0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #400 -: Декември 13, 2006, 02:48:08 am »
Кро, честито  :D
Джована, стискам палци  :D

lb2f
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #401 -: Декември 13, 2006, 07:17:45 am »
  Честито Кро! Много да се пазиш! Успешна бременност и най-хубавото бебе ти пожелавам.
   На Джована  - успех!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #402 -: Декември 13, 2006, 07:47:47 am »
Честито Кро!!! Лека бременност
Джована , всичко ще е наред ,успех!!!!


*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #403 -: Декември 13, 2006, 08:35:05 am »
Честито Кро!!!
Дано да има много повече положителни тестове до края на годината и през новата! Успех момичета!
Кро, да не забравиш да си влачиш крачетата!

*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #404 -: Декември 13, 2006, 08:45:11 am »
Кро, честито, предстоят ти най-леките и щастливи девет месеца  :D
Джована, стискаме палци  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #405 -: Декември 13, 2006, 09:29:01 am »
Момичета, вие сте невероятни!
Толкова много искренни пожелания и подкрепа!
Четя поздравление след поздравление, сякаш нямат край...и усещам как сякаш буца засяда в гърлото ми и ми иде да се разплача от радост!
Сигурна съм, че след девет месеца ще прегърна моето тъй дълго чакано щастие и тогава ще му кажа, че в България има много прекрасни, добри и искренни хора и те са мои ПРИЯТЕЛИ!
 :bighug:
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #406 -: Декември 13, 2006, 10:27:23 am »
Благодаря на всички за стиснатите палци!!! Знаете колко е гадно това чакане... Имам един въпрос към запознатите - има ли разлика в мерните единици на ЧХГ-то? Питам, защото при миналото ми ин витро резултатът от теста беше 0.65 и ми обясниха, че над 0.5 е положителен, но при мен е недостатъчен и обявиха това 0.65 за - резултат. Сега е 7.5, а от клиниката ми казаха, че трябва да е над 3, за да се мисли за положителен резултат. Или нещо не ми става ясно, или нещо не съм разбрала добре. Дали някой има представа от това? Благодаря.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #407 -: Декември 13, 2006, 10:44:14 am »
Мила, Джована. Аз знам, че под 5.00 е отрицателен тест, а над 25 има 100% бременност. Тъй като за съжаление все още нямам положителен опит с тези кръвни тествое, само мога да ти кажа търпение, миличка. дано стане, дано се удвои!!! Кой ден си днес от трансфера, ти беше без прегнил, нали? Мисли позитивно, с теб сме!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #408 -: Декември 13, 2006, 12:21:13 pm »
Честито Кро.Лека и безпроблемна бременност. :cloud9:
Джована стискам палци да последваш примера на Кро.
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #409 -: Декември 13, 2006, 12:23:46 pm »
Вчера беше и моя трансфер.Върнаха ми 3 ембриончета.Днес вече се прибрах в къщи и съм се отдала на почивка и положителни мисли.
« Последна редакция: Декември 13, 2006, 12:25:37 pm от flower76 »
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #410 -: Декември 13, 2006, 12:24:26 pm »
Честита Радост, Кро.
Леки, безпроблемни и прелестни 9 месеца.
Цветенце, стискам ти палци много силно.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #411 -: Декември 13, 2006, 12:31:29 pm »
Мила, Джована. Аз знам, че под 5.00 е отрицателен тест, а над 25 има 100% бременност. Тъй като за съжаление все още нямам положителен опит с тези кръвни тествое, само мога да ти кажа търпение, миличка. дано стане, дано се удвои!!! Кой ден си днес от трансфера, ти беше без прегнил, нали? Мисли позитивно, с теб сме!

а какво е положението при резултат между 5 и 25?
*

    victorita

  • ****
  • 531
  • Моето малко слънце КРИСТИАН се роди на 21/01/2010
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #412 -: Декември 13, 2006, 12:37:09 pm »
кро-много много положителни емоции през 9-те месеца,които те чакат-дай боже вескиму такъв коледен подарък :babyflips:
джована-дано скоро и на теб честитим :crossfingers:
флауър- :crossfingers: и на теб-дано ти се случи чудото
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #413 -: Декември 13, 2006, 12:37:58 pm »
зависи кой ден е! виж линка на бора82
http://www.betabase.info/ мисля, че ще ти помогне.
Ей, цветенце, късмет, миличка.....


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #414 -: Декември 13, 2006, 12:49:10 pm »
Кро, Миличка, така се зарадвах за теб :D това е повече от чудесна новина и дано наистина бременността бъде много лека и съвсем безпроблемна!!
Благодаря ти, че сподели новината с нас, да ни окуражиш. Тъкмо си мислех, че след като толкова време не става, едва ли ще стане :?

Джована, резултатът ми звучи много обещаващо, все пак е направен в доста ранен етап, а и не си слагала прегнил - така че стискам палци силно и чакаме хубави вести :D

На всички момичета в процедура -успех!! Аз съм днес на преглед, с идеята за едно икси на спонтатен цикъл и този месец, този път просто така, без медикаменти за предполагаемите имунологични проблеми.
Благодаря ти, Бени!







*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #415 -: Декември 13, 2006, 20:47:40 pm »
Джованарезултат над 5 е положителен.Твоя е 7,5...няма значение че е малко нисък,важното е да почва да нараства!!!!
Средно на около 2 дена трябва да се удвоява.УСПЕХ!!!!!миличка ,стискам палци  твоето ЧХГ да неспира да нарства. :D
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #416 -: Декември 13, 2006, 21:10:31 pm »
Ей,стискам все още яко :crossfingers: да знаете! :lol:Много късмет на всички! yahoo_17 stork-boy
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #417 -: Декември 13, 2006, 22:39:20 pm »
ЗАБЕЛЯЗВАТЕ ЛИ КОЛКО Е ПОЛОЖИТЕЛНА ТЕМАТА!!! КОЛКО ХУБАВИ НОВИНИ ИМА ТУК ВЕЧЕ?
Мисля си, че е хубаво да отделим отделна темичка за вече забременелите от ЗИМНАТА СЕРИЯ чрез АРТ методите ИКСИ, инвитро или инсе! Да разказват как е станало, какъв път са извървяли и така....Какво ще кажете, давайте идеи! Съгласни ли сте? Пък на момичетата с неуспешни процедури, да не се отчайват, ще пуснем нова пролетна темичка, там ще е техния късмет!
Целувки на всички!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*

    kpo

  • **
  • 92
  • кога ако не СЕГА!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #418 -: Декември 14, 2006, 10:06:11 am »
Цветенце стискам ти силно палци, дано получиш най-прекрасния Коледен подарък!
Джована, при мен на 10ти ден от трансфера беше 15, и док каза, че всичко над 3 е положителен резултат, но докато не започне да нараства не е сигурно, че се е закрепило :( След три дни ми беше 65 и чак тогава док ми каза "честито" :) - та може би при теб също док не иска преди да нарастне ЧХГ да дава категорични резултати?!?
Ти на кой ден от трансфера направи теста? Стискам ти палци и ти пращам много целувки!
Re: Не е ли време за зимната серия...
« Отговор #419 -: Декември 14, 2006, 13:45:09 pm »
Здравейте, резултатът от теста днес е 24.5!!! След седмица ще ходя на преглед да видя дали всичко е ОК. Малко съм изплашена и още не знам какво да мисля.Благодаря за подкрепата, стискам палци на всички за успех!