0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моят КоШмар
« Отговор #20 -: Септември 15, 2006, 10:11:41 am »
Браво на момичето!Само така!Късмет! stork-boyАйде,скоро да се похвалиш с добри новини! :balk_602:
Re: Моят КоШмар
« Отговор #21 -: Септември 15, 2006, 11:12:12 am »
Браво.браво  :balk_46: :balk_47: :balk_46: Много се радвам.
*
Re: Моят КоШмар
« Отговор #22 -: Септември 15, 2006, 12:15:25 pm »
Миличка от опит ти казвам причина за развод не може да е стерилитетът, в много малкослучаи моби, но като цяло е нереалистично. Нашата борба бе 3 години, истината е че го напуснах, защото една сутрин се събудих и разбрах, че не чувствам нищо. Просто си задавах въпросът какво въобще търся с този човек. Тази мисъл ми беше пътеводна светлина, че трябва бързо да се махам - докато не е късно!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моят КоШмар
« Отговор #23 -: Септември 15, 2006, 13:04:29 pm »
Бубе, мила, може и оЩе как, а3 ли4но по3навам такива хора, и то моята етърва, жена, на брата на моя първи съпруг.(те се ра3ведоха 3аЩото той и3обЩо нямаШе живи спермато3оиди). В живота вси4ко е въ3можно, но сме длъжни да се опитаме спасим брака си, да го направим Щастлив, да се борим 3а ме4тите си и........ да се оби4аме.
Желая на вси4ки много л бов, Щастие и сладки бебета
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*
Re: Моят КоШмар
« Отговор #24 -: Септември 15, 2006, 17:26:41 pm »
А лекарите опитват ли се да лекуват съпругът ти? До колкото zнам, немските лекари не предписват лечение при мъжки проблем, а директно минават на АРТ - процедури. А и Щом сте на инсеминации, zначи проблемът не е чак толкова голям. Аz не съм най-компетентната в таzи област, но от това, което съм чела тук, така виждам неЩата.
А и мъжете не са свикнали да иzдават истинските си чувства. Може би той се притеснява да се покаzва "слаб" пред тебе и zатова мислиШ, че му е все едно. Не се настройвай среЩу него. Опитай се да го раzбереШ, дай Шанс на брака ви.
Успех!
В кой град сте в Германия? Ако си наблиzо, скоро Ще се среЩаме в Мюнхен. Виж темата в АРТ процедурите в чужбина.
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моят КоШмар
« Отговор #25 -: Септември 16, 2006, 10:07:28 am »
Таня , както си писала, немските лекари не предписват ле4ение. А3 мисля, 4е проблема не е малък , 3аЩото в на4алото ка3аха 4е с та3и спермограма, сме 3а ИКСИ, а след това , и3веднъж реШиха 4е , имаме Шанс 3а инсе.
Дале4е съм от Мьнхен. Желая ви весело прекарване там.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    Eli_

  • ****
  • 516
  • Тъпа и упорита !!!
Re: Моят КоШмар
« Отговор #26 -: Септември 16, 2006, 12:33:50 pm »
Osiana, радвам се ,че нещата при теб са се оправили или поне са тръгнали в тази посока !  :) Ако обичаш този човек ,не го оставяй с лека ръка. Нали знаеш,че любовта не се среща всеки ден. Ако и той те обича достатъчо няма да те остави да страдаш сама ,а ще бъде до теб и ще се борите заедно за своето бебе и за своето щастие.
Бъди силна и си дай време ,всичко ще си дойде по местата !

Желая ти всичко най-хубаво и дано по-скоро да си  preggo :balk_602:
*
Re: Моят КоШмар
« Отговор #27 -: Септември 16, 2006, 15:12:11 pm »
ИКСИ е друго неЩо  :(. Потърси информация какви витамини  и в каква доzировка евентуално биха помогнали. МожеШ да ги купиШ от аптеката и да му даваШ. Не zнам дали Ще помогнат, но пак е неЩо.
Имам поzната иракчанка, при която ситуацията беШе подобна на ваШата - мъжки фактор и никакво лечение. Едно ин-витро неуспеШно и година след това - ИКСИ (успеШно). Сега е в 7 месец.
Обсъдете със съпруга и лекаря до кога Ще опитвате инсета. Не че нямаШ време, но на 36 е по-добре да си по-напориста... Освен това Касата поема 50% при АРТ- процедурите ако жената е 25 - 40 годиШна, а съпругът 25 - 50 годиШен. Това сигурно го zнаеШ (вероятно инсетата ги правите по Касата), но е добре да не чакаШ до последно. Колкото по-рано, толкова по-добре.
Желая ти успех и Щастлив семеен живот!
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Моят КоШмар
« Отговор #28 -: Септември 22, 2006, 11:59:56 am »
Момичета, бър3ам да се похваля, имаме напредък, вече пуШим по 40 цигари, а това 3а него е голямо постижение, алкохола е намален до 1 биричка, а3 наистина се радвам . То можело...
Обмисляме варианта Инвитро/ИКСИ.
Благодаря ви 3а подкрепата.
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."