0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

проблеми с месечния цикъл
« -: Септември 27, 2006, 01:25:21 am »
Здравейте!
сега съм на 23г и имам проблеми с менструацията-понякога не ми идва по 1 до 2 месеца.Ходя редовно на гинеколог,не съм бременна,нито имам някакви кисти,защото неговото мнение е,че яйчниците ми са чисти.Преди около 10години имах проблеми с щитовидната жлеза и пих л-тироксин в продължение на близо половин година,след което хормоналните стойностите се нормализираха,но менструацията ми стана нередовна, с големи закъснения и болки.Правиха ми хормонални изследвания,но резултатите били в нормите.Не зная вече какво да мисля-не пуша въобще,рядко пия хапчета.Единствените здравословни проблеми,които имам,идват от бъбреците ми още като ученичка-март месец 2006г направих нова криза,и то доста болезнена,преди също съм имала подобни,но не толкова силни.Лекарите определят състоянието ми като пилонефрит,без наличието на камъни,само малки песъчинки.Може ли това да оказва влияние на цикъла ми?
Благодаря на всички предварително!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: проблеми с месечния цикъл
« Отговор #1 -: Септември 27, 2006, 07:15:56 am »
Мила ,немисля че  пилонефрит оказва влияние върху цикъла!Аз също го имам ,дори и камъчета си имам и цикъла ми е нормален!
При мен единствено  пилонефрита ми оказа влияние на влагалищни инфекции!
Скоро изследваха ли ти щитовидна жлеза?????Всички хормони ли ти изследваха?
*

    adriana

Re: проблеми с месечния цикъл
« Отговор #2 -: Септември 27, 2006, 11:41:04 am »
ами сега цикълът ми е вече 5-ти ден,късно ли е за хормонални изследвания този месец?
*
Re: проблеми с месечния цикъл
« Отговор #3 -: Септември 27, 2006, 12:21:22 pm »
Според мен не е късно. успех

Re: проблеми с месечния цикъл
« Отговор #4 -: Септември 27, 2006, 14:48:11 pm »
Мила ,немисля че  пилонефрит оказва влияние върху цикъла!Аз също го имам ,дори и камъчета си имам и цикъла ми е нормален!
При мен единствено  пилонефрита ми оказа влияние на влагалищни инфекции!
Скоро изследваха ли ти щитовидна жлеза?????Всички хормони ли ти изследваха?
И аз мисля така  :D
За повечето хормони не е късно, но ако днес не си пуснала ЛХ, ФСХ и естрадиол, по-добре да ги изследваш другия цикъл на 3-и, най-късно до 5-и ден.
Може нещо именно с половите хормони да не е наред, затова според мен е добре да се консултираш с гинеколог-ендокринолог.
Дерзай и успех  :goodluck:
Re: проблеми с месечния цикъл
« Отговор #5 -: Септември 27, 2006, 15:24:20 pm »
ще ги пусна с другия цикъл,за да са по-сигурни резултатите,благодаря на всички и лек ден :)