0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Проследяване на бременност
« -: Август 02, 2006, 16:03:01 pm »
Здравейте! Досега не съм писала във форума, но пък редовно ви четях, опитвах се да забременея от две години, с тиреоидит на Хашимото съм и микроаденом на хипофизата, освен хормоналните проблеми други не съм имала, а и не съм изследвала, тъй като бебето не ставаше, бяхме решили от есента с мъжа ми  да тръгваме по специализираните клиники. Слава богу, засега това не се налага, защото забременях и трябва да съм в 6 г.с. Нуждая се от Вашата помощ за препоръки за специалист, наблюдаващ бременността , аз съм от малко градче, близо до София и в нашия град няма такъв.Ходих при гинеколога към нашето ДКЦ, взе ми кръв за хормонални изследвания, след два дни ще станат и ще направя
и консултация с ендокринолог, но просто тук не разполагат с необходимата техника. Ще ви бъда благодарна, ако ми дадете конкретна
информация, адреси и мнения./за София/ Желая ви много здраве, щастие и късмет, нека желанията ви се сбъднат!
*
Re: Проследяване на бременност
« Отговор #1 -: Август 02, 2006, 16:09:01 pm »
Честито! Лека, безпроблемна и слънчева бременност ти желая.
Аз не смея да ти препоръчвам имена. Най-добре прочети тук в подфорум
Адреси на клиники, лаборатории, лекари
Има страшно много теми по въпроса. Така сама ще си направиш избор.
Аз посещавам клиника по стерилитет и извън нея не мога да дам препоръка за лекар. Много ще ми тежи, ако те подведа в избора.
Слънчев и усмихнат ден. Дано съвсем скоро намериш своя лекар и заедно да доведете до успешен край това прекрасно начало.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Проследяване на бременност
« Отговор #2 -: Август 03, 2006, 01:29:32 am »
За Хашимото мацките са доволни от д-р Тодорова, но предполагам и те ще се включат с по-компетентни мнения. Аз лично съм се консултирала с нея по телефона само. Има й координатите във форума "Адреси на клиники, лаборатории, лекари". Тя е ендокринолог и се занимава предимно с това. Приема в Майчин дом. А вече за самото проследяване на бременността ти трябва акушер-гинеколог. За София съм доволна от д-р Мазнейкова и д-р Димитрова от МЦ "Фемина". И двете работят в "Майчин дом" и приемат в частните си кабинети - адресите и телефоните ги има на същото място, което ти посочих по-горе.
Честито и лека и успешна бременност!  :D
« Последна редакция: Август 03, 2006, 01:32:20 am от cygnus »
Re: Проследяване на бременност
« Отговор #3 -: Август 04, 2006, 15:26:54 pm »
Благодаря за отзивчивостта ви, мисля че след толкова много четене си избрах доктор.Желая ви всичко най- хубаво!
*
Re: Проследяване на бременност
« Отговор #4 -: Август 04, 2006, 23:18:16 pm »
и аз съм за д-р Мазнейкова. добър специалист , внимателна и мила. успех и лека бременност.
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Re: Проследяване на бременност
« Отговор #5 -: Август 04, 2006, 23:30:52 pm »
Честито, лека бременност ти желая, където и да се насочиш!
 :wave: