0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте на всички мами  :P Въпросът ми е,на 09.09 ми беше ову-то на 10,09 правихме секс,и в същия ден ме заболяха гърдите.На следващият ден продължиха да ме болят,а също имах и тази "слуз" за която четох тук.После ме налегнаха някакви здрави болки в корема придружени с често ходене до WC-то по малка и голяма нужда,които продължават и до ден днешен! Възможно ли е да съм заченала,това симптоми ли са ???? Благодаря на всички предварително  :balk_104:
« Последна редакция: Септември 16, 2006, 19:02:26 pm от Maria-Magdalena »
        
      
Re: Възможно ли е това да са симптоми на бременност????
« Отговор #1 -: Септември 16, 2006, 13:53:42 pm »
това с WC-to са симптоми на вирусче, а иначе овулацията ти е била след като си видяла харктерната слуз може би, успех ти пожелавам и не се втилявай.
« Последна редакция: Септември 16, 2006, 13:57:48 pm от Ledena_luna »
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
Re: Възможно ли е това да са симптоми на бременност????
« Отговор #2 -: Септември 16, 2006, 14:24:19 pm »
Mzria-Magdalena здравей.Да не си обаркала нещо датите,на графиката ти си подчертала,че увото е било на 12.09,а не на 9.09. Все пак дано да е станало :D
Re: Възможно ли е това да са симптоми на бременност????
« Отговор #3 -: Септември 16, 2006, 18:45:21 pm »
Момичета, ОВУЛАЦИЯ или съкратено ову. Не  е уво(лнение).

Мария-Магдалена, много е възможно да си бременна. След една седмица напишкай тестче и ни кажи. Стискам палци!
« Последна редакция: Септември 16, 2006, 18:47:21 pm от little_rabbit »
Re: Възможно ли е това да са симптоми на бременност????
« Отговор #4 -: Септември 16, 2006, 18:51:23 pm »
Не мила датите са най-отгоре,мисля че няма грешка.Благодаря за пожеланието  :P да ти се връща  :kiss:
        
      
Re: Възможно ли е това да са симптоми на бременност????
« Отговор #5 -: Септември 16, 2006, 18:55:11 pm »
мерси за поправката  :oops: ......дай боже ще се похваля :P
        
      
Re: Възможно ли е това да са симптоми на бременност????
« Отговор #6 -: Септември 16, 2006, 20:15:19 pm »
Много моля да ме извините за грешката с буквите. :oops: :oops: :oops:                                                            Мария-Магдалена,извинявай за грешката с датите,малко съм се ошашкала ,защото по цял ден гледам мойта графика и  и бая :oops:                                                                                         Още веднъж се извинявам.                                                                                     Успех  :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Възможно ли е това да са симптоми на бременност????
« Отговор #7 -: Септември 16, 2006, 20:19:51 pm »
Maria-Magdalenaвсичко е възможно!!Как то ти каза Зайко след седмица като ти закъснее М напишкай един тест!!!Ще ти стискаме палци! :D :D :D
*

    ellysot

  • ***
  • 202
  • Животът не е навредил никому,но и почивката също!
Re: Възможно ли е това да са симптоми на бременност????
« Отговор #8 -: Септември 16, 2006, 23:07:27 pm »
Преди всичко бих ти пожелала наистина да се е получило при теб.И аз ти стискам силно палци както и другите мацки,но от друга страна поуспокой се,мила!И вярвай в чудеса!! :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Re: Възможно ли е това да са симптоми на бременност????
« Отговор #9 -: Септември 17, 2006, 12:32:25 pm »
Много сте мили всички,това много ме радва искам след седмица и аз да изкрещя ЩЕ СИ ИМАМ БЕБЕ и първо на вас ще кажа,но нека да стане първо а после ще ЧЕРПЯ! :lol: