0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

кафяво течение
« -: Април 03, 2009, 23:33:46 pm »
Здравеите.Искам и аз да споделя моето притеснение.Поради ПКЯ в лека форма ми предписада ДИАНЕ-35.След като минаха 10 дни от приема му,запо4наха остри болки ниско долу,а на следващия ден се заедно с болките се появи и кафяжо те4ение което продалжи 2 дни.Обадих се на док и ме успокои 4е така било парвия месец,но аз много се плаша.Ако някоя от вас е имала такав проблем моля нека сподели.Благодаря предварително.
*
Re: кафяво течение
« Отговор #1 -: Октомври 17, 2009, 21:57:04 pm »
Аз имах такъв проблем,на мен ми казаха същото и наистина следващия месец нямах такива проблеми
Re: кафяво течение
« Отговор #2 -: Октомври 18, 2009, 21:35:50 pm »
да така е след толкова месеци прием на лекарството нещата се подобриха.Успех на всички.
Re: кафяво течение
« Отговор #3 -: Октомври 18, 2009, 23:41:38 pm »
Не се притеснявай-нормално е.И при мен в началото беше така.Успех!


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
Re: кафяво течение
« Отговор #4 -: Октомври 19, 2009, 00:00:49 am »
Да, и при мен беше така. Даже първите 2 месеца имах кафяво течение, но сега с Хлое-то нямам нищо.
Re: кафяво течение
« Отговор #5 -: Декември 21, 2009, 18:43:03 pm »
аз имах всеки ден кафяво течение  и загубих бебето ,когато бях в болницата им казах за това,а те казаха дали е малко или много трябва да се консултира с лекар тоест задължително да се спомене на АГ-то за да го има в предвид
*
Re: кафяво течение
« Отговор #6 -: Декември 21, 2009, 20:52:28 pm »
didcheto_ пила си противозачатъчни,докато си била бременна???
Re: кафяво течение
« Отговор #7 -: Ноември 16, 2010, 14:31:53 pm »
1 блистер диане сам пила и го спрях за6тото ми се подуха краката а и след баня по 4етката мн косми.На 2я цикал като не го взех корема така ме боле6е.Сега на 15я ден от МЦ имам кафяво зацапване може ли да е от противоза4ата4ното?
Re: кафяво течение
« Отговор #8 -: Февруари 06, 2011, 11:33:37 am »
Zdraveite ! ne znam dali tuk e mqstoto mislq che ne e no ne znam kude drugade da go napisha .. znachi az sum na 13 godini i nqmam cikul .vchera zablezqh tumno kafqvo techenie po gashtite mi .. a dnes i mnogo tumna kruv .. mislq che mi doide :) az jiveq s baba si i prosto ne znam kak da i kaja ... pomognete molq vii :)
SUJALQVAM ZA EZIKA NO MI E PRECAKAN KOMPUTURA ! :):)