0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

АКЦИЯ БУРКАН, 5 ноември, 13 ч.
« -: Октомври 30, 2006, 14:48:05 pm »
Всички, които искат да протестират срещу прекъсването на програмата за  ин витро на НЗОК, моля в знак на протест да донесат буркан с цвете на 5 ноември, неделя, в 13 ч. пред входа на НЗОК [/b]

Адрес на НЗОК - ул Кричим 1 - близо до х-л Кемпински.

http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=a81fd39009716c4ef7d23acb3bf25cf1&search=adr&city=sofia&str=%CA%F0%E8%F7%E8%EC&num=1&start.x=9&start.y=12


Тези които искат да подкрепят акцията, но не могат да го направят физически, нека в същия този момент изпратят картичка с цвете в буркан на адреси.




Sofia@NHIF.BG

invitro_zhivot@mail.bg

Нека текстът в картичката ви съдържа и следното:

Това цвете "ин-витро" е символ на моето дете. Не го лишавайте от правото да се роди! Аз протестирам срещу спирането на програмата за лечение на безплодието!"





Пращайте ЕДНОВРЕМЕННО и на двата адреса - вторият адрес е контролен, за да може да се предостави на медиите информация за масовостта на събитието.


Който ще носи бурканче с цвете, да ми пише на лични, за да го запиша в долния списък, за да видим колко се събираме.  Списъкът можете да видите тук:

http://forum.zachatie.org/index.php?topic=6943.msg127946#msg127946

Кажете и на ваши приятели, които знаете, че биха ни подкрепили! Нека бъдем повече!

Повече информация за акцията можете да получите от мен, както и да проследите темите в Асистирани репродуктивни методи.



Интерес за отразяване на протеста са заявили бТВ, Канал 1, БНР, ТВ 7. Това ще е повод да говорим за много теми, свързани с раждаемостта в България и недостатъчния ангажимент на държавата с тази тематика. Защо, например, няма клинична пътека за мъжки стерилитет? Какво друго във връзка с репродуктивни проблеми смятате че заслужава обществено внимание и държавен ангажимент?

Да си помогнем и да покажем, че имаме самочувствие и достойнство!
« Последна редакция: Октомври 31, 2006, 11:04:57 am от coookie »
Re: АКЦИЯ БУРКАН, 5 ноември, 13 ч.
« Отговор #1 -: Ноември 01, 2006, 16:57:02 pm »
Момичета, разчитаме на вашата подкрепа!  не ни забравяйте - 5 ноември, 13 часа, акция Буркан!
*
Re: АКЦИЯ БУРКАН, 5 ноември, 13 ч.
« Отговор #2 -: Ноември 02, 2006, 10:06:42 am »
Аз ще дойда, но исках да кажа нещо на всички - момичета, моля мисля ,че ще е добре да махнем етикетите от бурканите.
Re: АКЦИЯ БУРКАН, 5 ноември, 13 ч.
« Отговор #3 -: Ноември 02, 2006, 10:09:52 am »
Аз ще дойда, но исках да кажа нещо на всички - момичета, моля мисля ,че ще е добре да махнем етикетите от бурканите.
:lol: :lol: :lol:
Аз вече съм приготвали моите, даже си мислех да ги нарисувам, но се отказах. Епруветките не са цветни.

lb2f
Re: АКЦИЯ БУРКАН, 5 ноември, 13 ч.
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2006, 08:43:32 am »
МОМИЧЕТА ВАЖНО НАПОМНЯНЕ

За картичките, непременно ги пращайте на двата адреса едновременно, за да мога да проследя колко са изпратени. Щото иначе каква е файдата - пращаме некви картички в касата, те ги трият и готово.

НА ДВАТА АДРЕСА ЕДНОВРЕМЕННО!
Re: АКЦИЯ БУРКАН, 5 ноември, 13 ч.
« Отговор #5 -: Ноември 04, 2006, 12:28:03 pm »
Утре започва от днееес! ТРАЛАЛААА!!


Ти бурканче намери
С цветенце го накичи
И в неделя донеси
иии.... до там ми стигат римите   :-)
 
Оп темичката горе се качиии
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: АКЦИЯ БУРКАН, 5 ноември, 13 ч.
« Отговор #6 -: Ноември 04, 2006, 18:07:45 pm »
:grouphug2:Мацки от Варна!Касата се намира във Проектанска сграда,на"Цар Освободител"76(над АГ Болница).Нека подкрепим тази достойна акция! :good_post:Не забравяйте бурканите! :ballons:
Re: АКЦИЯ БУРКАН, 5 ноември, 13 ч.
« Отговор #7 -: Ноември 04, 2006, 18:38:30 pm »
Няма нищо лошо и срамно в това да се борим за правата си!
Моля ви, вземете участие в протеста.
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Re: АКЦИЯ БУРКАН, 5 ноември, 13 ч.
« Отговор #8 -: Ноември 04, 2006, 20:44:45 pm »
Добре моми4ета,6те пра6там и на двата адреса едновременно.
Успех и късмет на вси4ки,който 6те бъдат утре на акцията.



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ