 3-те си дечица:-)))
*
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #34 -: Ноември 24, 2006, 15:39:47 pm »
marie znaesh li neshto po vaprosa za mai4instvoto-kolko vreme e,plateno,neplateno i kakvi sa pomoshtite

Нищо не знам, мила. Аз все още не съм станала майка. Иска ми се да ти помогна, но не мога. Защо не отидеш в www.bg-mamma.com или в с клуба за майки в дир.бг. Там има много майки, те ще ти дадат съвет.



Alexandra
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #35 -: Ноември 26, 2006, 22:30:11 pm »
Zdraveite. chesto prisastvam na diskusiite vi po razlichni temi, no ne se prestrashih da pisha do sega. Nova sam i sam malko obarkana. Vie tuk mi dopadnahte mnogo a i imame edna cel-bebe. Ne mi e doshla datata za M, no mi se spi-dosta, boliat me gardite, chesto uriniram, gadi mi se , no vecher ne sutrin. Pravih si test dnes- 13 dni sled PK i e -. Znam,che triabva da izchakam za zakasnenieti, no valnenieto me e obzelo. Znam,che me razbirate. Kakvo da pravia. Ne iskam da spodelia s drugi zasega nadejdite si :P
Пиши на кирилица
« Последна редакция: Ноември 27, 2006, 08:04:07 am от Lali »
*
Re: Кога най-рано може да се отчете....?
« Отговор #36 -: Ноември 26, 2006, 22:34:09 pm »
Хайде на кирилица, а?

Какво е ПК? Полов контакт? Ми 13 дена след полов контакт нищо не значи. 13 дена след полов контакт по време на овулация вече е нещо.

Тестът може да е негативен до седмица-десет дни закъснение на мензиса. И пак да си бременна!

Опитай се да си проследиш овулацията-с тестове, мерене на БТ, следене на признаци. Секс по време на ову! Фолиева киселина! И стискаме палци да стане!
Alexandra