0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #240 -: Август 17, 2006, 20:34:33 pm »
: dora79добре дошла!Ще ти стискаме палци за да имаш късмет на начинаеща и на есен чудото да стане!Успех мила! :D
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #241 -: Септември 01, 2006, 12:41:07 pm »
Здравейте моми4ета.Казвам се Ива,а мъжа ми Иво.Живеем в South Africa.Запознахме се преди година,а от 6 месеца сме семейство.Правим бебе от няколко месеца и за сега не става,но не губим надежда.Желая от сарце на вси4ки вас скорошно збадване на ме4тите. :bighug:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #242 -: Септември 03, 2006, 11:57:23 am »
Е нека и аз кажа нещо за себе си!
 - име- Мария-Магдалена
 - години- 22
 - зодия- Стрелец
 - образование- "Социални дейности "
 - професия- спедитор на Гръцката граница /понякога и на Турската/
 - семейно положение-"неомъжена"-живея с приятеля си от 7 год.
 Той е 23 год. по-голям от мен,но на мен не ми пука защото цял живат съм била бунтарка и живея както на мен ми харесва,всичко забранено ме превлича! От извесно време и ние искаме бебе,за което в момента работим много яко  :P .Пожелавам си късмет и на всички останали  :balk_602: 
        
      
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #243 -: Септември 14, 2006, 10:19:08 am »
 :heartbeat:Привет,мили дами! :heartbeat:
  Аз:набор-1973,зодия-риби,дипломиран инженер-енергетик.
  Той:набор-1975,зодия-близнаци,специалист по всичко.
  Заедно сме от 1995г.,щастливо женени от 2001г.
  Живеем и работим във Варна.
  Обичам много животните,цветята и да гледам филми.
  Никога не съм забременявала.
   stork-boyЖелая на всички да сбъднат мечтата си! stork-boy
*

    didoni

  • ***
  • 335
  • Животът е прекрасен
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #244 -: Септември 15, 2006, 21:52:38 pm »
Здравейте, аз съм Дани, нааааааа 30г, от Русе, а по-добрата половинка е на 33г. От една година живеем с проблема азооспермия, направо се бяхме отчаяли. След това открихме ZACHATIE  и надеждата се върна! Благодаря Ви че Ви има! УСПЕХ на всички момичета!!! :crossfingers:

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #245 -: Септември 16, 2006, 00:31:25 am »
Добре дошла! Пожелавам ви успех!


МОМИЧЕТА, НЕ ПРОПУСКАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИЯ ПРЕГЛЕД НА МЛЕЧНАТА ЖЛЕЗА, НАПОМНЯЙТЕ НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛКИ!!! http://www.mamolog.info/profilaktika
*

    naty_84

  • ***
  • 193
  • Искай нещо много силно и то се сбъдва.Повярвайте
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #246 -: Септември 17, 2006, 16:54:53 pm »
наталия-студентка по Физическо възпитание и спорт последна година.На 22г. и искам страшно много малко бебче.

[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #247 -: Септември 19, 2006, 18:24:16 pm »
Здравейте, момичета!
Ровичкам из сайта от известно време, но едва днес се регистрирах и реших да се представя.Казвам се Петя на 34( все още), кандидат таткото е на 37.Заедно сме от 2001г.От миналото лято носим една фамилия. Правим опити да се сдобием с бебче от 3 години. От началото на 2005 ходя на лекар. Според него спермограмата е отлична, но при мен нещата не са много ясни.
Радвам се че ви има.
P.S.Пожелавам успех на всички!
Някакси си мисля, че бременноста е заразна
« Последна редакция: Септември 19, 2006, 18:28:57 pm от Pesheck »
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #248 -: Септември 20, 2006, 09:25:21 am »
 Pesheck привет!!!Пожелавамти скоро да се запишеш в тема.....Дълго очаквана бременност! :D
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #249 -: Септември 20, 2006, 12:03:56 pm »
Здравейте, момичета!
Ровичкам из сайта от известно време, но едва днес се регистрирах и реших да се представя.Казвам се Петя на 34( все още), кандидат таткото е на 37.Заедно сме от 2001г.От миналото лято носим една фамилия. Правим опити да се сдобием с бебче от 3 години. От началото на 2005 ходя на лекар. Според него спермограмата е отлична, но при мен нещата не са много ясни.
Радвам се че ви има.
P.S.Пожелавам успех на всички!
Някакси си мисля, че бременноста е заразна
Добре дошла сред нас. Тук ще намериш много подкрепа и приятели.Ние сме с теб и в добро и в лошо, дано скоро да си една от нашите бременелки :)
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #250 -: Септември 20, 2006, 18:15:44 pm »
3дравейте, да се представя и а3 официално.
УмиШлено няма да споменавам имена. На 36г. съм, професия електроника (обобЩено).,а моя германец с който сме 3аедно 5 и женени от 4 години, е почти на 44. Живеем в Германия. Опити правим от 4 г. бе3 успех. Една инсеминация пре3 juli т.г., неуспеШна, която ми донесе доста емоционален стрес.
При мен полип в матката, отсранен в началото на годината, аборт по желание преди доста години.
При него силен мъжки фактор.
В момента обмисляме варианта инвитро/ИКСИ.
Опитвам се да не се отчайвам и да бъда силна, всъЩност съм такава, типичен Водолей.
Но живота си има и хубавите старни... А3 съЩо обичам котки и имам един прекрасен, мил персийски красавец.
РеШили сме след и3вестно време да се преместим да живеем в България...., в родината..., на морето....Но..., да не и3падам в подробности.
Желая успех на всички, и не3нам кой, Бог, съдбата, Щастието, късмета, природата, медицината, ние самите, или неЩо друго е с нас и ни дари с Щастието да бъдем родители.
Понякога стават чудеса..., понякога...
ОБИЧАЙТЕ СЕ !
Edelrose "Osiana" elfenbeinfarben
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #251 -: Октомври 18, 2006, 16:15:47 pm »
Здравейте нека и аз се представя
име: Ваня Златарева
години: 31
професия: счетоводител /скучно за някой, но аз си я обичам и работя с удоволствие/
живея в София и от около 6-7 месеца правиме опити, но за съжаление до сега без резултат.
Желая на всички в най скоро време да се хвалиме с положителни тестове и дано през 2007 всички станеме мами във вече приобщената към Евросъюза наша родина.

Прегръщам Ви всички!!!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #252 -: Октомври 18, 2006, 23:38:47 pm »
Здравейте!
Казвам се Яна, теленце, на 20 години, с пукната киста, срастване на яйчника и периодични възпаления. От две години имам приятел. Уча туризъм. Освен всички тези екстри си имам и две чудесни котета.          :D
       Имах проблем и се рових по разни сайтове и така попаднах на вас, но не се регистрирах.... Сега вече това ми се наложи от емоционална гледна точка. Лигавото, свикнало да прави каквото си ще дете Яна стигна до момента, в който тялото и умът крещят, че ИСКАТ БЕБЕ. За жалост само аз го искам. Много се радвам, че мога да споделям с хора, които няма да зяпат тъпо когато говоря за нещо толкова важно за мен. Дори за един ден научих много неща.
Благодаря Ви, че имахте куража да пишете, за да се осмеля и аз да споделя.


П.П. Последното, което докторката ми каза, когато я попитах за евентуална бременост беше, че да ако забременея може да не го износя , но поне ще видя колко ми струва двегодишната връзка. ИРОНИЯ!
 :wave:
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #253 -: Октомври 25, 2006, 14:24:21 pm »
Здравейте,аз вече се появих и в друга анкета,но иначе
Аз съм Славена на 28,съпруга ми е също на 28.От Стара Загора сме.
По професия съм "Еколог"(но в момента не работя).
Със съпруга ми сме семейни от 1год.,но правим опити от почти три.При нас единствения начин за бебе е ин витро,но всичко ще ми стане ясно на 9.11.06г.,когато се срещнем в Сф. с д-р Владимиров.
За сега е това.Успех на всички бъдещи мамчета. :lol:

*

    venetajeleva

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #254 -: Октомври 28, 2006, 02:30:27 am »
Здравейте! Аз съм Венета от бургас. На 28 съм кандидат таткото е на 29. Женени сме от година и половина но работим по въпроса от 2002. Аз съм администраторка в хотел той е автомонтьор.Надявам се в скоро време у нас да зареват 1 2 или 3 бебета. Пожелавам успех на всички очакващи да им се случи чудото.И на себеси го пожелавам.   
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #255 -: Октомври 28, 2006, 11:20:02 am »
     здравеи,          :welcome:  добре дошла и аз ти пожелавам  успех
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #256 -: Октомври 30, 2006, 20:59:58 pm »
Здравейте и от мен. Радвам се че намерих този форум. Надявам се тук да открия нови приятелки :D
само слабите се стремят към порядък..силните владе
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #257 -: Октомври 31, 2006, 14:29:36 pm »
Аз съм Христина, в този форум намирам утеха и надежда, по професия съм архитект и проектирам какво ли не, обичам да се мотая с приятелки,  да се препичам на слънце, ако може на плажа, :balk_177: да си чета книжки или пък на сладка приказка на кафе или биричка :balk_70:.....и така отдавна сме заедно с мъжа ми - вече 11 години, но сериозно започнахме да мислим за деца отпреди 3-4 години и тогава започнаха проблемите - сраствания, лапароскопия, висок пролактин, предположения за хидросалпингс, но не е сигурно.....имам 3 опита инвитро и третия успешен , но завършил с мисед аборт. Продължаваме да се борим за дечица и със себе си -  окозва се че психиката е водещ фактор май....Желая успех на всички!!! :triplets:


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #258 -: Октомври 31, 2006, 20:08:31 pm »
Хриси, толкова сила и положителна енергия лъха от темата ти. Искренно ти желая успешно 4 инвитро, този път ще стане, ще видиш. Какъв кураж, възхищавам ти се.


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #259 -: Октомври 31, 2006, 23:16:11 pm »
   Здравейте!Вече около месец време посещавам сайта и ми харесва изключително много.Аз съм на 24 ,а мъжът на живота ми на 31.Заедно сме от 5год.Родени сме на една и съща дата!От Варна сме.Това лято получих годежен пръстен и предложение за брак.Сватбата ще е догодина.Лошото е ,че той не работи в БГ и сега го няма.ПРавихме опити за бебе няколко месеца и то най-вече аз, ама той няма къде да ходи ,пък не се и дърпа. :wink:
  Зачатие ми помага да понасям донякъде самотата и мъката по любимия.Тук има много мили,отзивчиви момичета.Тук научих много полезни неща за мен-жената и всеки ден научавам по нещо ново.Всички приятелки сега или чакат бебета или гледат бебета или пък си гледат мъжете!!Не е хубаво да си сам ,а като съм сред вас не се чувствам така.Тук срещам разбиране и много сродни души,много емоции и положителна енергия. :bighug: :flower:Добре че ви има и ви желая късмет!!!!