0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Сенна хрема,алергия
« -: Февруари 21, 2009, 11:15:46 am »
Здрвейте момичета
нова съм но ви чета отдавна и искам да ви помоля за съвет и малко помощ днес ми е  4ден от трансфер по принцип имам алергия "алерголожката ми каза че е от плесен,върбови и такива неща" от страх нищо не пия сега в момента и незнам какво да правя сутрин със събуждането и почва да ми се киха ,носа ми тече като река
  едвам се здържам да не кихам постоянно си стискам носа . Помогнете ако има някой с същия проблем като моя моля за коментар.Благодаря предварително
Re: Сенна хрема,алергия
« Отговор #1 -: Февруари 23, 2009, 00:53:26 am »
Освен да се консултираш с лекар, незнам какъв друг съвет да ти дам. Днес четох в един стар вестник статия за бременност и алергии - при всички случаи консултация с лекар. Успех!
Re: Сенна хрема,алергия
« Отговор #2 -: Февруари 23, 2009, 11:48:04 am »
Благодаря
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Re: Сенна хрема,алергия
« Отговор #3 -: Февруари 23, 2009, 16:14:34 pm »
Освен да се консултираш с лекар, незнам какъв друг съвет да ти дам. Днес четох в един стар вестник статия за бременност и алергии - при всички случаи консултация с лекар. Успех!

Да, консултирай се задължително и то не само с алерголожката си, но и с лекарят при когото си правила инвитрото. И не отлагай във времето със стискане на носа и напъни да кихнеш не си правиш моного добро. Успех!!!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Сенна хрема,алергия
« Отговор #4 -: Февруари 23, 2009, 16:33:02 pm »
в момента дървесни и тревни полени няма, сенната хрема е през пролетта.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Сенна хрема,алергия
« Отговор #5 -: Февруари 24, 2009, 18:28:34 pm »
Няма значение че няма  треви моята е от целогодишните
Re: Сенна хрема,алергия
« Отговор #6 -: Март 18, 2009, 18:24:36 pm »
Здарвейте. И при мен е така независимо какво е времето носът ми вечно е запушен. Чувала съм че при бремнни било нормално и личния ми лекар каза съштото но смятям да ида при специалист.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Сенна хрема,алергия
« Отговор #7 -: Март 18, 2009, 18:48:23 pm »
аз като бях бременна, постоянно бях със запушен нос. но не хрема с течащи секрети, а просто плътно запушен нос. беше кошмарно. ходих на УНГ, човекът ми каза, че има такова понятие "хрема на бременността" и се случва. каза, че ще ми мине като родя и позна - на втория ден след раждането вече нямах хрема.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Сенна хрема,алергия
« Отговор #8 -: Март 02, 2010, 10:53:56 am »
С тази хрема аз не мога да се справя!

Имам вкъщи Муконазал, за жалост , прочетох че не мога да ползвам...
От аптеката ми дадоха физиологичен разтвор ,тигрова мас... - нищо не става!
Носа ми е тапа, нямам секрети , просто адски запушен. Вечер не мога да спя, задушавам се ...будя се с пресъхнала уста, кошмар.

2 вечери си слагам капките - Муконазал...просто не мога да спя иначе.
Чета във всякакви форуми ... и нещо не намирам какпки, които все пак да мога да ползвам.
Не знам какво да правя...на преглед съм чак след 10тина дни.

Моля за съвет  :(
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Сенна хрема,алергия
« Отговор #9 -: Март 02, 2010, 13:55:18 pm »
Raisssa, ако си бременна - няма спасение от хремата, докато не родиш.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Сенна хрема,алергия
« Отговор #10 -: Март 02, 2010, 15:44:00 pm »
 :) Прекрасно  :)

Предположих го ... защото бях чела някъде, че при много жени е така...а и с майка ми говорих - и тя е била с тапа на носа :)

На мен идеята ми беше, някой ако знае нещичко,което да помага ... и да не е забранено...

Благодаря!
Re: Сенна хрема,алергия
« Отговор #11 -: Май 21, 2010, 14:20:02 pm »
Ами какво правим с кихането по време на бременност? Да не ми се смеете, но винаги съм се страхувала, че при кихане може да си навредя. Да не говорим пък, че и при двете ми неуспешни бременности, при всяко кихане нещо лошо ме пробождаше долу, към яйчниците. За успешната бременност, не помня дали ме е боляло при кихане, то нещата като завършат добре и не помниш страховете си...