0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    didi_788

  • **
  • 64
  • Няма невъзможни неща..винаги има решение
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #220 -: Юли 18, 2006, 14:53:52 pm »
Аз-Диана съм на 28г.Обичам да се ровя из подобни форуми и фигурирам в "Бълг.Бебецентър от 25.04.06г...а отскоро и при вас.Опитваме за бебе от 2години.Историята ми е написана в темата -"много преживяхме със съпруга ми ".Аз съм ужасно чувствителна;емоционална;пиша стихове;имам много приятели.Имам чудесна сестра-3г по-голяма от мен;с която се споделяме и се обичаме.Имам чудесна лек.докторка в София.Тя е прекрасен човек и специалист..За мен..ужасно подредена и велик организатор на разни събития-семейни и т.н.Много си планирам нещата и кажа ли нещо..няма да спя докато не го реализирам.Съпруга ми е с 6г.по-голям-Деян се казва и е хирург.Работи с много хора и е мног прецизен;грижовен и е страхотен.той се оказа-невероятен човек като психика и възможности.Винаги ми помага и е до мен.Иска бебе..което искам и аз..но това е божа работа.Вярвам в Бог;в чудеса и в доброто.Много обичам да помагам и ако ме видите как изглеждам нямам вид на овек тръгвал от нулата-от нова коса..до нова психика..Всичко се преживява -стига да имам нужните хора до себе си..Това..е ..мисля..другото..като се сетя..реалисти сме и двамата и домошари..и кулинари-особено той.Разбирам се със свекъра и свекървата;много са добри и тактични.Винаги са ни подкрапяли като моите родители.Обичам новата и промяната...много съм сериозна към нещата от живота и към хората. :D
didi_788
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #221 -: Юли 18, 2006, 22:24:57 pm »
Диана добре дошла!!!!! :bighug:От все сърце ти пожелавам много много скоро да видиш  :bfp1:!!!!!!!!!!!!! :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Юли 18, 2006, 22:26:33 pm от adi »
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #222 -: Юли 22, 2006, 12:47:19 pm »
аз сам ани на 22г от софия от 2 г правим неуспешни опити за бебе тази година ми е сватбата на 25 август ходила сам на генеколог няколко пати но те много ме объркват и не ми дават точен отговор след сватбата двамата с мажа ми ще хукнем по спецялисти и дано даи боже скоро ви се похваля успех на всички желая ви го от все сарце :goodluck: :balk_16:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #223 -: Юли 22, 2006, 12:54:27 pm »
Добре дошла, Ани. Пожалавам ти скоро да се похвалиш с положителни резултати.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #224 -: Юли 22, 2006, 13:16:06 pm »
мерси да ти се връщ :Dа
Нова тук
« Отговор #225 -: Юли 26, 2006, 09:42:22 am »
Здравейте,за първи път пиша, но редовно чета форума.
Казвам се Маргарита, на 26г. и от почти 2 години правим опити, но безуспешно   :( Сега вече сме решили да започнем необходимите изследвания, но чакам личния лекар да се варне от отпуска за направление,мисля да посетя клиника "Малинов", четох много позитивни за клиниката.
 А между другото честит имен ден на всички Ани (днес е света Анна лятна) тя се чества като покровителка на бременноста, раждането и майчинството. На този ден не се работи защото жените ще раждат трудно и ще помятат :( Всичко това прочетох в един сайт преди малко и реших че ще е добре да се знае.
Сажалявам че пиша тук, но нали сам нова и незнаех каде и как,моля за извинение.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Re:
« Отговор #226 -: Юли 26, 2006, 09:46:30 am »
Здравей mpeteva,

добре дошла и дано не се здържиш дълго тук :D. в този подфорум си имаме темичка "хайде да се запознаем", трябвало е там да напишеш този свой постинг. Предполагам модераторите ще го преместят.
Успех  :D
« Последна редакция: Юли 26, 2006, 10:38:55 am от little_rabbit »
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #227 -: Юли 26, 2006, 09:49:13 am »
Мретева - Маргарита
на 26 години,живеем на семейни начала от 1година и 7месеца и от тогава правим опити.
Нова съм тук даже за първи път пиша във форума.
Аз съм зодия Телец, а половинката ми е Овен - и той е на 26г.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #228 -: Юли 28, 2006, 14:20:25 pm »
Здравейте,
Казвам се Ралица и съм на 25г,от София съм.Не съм омъжена,но живеем без брак вече 3 година.Мойто момче е на 30г.Правим опити за бебе от 2години но нищо не става.Проблеми има и при двамата,но по сериозния е мъжкия фактор.Надявам се всички в този форум да имат късмет и да има повече бебета..................
       Късмет на всички................
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #229 -: Юли 28, 2006, 14:58:09 pm »
Добре дошла, Рали, пожелавам ти по-скоро да пишеш в "Дългоочакваната бременност след стерилитет". Успех.
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #230 -: Юли 28, 2006, 15:13:34 pm »
Привет на всиьки нови посестрими  :comm:
Много целувки и напред!
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #231 -: Юли 28, 2006, 16:28:07 pm »
благодаря ти много natali_kirova
Желая го на всички който пишат тук от все сърце.
Дано нещата да се оправят,и всички да бъдат щастливи,след толкова много нерви и чакане.
Късмет на всички............................................................
           :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust:
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #232 -: Юли 28, 2006, 19:55:00 pm »
Здравейте,
аз съм Ина  на 23(почти)омъжена от година и месец.Със съпруга ми,който е на 25 правим опити от почти 2год и засега сме в групата "мъжки стерилитет" - дай боже да не излезе и нищо друго.
Той е инж.,а аз юрист почти иначе работя по спец си.
Желая на всички момичета тук да стигнат успешно до заветната цел колкото може по-бързо.Много късмет , щастие и усмихнати майки.
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #233 -: Юли 28, 2006, 20:33:33 pm »
здравейте!аз сам кремена :D но поради много ми прякори-просто kre...от ямбол съм..на 20год..студентка по геодезия(завършена 1-ва година)...съпруг-нямам..нито дори приятел... :lol:
за сега нямам планове за забременяване,но попаднах на сайта ви докато търсих info относно едно непритно гинекологично заболяване,от което се оказа че страдам-chlamydia (дори май не е точно заболяване) и дори мисля че сам станала причина за разпространяванв на заразата,което ме настървява още повече да тарся...нещо :x.така че всякави допълнителни сведения относто този отвратителен вирус-бактерия биха ми били от полза.инфорнацията в internet не е малко,но се препокрива.затова ще сам благодарна на всякакъв тип насоки по темата.е-maila ми е открит...пишете ако се сештате нещо ;)аз 6те се вартя в района...до скоро  :)
*

    maria-anna

Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #234 -: Юли 30, 2006, 22:59:37 pm »
Здравейте,бъдещи и настоящи майки.
Казвам се Мария и съм на 28 години.Съпругът ми е на 52 години.Имаме прекрасна дъщеря,която е на 8 години.Отдавам цялото си време на нея
и мисля,че има страхотен резултат-изключително умно и любознателно дете(не само,защото мойто таралежче е с най-кадифено кожухче).Чета
всички форуми на сайта и мисля,че те са необходимост за всяка жена.
 Всички вие,бъдещи майки,заслужавате призванието,за което мечтаете.
С всяка от вас имам какво да си кажа,защото разбирам най-страшната
болка в семейството-липсата на дете.Сигурно подлежа на критика,си-
гурно ще си помислите:"Какво знае тази?Нейният проблем е решен."
 Истината е,че всяка жена,която се бори да създаде живот,е повече
жена от другите.Прекланям се пред вас и вярвам,че утре ще бъдете
по-щастливи от днес.

*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #235 -: Август 05, 2006, 08:31:04 am »
Здравейте.
Аз съм Зори- на 26, а мъжът ми е почти на 23  :hug2:. Преди да го срещна си мечтаех да се събуждам до някого и да имам три деца :). След като го срещнах, започнах да си мечтая да се събуждам до него и да имам три деца. А сега си мечтая да си имаме бебе (защото другите работи се сбъднаха). До 3 не знам дали ще ги докараме  :D
От този месец започнахме с опитите- още е рано да се разбере дали се е получило нещо.
След всичко, което изчетох във форума, мъничко ме е страх, защото то бебеправенето май хич не се оказва лесна работа. Но аз съм убедена, че чудеса стават всеки ден и съм в трепетно очакване да се случи едно от големите чудеса в живота ни. Пожелавам същото и на всички вас. :balk_602:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #236 -: Август 05, 2006, 08:54:36 am »
Зори добре дошла!!!! :D
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #237 -: Август 07, 2006, 17:21:38 pm »
Здравейте аз съм Силви на 27год. от Варна, съпруга ми е на 28год. и той от Варна. Семейство сме от около 5 месеца, но опитите за бебе започнаха доста по рано може би от около година и половина. Засега имаме открит мъжки фактор /лаша спермограма/ продължаваме напред след летните отпуски на лекарите.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #238 -: Август 07, 2006, 18:34:38 pm »
s_iva, zazu1 -Момичета :balk_102:,пожелавам ви
преди да са свършили летните отпуски :beach1:
на лекарите,да ни зарадвате с добри новини! :bfp:
                           УСПЕХ!
                                 :grouphug2:
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Хайде да се запознаем....
« Отговор #239 -: Август 17, 2006, 17:04:47 pm »
Здравейте,казвам се Дора на 26год.,мъжа ми на 32.Правим опити от близо 2 години.До сега имаме биопсия - азооспермия и лапароскопия ,лява тръба запушена,дясна проходима.Щяхме да правим инсе /със донорски материал/ миналия месец,но изненада - фоликулярна киста.Та сега ще ходя при док да видим дали се е спукала.Ако всичко е наред септември ще правим инсе.