0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Гост

Инсеминация в Тутракан или Русе
« -: Ноември 19, 2006, 18:06:14 pm »
Здравейте.Искам да ви попитам имали между вас успели с инсеминации при доктор  Бойчев в Тутракан?Предстои ми такава в най скоро време.
*
Re: Инсеминация в Тутракан или Русе
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2006, 18:15:39 pm »
За Тутракан нищо не съм чела и не мога да кажа. За Русе - категорично НЕ! Ако някой доктор от Русе предложи да ти направи инсеминация - бягай далеч от него! Просто тук няма специалисти и нужната апаратура, за да се направи качествена подготовка на спермата.
« Последна редакция: Ноември 19, 2006, 18:17:47 pm от Galia »
Re: Инсеминация в Тутракан или Русе
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2006, 18:20:19 pm »
При условие, че в Русе няма нужната апаратура, доста ме съмнява, че и в Тутракан би могло да има нужната апаратура за обработване на спермата ...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Инсеминация в Тутракан или Русе
« Отговор #3 -: Ноември 19, 2006, 18:22:07 pm »
Чувала съм хубави неща за Бойчев,но така и не успях да го посетя.Все пак не рискувай!Според мен е по добре да се насочиш към специалист и клиника.Варна е на 2 часа път.А каква е инсеминацията,вътрематочна ли?А в Русе не рискувай при който и да е лекар!Зарзаланов работи с др.Стаменов-което е добър избор!Регистрирай се за да можем да ти пишем на лични.Успех..
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Инсеминация в Тутракан или Русе
« Отговор #4 -: Ноември 19, 2006, 18:31:20 pm »
Бойчев не отвори ли частната клиника в Тутракан? Като бях там миналия път се хвалеха, че щяла да бъде последно чудо на медицината...
Re: Инсеминация в Тутракан или Русе
« Отговор #5 -: Ноември 19, 2006, 18:52:38 pm »
Бойчев не отвори ли частната клиника в Тутракан? Като бях там миналия път се хвалеха, че щяла да бъде последно чудо на медицината...

Не е ли само за операции тази клиника?
Re: Инсеминация в Тутракан или Русе
« Отговор #6 -: Ноември 19, 2006, 21:57:40 pm »
От моя приятелка от Силистра знам, че мнозина от региона прииждат към тази клиника - за раждане, консултации, стерилитет. Д-р Бойчев започнал да се занимава с репродуктивн амедицина, тъй като в семейството си имали такъв проблем 13 години подред. За него и жена му се говорят само добри неща. Но не зная нищо конкретно за инсеменациите там. 


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika