0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    silvenaaa

яйчников резерв
« -: Ноември 09, 2006, 17:59:45 pm »
момичета някой от вас знае ли каде мога да изследвам яйчниковия си резерв.смисал дали още имам яицеклетки
« Последна редакция: Ноември 09, 2006, 18:15:12 pm от Мели »
Re: яйчников резерв
« Отговор #1 -: Ноември 09, 2006, 19:18:35 pm »
silvenaaa  - Д-р Владимиров е специалист по яйчниковия резерв - www.ivf.bg. Той е човекът, който може да ти даде най-точни напътствия и да оцени състоянието ти. По принцип изследването включва изследване на FSH и Естрадиол, пуска се и Инхибин Б. Но най-добре се обади и си запази час при него.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    skrita

  • ***
  • 226
  • Обичам послушни бебета
Re: яйчников резерв
« Отговор #2 -: Ноември 09, 2006, 21:55:27 pm »
Силвена, аз изпратих серум в Плевен на доц.Конова, за това изследване.Ако не си от София това е удачен вариант.
*

    mimmi

Re: яйчников резерв
« Отговор #3 -: Ноември 15, 2006, 10:13:26 am »
момичета, на 32 години съм и съм с намален яйчников резерв. Правя опити инвитро при доктор Владимиров. Вчера започнах втората стимулация с ударни дози и се надявам на чудо. Знам че шансовете ми са минимални, но продължавам да опитвам.
*
Re: яйчников резерв
« Отговор #4 -: Ноември 15, 2006, 15:35:24 pm »
Скрита, как става изпращането на серум до Плевен?
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Re: яйчников резерв
« Отговор #5 -: Ноември 15, 2006, 16:06:57 pm »
Мими, успех! Едно ебрионче да има и може пък то да е късметлийчето! Стискам ти палци за един хубав :bfp:


*
Re: яйчников резерв
« Отговор #6 -: Ноември 16, 2006, 00:50:31 am »
Мими, пожелавам ти да успееш!
*

    lyd_radulova

Re: яйчников резерв
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2006, 14:17:43 pm »
Здравейте момичета,
и аз съм с диагноза понижен яичников резерв .Инхибин В 23,94а съм на 29 год.Доц Конова ми каза да се свържа с Катя Тодорова и да пробвам някаква схема за подобряване на резултатите за около 4 месеца.Ако нищо не стане ,да се стягам за ин витро.Колко опита може да се правят?Ако някоя от вас е пробвала схемата на д.Катя Тодорова нека да пише.Вчера пуснах пак серум до Плевен и много ми иска да излезе по-високи стойности както при Мимето.Успех на всички!