0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Въпрос отн. една статия
« -: Декември 13, 2006, 16:04:26 pm »
Търсейки информация за предстоящето ми ИКСИ попаднах на една статия отн. различните протоколи за стимулация със схеми, които според мен дават добра обща представа как протичат процедурите във времето (в цикъла).
На мен лично ми хареса и я преведох, но не знам къде и как точно да я публикувам и дали изобщо ще е от полза за форума и сайта.
Пробвах като нова тема в АРТ, но като копирам тескта с картинките от .doc-файла в темата излиза само текста, без схемите. Възможно ли е по принцип да се качи картинка директно от файл?

Извинете ме за глупавото питане, но ми е необходима малко помощ  :)
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Въпрос отн. една статия
« Отговор #1 -: Декември 13, 2006, 20:46:20 pm »
Изпрати я на мейла на Cygnus, също и на моя, да я проверя за грешки и после ще я качим на сайта като статия.


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
*
Re: Въпрос отн. една статия
« Отговор #2 -: Декември 14, 2006, 08:05:21 am »
Благодаря ти за отговора, Мели.
Току-що го направих. :D
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
Re: Въпрос отн. една статия
« Отговор #3 -: Декември 14, 2006, 10:22:55 am »
Благодаря, Бети, получих я.  :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу
Re: Въпрос отн. една статия
« Отговор #4 -: Декември 16, 2006, 22:38:05 pm »
Моля за линк, когато я качите. И за мен ще бъде интересно да я прочета.

lb2f