0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Степер
« -: Януари 03, 2008, 10:14:14 am »
Момичета, помош!!!
След неуспешно ин виотро трупнах 6 килограма и не мога да се понасям, защото и без това имам килограми в излишък. По-рано ходех на фитнес, ама тази година намам време за това и искам да си взема урез за в къщи. Обаче мястото ми  не е голямо и се спрях на степер. До тук добре. Рових се в нета, но не намерих кой знае какво. Исках да е марков, но са само до 80 кг, а моите са повече. А и съкровището искам да го ползва, а той е над 100. Абе проблем е, така, че помагайте за марка, модел, от къде да го купя и т.н. Ще съм ви много благодарна да споделите нови мнения, защото има една такава тема, ама е от 2006. Благодаря!
*
Степер
« Отговор #1 -: Юли 03, 2008, 15:28:58 pm »
Искам да си купя степер, спряла съм се на този


Някой ползвал ли е нещо такова и какъв ефект имаше?Аз се страхувах, че може мускулите ми да се напомпат от това и да стана с крака на културистка, но вчера един познат, който е фитнес инструктор ми се изсмя направо на тази теза.
Някоя от вас ползвала ли е?
« Последна редакция: Февруари 16, 2009, 01:57:01 am от Osiana »
Re: Степер
« Отговор #2 -: Юли 03, 2008, 15:46:33 pm »
Честно, Мимка и на мен ми стана смешно за мускулите (не се обиждай, но точно с това си мисля, че не можеш много да се напомпаш в краката).
Аз имам от модела, който е и с движение на краката встрани (освен нагоре-надолу).
Голямо мрънкане беше вкъщи за степер, купи ми мъжа ми, ползвах го около месец и сега събира прах.Аз лично ефект не видях, но то е може би защото не съм го ползвала.
Re: Степер
« Отговор #3 -: Юли 03, 2008, 15:55:21 pm »
Ми то май ние жените сме си такива-врънкаме,врънкаме и накрая-на боклука.
Плами,ако очакваш да има ефект за месец,може да те разочаровам като ти кажа,че няма Дядо Коледа :)Аз имам степер(не е точно същия),ползвам си го редовно от повече от година,тичам и карам колело и ефект определено има!
Мимка,ако смяташ че ще го използваш не му мисли много и купувай :)
Да ни пита някой,нас женищата,кво толкова все се потим да изглеждаме перфектно-я моя ако го видите какво шкембенце си е пуснал,ама и през ум не му минава да си купува разни уреди и да се мъчи.А определено има нужда :presi:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Re: Степер
« Отговор #4 -: Юли 03, 2008, 16:34:38 pm »
На мен снощи същия този познат, който е фитнес инструктор каза, че ако го ползвам 4 пъти седмично по 30 минути интензивно, след 1 месец ще имам зашеметяващи резултати...Ама аз да си поискам и женско мнение...
Re: Степер
« Отговор #5 -: Юли 03, 2008, 17:51:22 pm »
Вземай си, тогава!
Хич не му мисли!
*
Re: Степер
« Отговор #6 -: Юли 03, 2008, 19:30:57 pm »
Мимка,имам такъв степер.Ползвах го 2 месеца и имах страхотен резултат.
Взимай,няма да съжаляваш!
Само дето се разскърца по едно време,ам не му обръщах много внимание  :lol:
*
Re: Степер
« Отговор #7 -: Юли 03, 2008, 19:33:28 pm »
Миме, тва като гледам ще натоварва основно прасците и бедрения мускул. Аз лично предпочитам кростренажор, защото натоварва и дупето доста.
*
Re: Степер
« Отговор #8 -: Юли 03, 2008, 19:38:15 pm »
Е да,кростренажора е най-комплексен,но е доста скъп.
Re: Степер
« Отговор #9 -: Юли 03, 2008, 19:47:11 pm »
Мимка, опитай първо 30 мин. на степер във фитнес зала, за да видиш как ти понася и тогава купувай.  На мен ми се струва доста за нещо толкова еднообразно и зная, че не бих издържала на едностранното натоварване.  То е като да ти кажат, че по 300 коремни преси на ден, 4 пъти в седмицата, дават супер резултат.  Така е, ама издържаме ли, ще ли сме достатъчно последователни...
*
Re: Степер
« Отговор #10 -: Юли 04, 2008, 11:53:53 am »
Това няма как да стане, казаха ми да увеличавам постепенно докато стигна 30 минути, а не отведнъж.При условие, че по цял ден си клатя краката на стола много ясно, че ще ми се спре тока ако почна от 30 минути интензивно, да не говорим, че после ще вървя като Робокоп  :lol:
Re: Степер
« Отговор #11 -: Юли 04, 2008, 14:09:19 pm »
Към степера има инструкция.
В нея освен за това, че времето се увеличава постепенно, пише, че и първите дни се ползва през ден, а аз от мераци го бях метнала всеки ден, от което получих болки в кръстта (пишело и това, ама после ги четох всички неща  :)).
Re: Степер
« Отговор #12 -: Юли 04, 2008, 14:11:52 pm »

Само дето се разскърца по едно време,ам не му обръщах много внимание  :lol:
За скърцането, разбрах, че е от маслото в цилинрите (нагрявало се там и незнам си какво..., даже пише, че е добре под него да се постави подложка, така че ако изпусне масло, да не изцапа пода)
*
Re: Степер
« Отговор #13 -: Юли 04, 2008, 14:44:16 pm »
Мимка, аз имам такъв. Той има и ход настрани за вътрешната страна на бедрата. Купихме го от Метро. Друг е въпроса, че като го купихме и след 15 дни забременях и си зае мястото под спалнята. Но да ти кажа имаше ефект. Има си и степени на натоварване, така че можеш да почнеш с по-лека. Пише че трябва поне по 20 минути да го ползваш. Аз гледах новините на него  :wink: Сега нямам търпение да го измъкна пак.
*
Re: Степер
« Отговор #14 -: Юли 04, 2008, 17:44:52 pm »
Ммм, този май няма ход настрани.... :?
Поне аз така си мисля.Този е в каталога на Техномаркет..
*
Re: Степер
« Отговор #15 -: Юли 04, 2008, 19:15:25 pm »
Моя няма ход настрани.Ползвах го всеки ден и нямах никакви проблеми.Отначало по 15 мин,после увеличих 20 до 30 мин.В събота и неделя сътпвах по 1 час.Много съм доволна.Скоро пак ще го извадя,ама нещо мноо ме мързи  :oops:.