0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

кални бани и киста
« -: Ноември 20, 2006, 11:48:02 am »
моля момичета които са си правили кални бани в Поморие за съвет при мен проблрма е киста и липса на оволация и се притеснявам да не е противопоказно при моите проблеми .Много се надявам да ми помогне калта за нервнара система .Имали момичета на които им е повлияла добре калта....благодаря предварително
*
Re: кални бани и киста
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2006, 16:54:50 pm »
Калта по принцип спомага за овулацията, т.е. явява се като естествена стимулация. Доколкото знам обаче, при миома/а може би и при киста ?/ калолечението е противопоказно.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: кални бани и киста
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2006, 19:48:05 pm »
radostt, първо излекувай кистата и тогава отиди на калните бани. Ще ти подействат добре на нервната система, а и има вероятност да се оправи и овулацията и проблема с кистите. Докторът от санаториума ми беше казал, че се нормализират хормоните при лечението с кал. 
Re: кални бани и киста
« Отговор #3 -: Ноември 24, 2006, 13:41:31 pm »
Сериозно ли калните бани спомагат за  овулацията?! Бреййй!
На мен специално ми ги препоръчаха за лечение на възпалени яйчници. Премахвала се остатъчната болка от възпалението и против сраствания. Значи задължително ще отида май месец.
А за кални бани и киста, аз не мога да дам отоговор. на мен ми откриха киста 3 см, след седмица се пукна и ми казаха кални бани
Re: кални бани и киста
« Отговор #4 -: Ноември 24, 2006, 13:44:01 pm »
Опа нещо натиснах без да искам, значи казаха ми да ходя на кални бани след като мине лечението с антибиотиците. Питай все пак лекар той ще ти каже най-добре.
Аз съм чувала,че ако има миома тогава не е препоръчително.
Re: кални бани и киста
« Отговор #5 -: Декември 07, 2006, 13:00:09 pm »
здравеите оказа се че нямам киста.....а неспукан фуликул които се пука с идването на цикала и имам висок пролактин сега съм на парлодел .отивам в поморие след големи трудности за намиране на места и голямо убеждаване на мажо че там е по добре отколкото на ски заминавам с голяма надежда касмет на всички в preggo stork-boy
Re: кални бани и киста
« Отговор #6 -: Декември 12, 2006, 17:24:24 pm »
otidete ne kalni bani mnogo dobre ste se 4uvstvate sled tova,mnogo sam dovolna i drugoto lqto pak ste otida.
Re: кални бани и киста
« Отговор #7 -: Декември 14, 2006, 10:02:43 am »
Радост, нима сега в този сезон пак има кални бани? Аз доколкото разбрах има чак  след май месец.
*
Re: кални бани и киста
« Отговор #8 -: Декември 14, 2006, 14:02:18 pm »
Санаториумът работи целогодишно.