0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #40 -: Октомври 10, 2006, 17:47:27 pm »
Мила сигнус, Док каза, че няма смисъл да пие лекарства, защото показателите са такива, че колкото и да се увеличат, няма да стане нормално  :(. Иначе той пие цигапан и оксибор, както и сместа от мед, пшен. кълнове и т.н. Морфологията е 10%, което според Док, не може да се промени, подвижността също е 10%, което било доста малко за нормално зачеване и той ми предложи донор.  8O 8O 8O Иначе може с ИКСИ, защото пък имаме добра бройка 155 милиона.  :)Това е, сигнусче, ще действаме според мнението на Док. Благодаря ти за подкрепата.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #41 -: Октомври 10, 2006, 17:59:22 pm »
Има едно момиче Jungle, която забременя естествено с и с по-лоша морфология и подвижност, но голяма бройка като вашата, която компенсира това. Каквото и да решите - успех, с вас сме!
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #42 -: Октомври 10, 2006, 18:31:52 pm »
И аз се сетих за jungle. Пък кой знае, докато се приготвяте  за ИКСИ, току виж... Kъсмет, kassi!
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #43 -: Октомври 10, 2006, 18:53:27 pm »
Май klia също забременя преди ИКСИ  :)
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #44 -: Октомври 10, 2006, 19:12:30 pm »
Супер сте. Благодаря ви за подкрепата, страхотни сте. Ще видим, довечера ще атакуваме фоликулчето  :D  :lol:  8O пък каквото стане, аз не съм се предала, нито съм се отчаяла. Док също каза, че стават чудеса и че има забременели от инсеминация с такива показатели, но шанса бил 1:500. Не мисля, че е толкова страшно да пробваме с ИКСИ, нито е срамно, вие добре знаете какво означава това. Единственото което искаме е да сме здрави и да се обичаме, и подкрепяме един друг в този момент. А с вашата подкрепа и помощ нещата ще минат по-леко, сигурна съм.Благодаря ви, момичета. Ще чакам тези от вас, които са преминали през ИКСИ процедурата да ми пишат, ще съм им страшно благодарна.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #45 -: Октомври 10, 2006, 19:24:07 pm »
Не се тревожи, Каси, винаги има надежда при мъжкия фактор. Сега се сетих и за gybka, тя също преди ИКСИ забременя, с 1 млн./мл.

 :bighug:
S edin wupros
« Отговор #46 -: Октомври 10, 2006, 19:58:01 pm »
Искам да попитам за някои неща мамите, които вече са родили. Днес се замислих, че непрекъснато и познати и доктори ми повтарят, че трябва да си нося помпа за кърма в болницата.Всичко ОК, но както я занеса и я ползвам как да я стерилизирам после.
Вие как сте практикували? На колко време се стерилизира помпата?На всяко ползване ли?
На някой може да му прозвучат тъпо тия въпроси, но аз лично до сега не се сещам някъде да съм чела нещо по въпроса, а напоследък яко кълва в Нета.
И още един въпрос: От къде мога да си закупя превантивно капки Инфлакол за колики? Някой ползвал ли ги е ?Каква им е цената?
Уффффффффффф, май пак въпросите станаха много , но ми остават кум 10-ина дни до великия момент и вече ме тресе предстартова треска.
« Последна редакция: Октомври 10, 2006, 20:41:00 pm от Silwi25 »
Re: S edin wupros
« Отговор #47 -: Октомври 10, 2006, 20:09:29 pm »
Искам да попитам мамите, които вече са родили нещо.

Какво е то това "нещо" дето мамите могат да го родят?  :P

Тостер ли?  :lol:

Или бебе?

Аз ако бях мама, щеше да ми е обидно детенцето ми да е "нещо"  :?
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: S edin wupros
« Отговор #48 -: Октомври 10, 2006, 20:37:21 pm »
Искам да попитам мамите, които вече са родили нещо.

Какво е то това "нещо" дето мамите могат да го родят?  :P

Тостер ли?  :lol:

Или бебе?

Аз ако бях мама, щеше да ми е обидно детенцето ми да е "нещо"  :?


А беее, иска нещо  да попита мамите, които са родили. :lol: :lol:
Тоест нещо да попита. :lol:
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #49 -: Октомври 10, 2006, 20:37:45 pm »
Sorry, малко се е получила недомислица.Имах предвид, че искам да попитам нещо (имам въпрос) мамите, но нещото е отишло най-накрая и се е получило, че са родили нещо.
Естествено, че за бебета става въпрос не се докачай толкова Рони, не съм го направила с някакъв умисъл.
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #50 -: Октомври 10, 2006, 20:39:00 pm »
Не се докачам, шегувам се  :D
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #51 -: Октомври 10, 2006, 20:41:49 pm »
ОК
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #52 -: Октомври 10, 2006, 20:46:47 pm »
Аз специално само си миех помпата, не съм я стерилизирала. В болницата си ги стерилизираха, но това все пак е Германия и не е собствена. Иначе като я ползвам определен период и след това я пускам да се стерилизира заедно със шишетата. Ако искаш да си спокойна - като излезете от болницата, стерилизирай си я. Иначе млякото можеш и да го даваш на бебето, след като родиш. А може и да не ти се наложи да я ползваш :)
Освен това - искам да ви кажа нещо като съвет - когато дойде време да кърмите, не се шашкайте, не се оставяйте акушерки да ви се карат. Кърменето е взаимен процес, който се учи на спокойствие. Ако не става веднага, не изпадайте в паника, успокойте се и опитайте пак. Намерете си поза, удобна за вас и бебето. И най-важното - спокойствие му е майката :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #53 -: Октомври 11, 2006, 10:00:12 am »
Jam много изпитания ти се събраха. Сигурна съм, че и това ще мине с прекрасен резултат. Желая ти го от сърце, както и бързо възстановяване от операцията и стреса. :bighug:

Каси мила, така се надявах да са хубави резултатите при теб и мъжа ти. :(. Само не забравяй, че шанс винаги има и когато най-малко очакваш, господ ще те изненада с прекрасен подарък. Дай-боже да е скоро и да си спестите иксито. Искрено ти го желая.

 
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #54 -: Октомври 11, 2006, 10:05:24 am »
здравейте и благодаря от сърце на всички, които ме окуражиха с топли думи и се помолиха за мен! вашите мисли ми помогнаха много преди, надявам се да стане и сега така! обичам ви всичките, мили мои момичета от Зачатие!

Силви, за Инфакола - аз съм ползвала, но тук не се продава, лекарството е английско и иначе е доста евтино. съставката му е същата като на 2 други лекарства за колики, които се продават у нас - Саб Симплекс и Еспумизан, така че не е голяма драма, ако не намериш Инфакол. много го хвалят в бг-мамма, но аз лично не съм намерила разлика в действието. както беше казал някой там - всеки хвали тези капки, които е давал по времето, когато коликите са отминали естествено...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #55 -: Октомври 11, 2006, 10:10:56 am »
Джаме, чак сега виждам тая гадост! За силна, силна си ти, ама понякога и юнаците имат нужда от едно рамо, дори само за облягане. Имаш го! От нас със сигурност  :lol:
Напред и семело, всичко ще е наред - ще видиш!

Прегръдка, ама силна! :lol: :lol:
В очакване ....
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #56 -: Октомври 11, 2006, 12:14:40 pm »
Момичета, току що се връщам от преглед и съм много щастлива- ще си имаме мома. Дудата беше много шавлива, развива се нормално, отговаря си точно на дните и се води, че е с дълги крака /на кого ли ще прилича?/. Тати е на седмото небе от щастие, даже още не може да повярва. Всичко ни е наред, само където плацентата е ниско, но съм в малки седмици и има време да се предприемат мерки. Само малко повече трябва да се пазя, да не се натоварвам и вдигам тежко.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: S edin wupros
« Отговор #57 -: Октомври 11, 2006, 13:35:30 pm »
Искам да попитам за някои неща мамите, които вече са родили. Днес се замислих, че непрекъснато и познати и доктори ми повтарят, че трябва да си нося помпа за кърма в болницата.Всичко ОК, но както я занеса и я ползвам как да я стерилизирам после.
Вие как сте практикували? На колко време се стерилизира помпата?На всяко ползване ли?
На някой може да му прозвучат тъпо тия въпроси, но аз лично до сега не се сещам някъде да съм чела нещо по въпроса, а напоследък яко кълва в Нета.


Silwi, не мога дасподеля опит отностно как се практикува стерилизация на помпа в болницата но мога да ти кажа, че съм ползвала за стерилизация таблетки на Chicko можеш да опиташ с тях.

Mini, много се радвам за момиченцето   :sleepingbabygirl: спокойна бременност ти желая!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    Ganka

  • *****
  • 5926
  • мама и леля на ангелчета
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #58 -: Октомври 11, 2006, 13:40:35 pm »
Момичета, току що се връщам от преглед и съм много щастлива- ще си имаме мома. Дудата беше много шавлива, развива се нормално, отговаря си точно на дните и се води, че е с дълги крака /на кого ли ще прилича?/.

Честито :D Значи да почвам да се глася за снахата ;) Надявам се, няма да държите много на големи чеизи :lol: Пък и да е миниатюрна, пак ще ни пасне :D Тъкмо ще си я гледаме като писано яйце :lol:
Обещах на Лили:)
 
"... Защото, ако има някаква утеха в трагедията да изгубиш любим човек, тя е в необходимата вяра, че може би така е по-добре.
""Вещицата от Портобело", Паулу Коелю
*
Re: седмична тема 09-15.10.2006г.
« Отговор #59 -: Октомври 11, 2006, 13:46:19 pm »
Джам, сигурна съм, че операцията Ще е успеШна и скоро Ще е само лоШ спомен. С тебе сме!

mini, да си паzиШ дългокраката красавица (вероятно бъдеЩ модел  :D) и да си почиваШ повечко. И при мене плацентата беШе малко ниско (в 20 г.с.), но сега си е на място. ИмаШ време да се вдигне, само не се претоварвай иzлиШно  8).