0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    agalina

инсеминация в 'Св.София"
« -: Март 24, 2005, 13:20:17 pm »
Момичета,някоя ще прави ли инсеминация в Св София тия дни?Защото ми казаха,че специалистът по обработката на сперма е в командировка!Целият месец и стимулация ми отиват на вятъра!Направо сам луднала
инсеминация в 'Св.София"
« Отговор #1 -: Март 24, 2005, 13:28:17 pm »
Добре де ти като започна стимулация не се ли знаеше че ембриолога няма да го има какви са тези безобразия.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
инсеминация в 'Св.София"
« Отговор #2 -: Март 24, 2005, 13:28:41 pm »
Аз нямам информация. Защо не питаш по телефона? А като си стимулирана бързо се ориентирай към друга клиника. Успех.
*
инсеминация в 'Св.София"
« Отговор #3 -: Март 24, 2005, 13:32:47 pm »
Ами в чужбина е да. Аз щях да правя ин -витро този месец, но д-ра ме предупреди, че ще отсъства и го отложихме за април. Ти при кой лекар си?
*

    agalina

инсеминация в 'Св.София"
« Отговор #4 -: Март 24, 2005, 13:34:30 pm »
Не знаех.Днес се обаждам за потварждение за събота и изненада!
 Затова питам дали идругите девойки знаят за това.Моля,пишете за да разбера дали ме лъжат...
инсеминация в 'Св.София"
« Отговор #5 -: Март 24, 2005, 13:44:05 pm »
Добре, кой ти назначи стимулацията и кой я следи, аз бях чула че д-р Владимиров е в чужбина а не д-р Тачева.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*
инсеминация в 'Св.София"
« Отговор #6 -: Март 24, 2005, 13:46:47 pm »
Чакайте сега. Май говорим за различни клиники. Аз говоря за 1-ва АГ болница "Света София". Д-р Вакрилов - ембриолога е в чужбина и това се знаеше още в началото на м. март.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
инсеминация в 'Св.София"
« Отговор #7 -: Март 24, 2005, 13:54:18 pm »
Цитат на: Ledena_luna
аз бях чула че д-р Владимиров е в чужбина а не д-р Тачева.


извинявам се, за офтопика, но кога го чу това за Владимиров? аз миналия четвъртък бях при него. за дълго ли отсъства?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    agalina

инсеминация в 'Св.София"
« Отговор #8 -: Март 24, 2005, 14:02:36 pm »
Става въпрос за бившата "Тина Киркова".Не знам името на ембрионолога.
*

    Христина

инсеминация в 'Св.София"
« Отговор #9 -: Март 24, 2005, 14:07:14 pm »
Solei, би ли ми написала каква е цената на инсеминацията там. Благодаря ти предварително и ти стискам палци!!!
инсеминация в 'Св.София"
« Отговор #10 -: Март 24, 2005, 14:18:32 pm »
Джам, не се сещам кой ми каза, за това за да питаме за повече подробности.
url=http://www.zachatie.org/drz2010][/url]
*

    agalina

инсеминация в 'Св.София"
« Отговор #11 -: Март 26, 2005, 08:53:30 am »
Правя втора стимулация-идвата пъти образувам фоликули само в ляв яйчник /2 поредни цикъла/ ,десният въобще не реагира.При вас как е?