0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #180 -: Юли 21, 2008, 22:28:57 pm »
ох, взехте и да ги мерите- аз ходя веднъж месечно /на 4 седмици/, смятам че е напълно достатъчно
peroshinka- никакво бръснене, ходи си така или намери друга козметичка, която за веднъж да те почисти
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #181 -: Юли 21, 2008, 22:50:45 pm »
И моята козметичка казва, че като са по-дълги по-добре се почистват.Тя много добре си ме почиства.Бързо дърпа и не боли толкова,докато се усетя и съм готова.Но миналата година попаднах на нейна заместничка.Ле-ле,идеше ми да си тръгна на половина изчистена :lol:.
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #182 -: Юли 21, 2008, 23:43:08 pm »
  И аз не искам да ходя при друга козметичка.Моята има много лека ръка и да ви кажа като ми скубе краката дори ме е гъдел  :lol:  .Предпочитам да си ходя косматичка ,до събота все ще изтрая.Бръснене повече не! Милата става като болна от шарка  :lol:  .Много жестоко ми се обръщат космите.
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #183 -: Юли 27, 2008, 08:48:26 am »
  Момичета не видях някъде по-долу из темата да сте писали за roll-on на Taky.Вч`ера си го взех за екстрени ситуации,когато не мога да отида на козметик.Ползвали ли сте го?И върши ли работа?Не пише нищо как се използва.В смисъл,колата е течна и предполагам ,че няма нужда да се затопля.
« Последна редакция: Юли 27, 2008, 08:52:17 am от peroshinka »
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #184 -: Юли 28, 2008, 14:00:30 pm »
На кутийката не пише ли как е използва?Тази май трябваше да се затопли на водна баня.
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #185 -: Юли 28, 2008, 14:43:40 pm »
Не! Не пише как се използва,а какви са съставките и т.н.Има подробно описание на испански ,но не разбирам много.  :( Това което гледам на картинките не го дават да се  затопля,а и самата кола във флакона е течна.В смисъл ,няма нужда да се разтапя или нещо подобно.Поне така си мисля! В момента няма на какво да я пробвам тази кола и ми е интересно,иначе досега щях да съм я проучила.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #186 -: Юли 29, 2008, 20:41:22 pm »
Виждала съм я тази на Таки ,наистина стои течна,но трябва да се затопли на водна баня.Малко е като течната Сара - тя нали се води течна,но ако не я сложиш на водна баня не се получават нещата.
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #187 -: Август 06, 2008, 17:38:56 pm »
От две години си правя сама кола маска навсякъде - крака, триъгълник и махам абсолютно всичко. Малко зор виждам с прашка линията, ама с повече чупки става.
За крака ползвам една маска, която се ползва в салоните, само дето нямам устройството, на което я топлят и екпериментирам с микровълновата. За триъгълник си купувам течната Jankar и нея затоплям в микровълновата - но за 20 секунди не повече,щото веднъж я бях претоплила и се спука като я извадих и пръсна и по мен та умрях от ужас.
Истината е, че няма нищо по-добро от качествена козметичка, ама за сега се справям сама.
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #188 -: Август 06, 2008, 18:54:45 pm »
Малко зор виждам с прашка линията, ама с повече чупки става.

Ей тука вече те признах отвсякъде.... 8O 8O 8O
*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #189 -: Август 06, 2008, 18:58:58 pm »
Аз навсякъде се изчиствам с епилатора и съм много доволна.С кола повече ме боли.

*
Re: Какви методи използвате? (б.м. обезкосмяване)
« Отговор #190 -: Август 06, 2008, 19:58:42 pm »
На скоро си купих крем Депилатор на Дева, точно за 3 минути. Доволна съм , защото не ми се налага да вися в банята по 30 минути и много бързо махнах всичко. Без триъгълника  :oops: