0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

За какво се прилага conium maculatum
« -: Юни 13, 2012, 18:27:46 pm »
Днес ходих на ирисова диагностика и ми дадоха фоликулинум и conium maculatum, за проблем с овулацията...Бих искала да знам за какво точно се дава conium maculatum и на някой помогнало ли е   :ask: В нета нищо не намерих  :oops:
*
Re: За какво се прилага conium maculatum
« Отговор #1 -: Юни 13, 2012, 20:40:02 pm »
С ирисова диагностика ли установиха проблема с овулацията ти?
Това е несериозно, "лекарствата" също.
Re: За какво се прилага conium maculatum
« Отговор #2 -: Юни 14, 2012, 02:56:59 am »
С ирисова диагностика и на базата на графиките ми с БТ за три месеца.БТ във втора фаза не стигаше 37,а към 36.7 ,  36.8,  36.9.Втората ми фаза според графиката във fertilityfriend беше 10 дни.Единия ми яйчник е предразположен към кисти,цикъла ми е от 29 до 36 дни.На базата на всичко това
*
Re: За какво се прилага conium maculatum
« Отговор #3 -: Юни 18, 2012, 09:03:38 am »
Анелия, направи фоликулометрия и ще се изясни напълно въпроса с овулацията ти. Аз не бих пила тези "лекарства", тъй като смятам, че ирисовата диагностика е шарлатанство.
     
Re: За какво се прилага conium maculatum
« Отговор #4 -: Юни 18, 2012, 14:04:15 pm »
Този месец бях решила твърдо да отида на фоликулометрия,но имаше час чак след 20,а то тази седмица трябва да ми дойде М.Графиките ми не са много розови,не показват ову,или ако има  то нещо не е както трябва  :( Но малко ме хвана страх сега след твоя коментар,ще запиша час при  гинеколога,да видим той какво ще каже  :)
*
Re: За какво се прилага conium maculatum
« Отговор #5 -: Юни 18, 2012, 15:15:20 pm »
Не съм искала да те плаша. Опитвам се да ти спестя време и средства  :D. Обади се на лекаря си, обсъдете кога очакваш цикъл и кога да отидеш на преглед.
     
Re: За какво се прилага conium maculatum
« Отговор #6 -: Юни 18, 2012, 17:35:09 pm »
Благодаря ти много за коментара  :) Ще потърся и  мнението на гинеколог.Все пак това е сериозно нещо,не се бях замислила
*
Re: За какво се прилага conium maculatum
« Отговор #7 -: Юни 19, 2012, 08:09:23 am »
Радвам се, че се замисли  :D. Започни да приемаш фолиева киселина, ако до сега не си и не е лошо на направиш предварителните изследвания. Ето ТУК може да научиш повече за тях. Успех.
     
Re: За какво се прилага conium maculatum
« Отговор #8 -: Юни 19, 2012, 12:52:36 pm »
Фолиева киселина пия от месец .Ще се взема в ръце за малко изследвания,Благодаря ти за всичко  :bighug: