0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте, имам един въпрос към тези които са се сблъсквали с мъжки фактор. Моля ви препоръчайте ми  лекар в София - за консултация и евентуално ако се наложи нова спермограма. Става въпрос за мои приятели. Благодаря ви предварително и лек ден!
*
Re: Моля ви помогнете ми за избор на лекар в София
« Отговор #1 -: Октомври 19, 2006, 15:27:08 pm »
За спермограми - при Стаменов или Владимиров.

За преглед и консултация :
 д-р Милен Кацаров
Частен кабинет :ул. Шандор Петьофи 39, София.
Тел .02/ 852 58 52
мобилен: 0888 62 02 46
http://andrologia.hit.bg


 
 


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Моля ви помогнете ми за избор на лекар в София
« Отговор #2 -: Октомври 19, 2006, 18:41:48 pm »
Благодаря ти! :D
*
Re: Моля ви помогнете ми за избор на лекар в София
« Отговор #3 -: Октомври 20, 2006, 20:26:02 pm »
Пета, какво имаш предвид под мъжки фактор? Горе долу каква е спермограмата? Според мен е хубаво да направят и една още спермограма или при Владимиров, или Щерев или Стаменов и консултация с Кацаров. Други изследвания правили ли са - хормонални, генетични?
« Последна редакция: Октомври 20, 2006, 20:28:12 pm от cygnus »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Моля ви помогнете ми за избор на лекар в София
« Отговор #4 -: Октомври 21, 2006, 23:57:27 pm »
спермограма - при Тачева (www.ivf.bg)
лечение - Кацаров.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Моля ви помогнете ми за избор на лекар в София
« Отговор #5 -: Октомври 22, 2006, 08:21:00 am »
Благодаря ви много! :bighug:
Горе долу каква е спермограмата? Други изследвания правили ли са - хормонални, генетични?
За съжаление не знам подробности, т.е. колко лоша е спермограмата  :oops:. Мисля, че не е правил хормонални и генетични. :?
Re: Моля ви помогнете ми за избор на лекар в София
« Отговор #6 -: Октомври 22, 2006, 10:18:31 am »
Здравейте,ас сам познатия с кой то Пета ви занимава за което и благодаря още веднаж .Така правил сам 3 спермограми не са пред мен сега и ще цитирам по памет от първата правена преди година 3% бяха ОК.тогава ми изписаха цигопан(мисля че се казваше витамини с едно елен че)след месец при друг лекар 60% бяха ОК. и той каза че няма как во да правим всичко е наред,итака 5-6 месеца след което отидох при същия лекар за нова спермограма 30% бяха добри.Това е други изследвания не съм правил и се чудя от къде дъги почвам защо то времето си тече  :help1:.

Re: Моля ви помогнете ми за избор на лекар в София
« Отговор #7 -: Октомври 22, 2006, 10:22:21 am »
Предполагам при тези проценти става дума за сперматозоидна подвижност, или за морфология??? Къде си правил всички тези спермограми? Ако не е на едно от посочените по-горе места, резултатите са съмнителни. Просто се свържи с лекарите, посочени в постингите на момичетата, които са ти отговорили, не губете време. Струва ми се почти невъзможно от 3% нормокинеза да скочиш на 60% само с Цигапан.
« Последна редакция: Октомври 22, 2006, 10:24:07 am от Миники »


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika