0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
progesteron
« Отговор #20 -: Февруари 18, 2005, 17:55:50 pm »
Малко офф: Мели е лекар, пък и на всичко отгоре се занимава със стерилитет.
progesteron
« Отговор #21 -: Февруари 21, 2005, 13:59:47 pm »
Момичета, така и не ми стана ясно според вас в кой ден се изследва пролактина. Предният път ме караха да си го меря някъде между 22 и 29 ден.
progesteron
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2005, 14:06:45 pm »
Абе момичета, защо ми се струва, че някои от вас или бъркат хормоните /Прогестерон и Пролактин/ или нещо бавно схващат?!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

progesteron
« Отговор #23 -: Февруари 21, 2005, 16:17:23 pm »
На мене ми изследваха и прогестерона и пролактина по едно и също време наведнъж, затова казвам че тогава ми правиха изследването. И затова искам пак да си го изследвам когато е най-правилно, а не когато е правилно за прогестерона!
progesteron
« Отговор #24 -: Февруари 21, 2005, 16:27:57 pm »
Добре бе Андрианче, изследвай го когато искаш. Ама всички тук ти казват, че няма значение в кой период от цикъла да изследваш Пролактин. Само пролактина има някои други специфични изисквания като да не са ти барали търдите предишния и в деня на изследване, преди вземането на кръвта да се полежи малко, да не се притесняваш... Но ти го изследвай, когато ти е казал доктора ти или лаборанта/ката!
Вярвам, че всеки един от тук ще сбъдне мечтата си!

*

    ввв

progesteron
« Отговор #25 -: Февруари 22, 2005, 14:12:47 pm »
Адриана, от опит ти казвам, че ако няма овулация няма значение кога се изследва пролактина. Д-р Ангелов ли ти препоръча да го изследваш? Аз лично ходих преди това на ендекринолог д-р Петя Илиева, защото имах проблеми с щитовидната жлеза и тя съвсем случайно откри че имам повишен пролактин по повод на липса на овулация. След това отдих при д-р Ангелов. И на съжелявам...... Пиши какво точно са ти казали докторите и ако искаш ще споделям опита си! Желая ти успех!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
progesteron
« Отговор #26 -: Февруари 22, 2005, 18:45:00 pm »
Днес ходих в Майчин дом при Филипов и той каза,че пролактина се изследвал между 5 и 25 ден от цикъла.
<br />
progesteron
« Отговор #27 -: Април 01, 2005, 13:43:22 pm »
Цитат на: elizabet
ами ако нямам уволация?

Ako nqmash ovulaciq,rabotata stava seriozna-napravi si vsi4ki izsledvaniq:za zapusheni folievi trabi,rani4ki ,srastvania v okolo i matkata,kisti na qi4nicite,nivo na prolaktin,progesteron,testosteron i si pregledai i stitovidnata zhleza.Ottam natatak doktorite imat dumata.
Uspeh
*

    Anonymous

progesteron
« Отговор #28 -: Април 14, 2005, 01:16:45 am »
Цитат на: Lali
Малко офф: Мели е лекар, пък и на всичко отгоре се занимава със стерилитет.

   Meli ,da ne e zodiq "RAK"?
Kato gledam po forumite -tq se zaqjda za vsi4ko i s vseki.A ako nqma kakvo da kaje pishe po edno izre4enie ot tipa na:
  1.A ti sigurna li si?
  2.A ne sa li te predupredili lekarite,4e tova moje da se slu4i?
Baobste tq kato  4e li e opoziciq za vsi4ko.No kakvo da se pravi:
"Razni hora,razni ideali"
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
progesteron
« Отговор #29 -: Април 14, 2005, 09:19:52 am »
Ами такава е Мели.
Ама върши работа.
А на мен не ми трябва някой, който да ми прави мяу-мяу, да се съгласява с мен и да му плача на рамото.
Трябва ми Мели, защото тя ме кара да мисля.
А ти анонимни госте, пиши с някакво име, за да те различаваме от нищото.
И те моля, пиши на кирилица.
*
progesteron
« Отговор #30 -: Април 14, 2005, 09:28:35 am »
Цитат на: Anonymous

Baobste tq kato  4e li e opoziciq za vsi4ko.


Мен ми се струва че ти си в опозиция на всичко, а и като за капак не спираш да рекламираш някакви билки.

Да - ако не чувал/а - билите могат и да ти навредят  :!: Изричения от типа "Ако не ми помогне, поне няма да ми навреди" са абсурдни

"С моя приятел споделяме всички проблеми. Често не успяваме да ги решим, но това, че сме един до друг, готови да се изслушаме, е единствената помощ която ни е нужна!"Линда Макфарлън
progesteron
« Отговор #31 -: Април 14, 2005, 09:34:01 am »
[quote="Anonymous   Meli ,da ne e zodiq "RAK"?
Kato gledam po forumite -tq se zaqjda za vsi4ko i s vseki.A ako nqma kakvo da kaje pishe po edno izre4enie ot tipa na:
  1.A ti sigurna li si?
  2.A ne sa li te predupredili lekarite,4e tova moje da se slu4i?
Baobste tq kato  4e li e opoziciq za vsi4ko.No kakvo da se pravi:
"Razni hora,razni ideali"[/quote]

Meли е добър лекар и не се заяжда освен в случаите когато някой е написал подвеждаща информация, която може да навреди.
Колкото до кратките и отговори, те са за хора по думите на които става дума за сериозна диагноза и след като не се знаят подробностите, не иска да коментира, защото е професионалист. Само ние можем да си позволим да даваме коментари без да знаем истинското състояние на някого.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Мели

  • Д-р Мариела Даскалова
  • *
  • 12161
  • Timeo Danaos et dona ferentes
progesteron
« Отговор #32 -: Април 14, 2005, 15:46:51 pm »
Цитат на: Anonymous
Meli ,da ne e zodiq "RAK"?


Не, козирог съм.  :)

Ми виж сега, имиджът на известна нетска :witch: се поддържа трудно, да не мислиш! Иска си заяждане, опозиция, такива неща.

Не е необходимо да ме харесваш. Важното е, че когато ми поискаш съвет и помощ, ще ги получиш безусловно и добронамерено. Останалото е история и да върви чата.

Между другото, не че се заяждам, но можеш ли да пишеш на кирилица? :)


"Намирал съм смисъл в живота, радост и щастие само тогава, когато съм можал да направя нещо добро, да бъда полезен на народа си, на бедните, на страдащите. Богатството, спечелено с честен труд, трябва да служи човеку, за да върши добри и полезни дела."
Димитър Кудоглу